Galatasaray spor toto süper ligten çekilsin mi ?

ligte yaşanan bu kadar şeyden sonra şike spekülasyonları falan sizce galatasaray ligten çekilmeli mi

0|0
13|39

En İyi Erkek Görüşü

• herkse laf söylemek kolay. şampiyon olduktan sonra çekilsinler falan. bu iş para meselesi para. galatasarayın ligten çekilmesini gerektirecek bir durum yok. galatasarayda dahil olmak üzere kimse fenerbahçenin ligten düşmesini istemiyor. bu söylemlerin hepsi taraftarların gönlünü almak adına yapılan şeyler. her hangi bir büyük takım ligten düşerse ve ya ligten çekilirse kalan takımlar çok para kaybeder. bunu da kimse göze alamaz. şikeci fenerbahçe diyenlere de lafım şu ki bu ligte fenerbahçe ye şikeci diyorsanız temiz hiç bir takım yoktur.

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 13

• Cekilmesi gerekenler cekilmesin galatasaray niye cekilecek ligten cekilmesi icin bir sebeb yok ortada..

2|2
    1|0
  • Çekilmesin lig takım görsün :)

2|1
    0|1
  • Ligi lagv edelim diyorum ben.

0|0
    0|1
  • Tabıkıde hayır aslaa devam herşeye inat burdayız Kazanacağız :)

1|1
    0|0
  • Biz yolumuza bakariz.. Tabiki cekilmesin.

1|0
    0|0
    • yol mu kaldı gidecek

• Evet hala yol var..Zaferde yenilgide, Ikiside birsey katar.. Ama geri cekilmek sonuna kadar denemeden vazgecmek hicbisey katmaz.. Oyuzden sonuc yenilgi ble olsa gidecek.. Ben yarilarda donmeleri sevmem.. Basarisiz olundugundada denedik olmadi deyip hatalari gormek guzeldir.. Vazgectim kactim diye bisey yok..

• Çekilemez ki..

0|0
    0|0
  • NO no no cekilmemeli tabikide o kadar adi,sikeci takım hala oynarken galatasaray gibi kaliteli bi takım neden cekilsin ki.

0|0
    1|1
  • futbolun anasıı ağlattılarda bu cumartesi günü fenerin el altından şampıyon olmma mucadelesine karşın galatasaray yine şampıyon olacak.Tabiki çekilmesin ortalık çakalallara kalmasın :)

1|0
    0|1
  • hayıırrrrr tabikide sonunda kadarrr cımbommmm:) sevdalısıyızz

1|0
    0|0
  • çekilsinnn

0|0
    0|0
  • niye çekilsin ki şikelerin kralı başka bir takım hala oynamaya devam ederken

0|0
    0|1
  • hayır . ligin GalataSaray gibi temiz bir takıma ihtiyacı var.

1|0
    0|1
  • ligden çekilmesi gereken takım varsa o da febedir

3|3
    2|2
    • febe:D:D:D:D::DDD: kptummm

• Önce kendi paçanızdan akanlara bakın sonra Cimbom'a çamur atın. Şanlı Galatasaray'a attığınız bu çamurlar da tutmaz.

• Çamur atmamıza gerek yok,

Rade Zalad

92-93 sezonu

ayrıca bakınız 2-2 biten Sturm Graz maçının son dakikaları.

Daha da istersen örnekleyebiliriz.

Erkekler Ne Diyor 38

• çekilemez ki :) küçük takım olduğundan o yükü kaldıramaz. iki gün sonra batar giderler :)

"hadi lan şikeci" diyeniniz varsa da, valla kötüyü hiç bir zaman savunmadım. aziz bir şeyler çevirmişse pek ala düşelim ve cezamızı çekelim.. ama şu gs'nin ligten çekilmesi falan. puhahahaha diyorum. siz batarsınız lan harbiden :) ayrıca kendinizi çok temiz sanmayın. 3 sene önce o basketbolda dönen dolaplarınız, 8-0'lık şampiyonluğunuz. kendinizi sütten çıkmış ak kaşık sanmayın.

1|0
    0|0
  • Gassarayın nekadar şaibesiz bir klup oldugunu herkes biliyor sadece galatasaraylı arkadaslar bilmiyor. Zamanında zalad 8 golu nasil yediğini itiraf ettiğinde ne düşündü bu arkadaşlar...5 senelik bir dönem türkiyenin en populer ve sempatik takımı olan galatasaray bunun dışındaki tüm dönemlerde şaibeler teşvikler şikelerle anılmış ve Türkiyenin en antipatik takımı olmuştur...

Hatta uefa kupasını almadan önceki 3 sene hakemlerin müthiş objektifliği ile şampiyon olmuş bu sayede istikraraı yakalamış ve uefa kupasını almıştır...

0|1
    1|1
  • Ya ne çekilmesi ya hayal dünyasında mı yaşıyosunuz? Kim nerden çekliyo ahbap? Kim buna tek başına karar vereilir ki. O kadar borcu var para dönüyo bu işte kim cesaret edebilir ki buna. Hepsi safi rüzgar çok koyu bi fenerbahçeliyim başkanımızda diyo ligden çekliriz ama şunu herkes bilsin kimse ligden çekilemez. Yemez..

0|0
    0|0
  • lig mi kaldı!

bu seneyi unutmak istiyorum futbolda

0|0
    0|0
  • Afedersinde kimsenin takımını ligten çekmeye g.tü yemez. Bu Fenerbahçe'de olur. Galatasaray'da BJK'de TS'de. Kolay mı? Çeksinde gör bakalım nasıl batıyorlar...

