Fenerbahçe'nin şike konusunda aklanması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Evet arkadaşlar bilindiği gibi bu konu yaklaşık bir senedir türk spor gündemini oluşturuyor ve sonunda beklenen karar T.F.F. den geldi, Fenerbahçe şike araştırmalarından aklanarak çıktı bu karar hakkındaki düşünceniz nedir ?

• Bence doğru karar
    A seç
  • Bence yanlış karar
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
819

En İyi Kız Görüşü

• şike konusu sadece Fenerbahçeyle sınırlı diyil, galatasaray da olmak üzere biçok takımın adı geçiyo... ama siz başta galatasaray taraftarı olmak üzere bunu kimse görmüyo daha doğrusu görmek istemiyo bende bunun nedenini çok merak ediyorum...

ayrıca aklanması gayet muhtemeldi, çok da iyi oldu...

1|0
    0|0
    • Hadi ordan ya.. Arastirildi gs de.. Sike yapan parayla satin alan takim olmadigi icin fb kadar genis bir sorgulama suresi olmadi ve sonuc bisey cikmadi... Siz maclardan alindiniz ilk once aciga.. bu olayla butun takimlar sorgulandi arastirildi.. Fb futbolu parayla cok oynadigindan sizin aciga alinmaniz biraz genis ve uzun surdu.. Nebicim bir taraftarsiniz ya, takiminizzin aklanmasina yorumunuzu gs yi one atarak yapiyosnz.. kaybol gozum gormesin seni buralarda. Nasil en iyi cevapsa.

• he annem he hadi sen git kumda oyna AZİZ amca geliyo bak hııııı...

• ayrıca teşekkür ederim en iyi cevap için...

saygılar efenim...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Doğru takım.. Fenerbahçe tek basına şike yapamıcagına göre ? 3 Büyüklerin adı geçiyor. Diğer küçük takımlarda dahil buna.. Fenerbahçeye vurucakları darbe turk futboluna etkı eder... ;)) Karayı aklamak zor görüldüğü gibi ama 3 temmuzdan beri akı karalayan karalayana... Haklıydık , Kazandık..

0|0
    0|0
  • aziz kendisi şike yaptğnı söylüyo ne aklanmasından bahsedysn sen ? biz şike yaptıkta tekmi yaptık neden diğerlerinide tutuklamıysnuz diyo..sende kalkmış aklandı diyosun..güldürmeyin bizzii..bu kadar pembe gözlükle bakmayın olaylara kimse masum değil ..

0|0
    0|0
  • yanlış karar

0|0
    1|0
  • O kararida satin almistir ahuhhahahahah

0|2
    3|0
    • Yorumları biraz daha saygılı yaparsanız sevinirim

• Kesinlikle.. Aziz'in en iyi yaptığı iş. :)))

• senin o ağzını yırtarım! benim taraftarlığıma laf edicek kapasite yok sende güzelim daha sen galatasaray yazmaya üşeniyosun gs diyosun arenada yüzüne tükürürler senin...

• B- dedim Ateş olmayan yerden duman çıkmazmış.O kadar kişi olmamış bir olay içinmi gözaltınamı alındı yani.

0|0
    0|1
  • çevırdıklerı dümeni anlatan ses kaydı cıkmıs ortaya bakalım onu da yayınlatmayı engelleyebılcekler mi fenerin ağababaları

0|0
    0|0
  • dogru karar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Ben karara değil 2 tane noktaya takıldım.

Doğrusunu yanlışını tartışmıyorum

1. Yargılanırken kuralların değiştirilmesi ne kadar ahlaki.

2. İbrahim AKIN'a fb-ibb maçında şikeden ceza verildi. O zaman şikeyi adam kendi kendinemi yaptı. Hani bir sabah kalktı ve ben bu maçta şike yapayım dedi. Kendi kendine para gönderdi. Tutarsız bir karar. İbrahim'e şike yaptı diyorsan mutlaka fb'den birine bu maç için ceza verilmeliydi. Yok eğer karşıda adam yoksa ise ibrahim'e ceza verilmemeliydi.

Nereden baksan tutarsız.

0|1
    0|0
  • gerçekleri kim biliyor

0|0
    0|0
  • Cok ilginç , şike kanıtlandı şahıslar ciddi cezalr aldılar hem de maç sonucunu etkılemekten ve etkılemeye tesebbus etmekten fakat kulupler ceza almadı yine cok ilginçtirki fanatizm yuzunden bir cok fenerbahcelı insan adaletin hukukun ne oldugunu unutmuş . Ama sizde haklısınız çünkü bu ülkede ''ADALET'' sadece bir ''KADIN'' ismidir o kadar.

