Sonunda evlilik yoksa...

Ciddi düşünmeye başladığınız bir ilişki içerisindesiniz. Her şey oldukça güzel gidiyor, karşınızdaki kişinin belki de doğru kişi olduğunu düşünmeye başlamışsınız. Aklınızda evlilik düşüncesi henüz yok. Sonra bir gün ortak bir arkadaşınızın düğün davetiyesi geliyor, sevgiliniz dalga geçer bir tonda evlenmenin aptallık olduğunu söylüyor. Sizin de aklınızda hemen yarın evlenelim diye bir düşünce yoktu, ama sonunda olacağını düşünüyordunuz. Bu durumda ne yaparsınız? Bu ilişki nereye gidiyor moduna mı girersiniz? Sizde cool durup, onunla beraber dalga mı geçersiniz?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Evlilik bir amaç değil bana göre. Evlilik sadece ilişkide bir araç Önemli olan, o kişi ile mutlu olmak. Bir imza, ortak hayatın gerekliliği değil. Hayır, ilişkide yenilikle ve gelişmeler olmalı, hayat paylaşılmalı ama bu ilişki nereye gidiyor, demem; çünkü mutlu olduğum kişi ile birlikteysem gerisi teferruattır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• o kişi aptal ise senin de ona eşlik etmen gerekmez. Ya seni test ediyordur ya da kafasına göre takılan biri. Evliliğe o gözle bakıyorsa seninle amacı ne o zaman geçici bir heves mi veya beklentileri mi var senden. Hiç cinsel veya öpüşme gibi konularda yaklaşımda bulundu mu ?

0|0
    0|0
  • eğerkş bu ciddi ilişkinin içinde cinsellik yaşanıyorsa veya yaşandıysa onu terketmenin zamanı geldi :) ancak eğerki cinsellik yaşanmadığı halde bunu söylüyorsa erkek arkadaşın kendisinin g...tü yemiyo demektir :)

0|0
    0|0
  • Pis pis yüzüne bakarsın...Ne dediğini anlar..Beleş aşka evet sorumluluk ev, yuva, nikah, asla..Bunlar adamım diye ortalıkta geziyorlar..Zevkini alıp defolup gidecek..

0|0
    0|0
  • niyeti gayet açık kendisinden baskasını düşünmeyen feminist bir insan bence b,r müddet ara ver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Acikcasi hosuma gitmez.. Ama bu konuyu onunla paylasirmiyim, zannetmiyorum.. Ben biriyle cikiyosam benim icinde karsi taraf icinde ayni dusunce olmali.. Birbirimizi tanimak icin bu yola cikiyoruz.. Eger hersey guzel devam ederse zamani geldiginde ciddi bir adim atariz... Simdi evlenmeyi dusunmuyorum demek normal ama evlilik aptallik diyen biri bende barinamaz.. Ben gunu birlik sevdalarin kizi degilim.. Madem evlilik aptallik ozaman bendee evlilik aptallikdir diyen bir erkekde cikmak aptallikdir.. Diye dusunurum.. Ayrilirim.

0|0
    0|0
  • sevdiğiniz insanı tanımadğm için bşy söyleyemem şuan onu sz bileceksnz ya şaka yapmştr yada sznle gerrçekten ciddi düşünmyr..

0|0
    0|0
    • ben olsam işn ciddiyetini ne amaçla olduğunu öğrenp ona göre hareket edrdm çnkü dalga geçen bi insanın ztn evlilkle işi olmaz eşine sadık kalmz hçbrzmn ..

• hıç bır ılıskıme aman evleneyım turunden baslamam şu an mutluysam mutluyumdur.fakat sanırım şu an evlenmeye hazır hıssettıgım bır yasta olsam ve evlenmek ıstedıgım adam hayatımda olsa,bana bunu dese bız boyle sevgılı takılıcaksak ben yokum kusura bakma der ılıskıden gıderım

0|0
    0|0
  • yok hayır biraz daha beklerdim seviyorsam.. işin renginin belli olması çok uzun sürmez... kelim ilacımıda kendi başıma süremiyorum ama..

0|0
    0|0
  • Devam etmezdim ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...