1|0
    0|0
  • uefa şampiyonu olmuş bir dev,in süper ligten çekilmesi itibar kazandırmaz. aksine kaybettirir.olmaz öyle şey. şike yapanlar niye çekilmiyorda aslan çekliyor orasınıda anlamış değilim doğrusu. :-(

0|0
    0|0
  • artık türkiye şunu bi anlamalı ben bir fenerbahçeli olarak her iki takımla gurur duyarak GALATASARAY ve FENRBAHÇE bu ligde olmazlarsa Türkiye'de ne futbol kalır ne de spor...

0|1
    0|1
  • çekilmesin meydanı sıkecılere bırakmasın bırakmayacak da gereken cevabı cumartesi vereceğiz ŞAMPİYON GALATASARAY ;)

1|2
    3|0
  • bence bunu playy offff maçlarını oynamadan önce yapacaktı ki şimdi zora düştünüz korktunuz gibisinden laf çok olur haksız duruma düşerr

1|1
    0|0
    • play off lardan sonra

• bende bir gs li olarak ligi lider tamamladıktan sonra çekilirdim o kupayıda federasyon alsın munasıp bir yerıne koysun derdim play off oynamazdım şimdi play off oynadı şartlar eşitlendi diyecekler şimdi çekilmesi hata olur ve komik duruma düşürür takımı sen sıkma canını saraçoğluna bayrak dikeceğiz Alah'IN izniyle..

• inşallah

• size noluyo fener şampiyonluğa gidiyo diye başladınız yine olan bize oldu ama hala duygu sömürüsü yapmayın

1|1
    1|0
  • çekilmesine gerek yok, uefa bu duruma el koyar

0|0
    0|0
  • sanırım ben burdaki çoğu kişiden farklı düşünüyorum. çok koyu bir galatasaraylı olarak takımımın ligden çekilmesini canı gönülden isterim. tamam futbol çok önemli bir yer tutuyor hayatımızda ama unutulmasınki galatasaraylılık duruşu diye bişeyde var. sen istediğin kadar onurunla mücadele etsende mücadele ettiğin yer bataklıksa bu onuru da zedelememek lazım. o yüzden bu onursuzluğa ortak olmamak için ben seneye galatasarayımızı bu onursuzluğa bulaşanlarla aynı ligde görmek istemiyorum...

0|0
    0|0
  • niye çekilsin Laaa niye yani niye? sende futbol cenabetlerinden birisin belli, ben FENERLİYİM, ama cincon çekilirse ligin tadı tuzu kalmaz, 3 büyükler asla yıkılmaz düşmez çekilmez...

1|0
    0|0
  • ctesi gelmeden ateş mi bastı :)

0|1
    0|1
  • temiz kalmış takımlara bu lig yetersiz. çekilmeli bence belli bir süreliğine.

0|0
    0|1
  • Bıkmadınız değil mi; şu ligten çekilmeli mi, bu ligten çekilmeli mi?Artık anlayın şunu; kimse ligten çekilemez.

0|1
    0|0
  • gerek yok böyle anlamsız tartışmalara. şu an GS şampiyon olamazsa ne yapacağımızı düşünmeliyiz. ben lig tv'yi yakmayı, tüm lig tv amblemlerini kırmayı, lig tv dekoderlerını zorla toplayıp meydanda yakmayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • çekilmesin. niye çekilio be? çekilirse çok büyük saçmalık olur

0|0
    0|0
  • ligden çekilmesi gerekn galatasaray değil. bilğinin hakkıyla alamadığı maçı parayla alan şikeci fb nin ligden çeklmesi lazım

0|0
    1|0
  • Bize yenildikten sonra çekilebilir :))

0|1
    0|0
    • Fener gol gol gol gol..İki kupa geliyor.. 2 kupayı alalım biz ligten cekilebiliriz..gs cekilmesine gerek yok onların uefa kupası var : ))

• tamam örtbas edildi. şike mike yok dendi. galatasaray şampyion olursa devam etmeli. uefa zaten karışmıyor hiç bir şeye. 1 senedir şike dendi ama şike den başka ergenekon vardı bu gizlendi.

0|0
    0|0
  • şampiyon olsun ve çekilsin. en doğrusu budur. fenerbahçe şike yapar eder ceza yok aynen devam mantığı ile türkiye de hukuka güven kalmamıştır.

0|0
    0|0
  • diğer 17 takım çekilse daha doğru olur bence...

1|1
    1|0
  • Lütfen Çekilsin :D :D :D :D :D :D teyimden aşşa kasımpaşa :D

1|0
    0|1
  • galatasaray neden çekilsin ki şikeyi yapan yüzsüzler çekilmiyor da neden galatasay çekilsin

fenerbahce yi ligden çekerim diyen aziz yıldırım halep orda ise arşın burda çekte görelim madem

ya söyledigini yap aziz yada yapamıyacanı söyleme

0|0
    1|0
  • kimse takımı ligden çekemez boş laf bunlar.çekerlerse amatör ligden başlayacaklar çünkü

0|0
    0|0
  • çekilecek yürek olduğunu sanmıyorum

0|0
    0|0
  • ligden çekilmek o kadar kolay bişey degil.

0|0
    0|0
  • evet çekilsin.

0|0
    0|0
  • gerek varmı bu cumartesi göstercez gücümüzü onlara ;)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8
Yükleniyor...