Evlilik arefesindeyken ayrıldığınız kişiyle her gün karşılaşıyorsanız ve size arkadaşmış gibi davranıyorsa...?

farklılıklar nedeniyle ayrılmak zorunda kaldığınız,bu farklılıkları ortadan kaldırmak için kendisi bişeyler yapmayıp,sizi değiştirmek istemeye kalkması nedeniyle ilişkiyi bitirdiniz..siz onu tamamen hayatınızdan çıkardınız..internet adreslerinden sildiniz..kendisine de bunu belittiniz asla karşınıza çıkmamasını herkesin yoluna gitmesini birdaha böle bir taleple karşınıza dikilmemesini söylediniz..tamam deyip,ilişkiyi karşılıklı btirdiniz..siz sonra nişanlandınız..işyerinize sürekli bahanelerle hergün geldi..evlendiniz çok sık gelmese de yine de arada bir gelior,sizinle hiç bişi olmamış gibi konuşmaya çalışıyor..sizce nu nedir?amacı nedir?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• aklını karıştırmaya ve senin moralini bozmaya çalışıyor olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• owwww,

çok sert

0|0
    0|0
  • git polise ver haysiyetsizi.

0|0
    0|0
  • savcılığa suç duyurusunda bulun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sadece senın canını ykamaya calısıyor ama aslında kendı canı yanıyor senı gormeden duramıyor sen ona onu umursamadan davran mesafelı ol kı emınım öyle oluyorsundur bıkacak ama sunu söyleyım yuzunu asma felan yapıyorsan onu gorunce yapma buna ınat gelmeye devam eder yoksa

0|0
    0|0
    • BENİM CANIMI YAKTIĞINI ZANNEDİYOR..dediğiniz gibi kendisinin çok canı yanıyor..yüzüne kapıyı çarptım,geldiğinde konuşmadım yine geldi ve yine aynı tavırları sergiliyor..bana sorular sorarak muhabbet kurmaya çalışıyor..ben de onu umursamazmış gibi davranıyorum

• aynen öyle yapın ama tavırınızı bellı etmeyın mesela yuzune kapı carptım dıyorsunya yapma onu o zaman daha cok hırs yapıp gelır ınadınıza yapar yanı geldıgınde konusmayamı calısıyor mesafelı bır sekılde konusun o zaman anlar emın ol kendını kucuk dusurdugunu

• Pişman ve kendini hatırlatmaya çalısıyor .sounçta başkasıyla evlendiysen eskisini o kadar sevmemişsindşr boşuna aklını karıştırıp huzurunu bozma derim

0|0
    0|0
    • aklımı karıştırmıyor ama sanki benimle bişiler yaşamamış gibi lavbali hareketlerle konuşmaya çalışması beni deli ediyor..ben artık evlenmişim daha bunun bilincine varamadı sanırım

• bence bilincinde sen sen ol hiç aklını karıştırma derim ,akıllı biri olsa evli olduğunu bildiği bir kadınla hele ki eski birlikteliğiyle bu tarz laubali muhabbete girmez ,yüz verme tavrını koy derim

• aklım karışsa asla evlenmezdim..ama bu tür hareketler yaparak benim sinirimin bozulmasına sebep oluyor..yüzüne kapı çarptım,konuşmadım yine aynısı..hatta eşimle karşılaştıllar..

• biten bitmiştir ...karşılaşsak kaç yazar _?hiç umudum kalmaz öyle durumlarda ilişki evlilik arifesinde bitiyorsa o ilişkiden hayır gelmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...