0|1
    0|0
  • Azizin gözleri delikte ışıldadı ya oda yeter en azından bundan sonra çakallıkla yönetmez kulübü

0|0
    0|0
  • Olmayan bir şeyi uydurmaya kalkanlar ve kulp takmaya kalkanlar utansınlar...Haaa bir cümle daha yazıyorum...Şike varmış demek ?...Nerede ? Ne buldunuz ? Cevap yok...Ehemmm... Şeyyyy... Kemmmm... Kümmmm... Tencere dibin kara seninki benden kara... diye bir ata sözü var...Aynen böyle işte...

1|0
    0|1
  • zaten iftira olduğunu futbolcular yeteri kadar ispat etti...

4|1
    0|2
  • peki sadece niye fenerbahçe şike tek taraflımı yapılıyor. ts de bu işin içindeydi, bjk kupayı sözde geri vermişti ? bir tek aklanan fenerbahçemi biraz tarafsız olun.

2|0
    0|0
  • şike yapmayan takım yok gibi çoğunluğu yapmış zamanında ama fenerbehçeye çok fazla yüklendiler.aklanması çok iyi bir karar gerekliydide zaten.

0|0
    0|0
  • b- karar yanlış

0|0
    0|0
  • türkiye de tam bir hukuk skandalı yaşandığının zenginin haklı olduğunun ispatıdır. herkes görüyor bunu.

0|2
    1|0
  • bence fener suçlu ama federasyon federasyon değil bildiğin fenerasyon haliyle fener için verilen karara şaşmamak lazım

0|0
    0|0
  • Boyle karanlik adamlarin icerde bu kadar tutulmus olmasi bile buyuk basari. Tarih, Fenerbahce 'yi '' Şike suclamasi ile Baskani hapiste yatan bir takim olarak '' anacaktir. .

0|0
    0|0
  • arkadaşlar kimse feneri suçlamasın TFF diyorki Fener-İBB maçında ibrahim akın şike yaptı şike sahaya yansıdı diyor ama fenerin suçu yok diyor. kimse iftira atmasın fenere İbrahim Akın kendi kendine tertiplemiş bu şike olayını...

0|1
    0|0
    • Yani Fb bunda bi kar elde etmemiş öyle mi puan kazanmamış yani?

• ironi yapıyorum ama fark etmedin galiba. elbeteki İbrahim Akın şike yaptıysa fenerbahçede şike yapmıştır ama ceza vermemek için bu kararı aldılar onu vurgulamaya çalışıyorum...

• Evet bende en çok bu karara takıldım.

Hani kedi buradaysa ciger nerede ciğer buradaysa kedi nerede olayına döndü

• Doğru diyenler daha çok.Şimdi fener bu siteyi de mi aldı diyeceksiniz.Beklerim valla

1|0
    0|0
    • Yoo çogunluk olmak haklı oldugunu göstermezki. Zaten adalet dediğin şey çoğunluga karşı azınlıgın güçlüye karşı zayıfın hakkını korumak için var (dı)

• O zaman en haklı takım Keçiören Şeker-İş Spor.Adalet kavramının oluşumundaki bu zayıflığı kabul ederim ama bu direkt olarak hiçbir davada adalet yoktur ya da çok olan haksızdır analmına gelmez

• fenerın sucu yok yaa GALATASARAYIN var allahtan sız tatmın olun dıye bızı dısıplıne sevkettıler evet tatmın olur GALATASARAY ŞİKE YAPTI FENERBAHCE DEGIL...:/ ŞAMPİYON GALATASARAYIMIZZ...

0|0
    0|0
  • doğru karar.fb şikeci olsa son maçlarda şampiyonlukları kaybetmez di.

0|0
    0|0
  • valla hiç bişi düşünemiyorum şimdi beyin devre dışı uyuma vakti galiba

0|1
    0|0
  • Şikenin babası fenerbahçe

0|1
    2|1
    • Galatasaray ve Tescilli Şikesi

youtuba yaz ilk videoyu aç şikenin babasını görürsün ama siz gerckleri hp göz ardı edrsınız bunuda izlemicnden yada izliyemicneden eminim

• Şikenin babası Fenerbahçe, aynen! Şike skandalı patlak verince Fb aleyhindeki 2 çuval dolusu evrak şimdi buhar oldu. TFF deliller çok sağlam demişti, hatta bir ara astronomik para cezasından kaçınmak için Fb yöneticileri gerekirse 2.ligde bile oynarız demişti. Şimdi gelinen noktaya bak. Rezillik.. Afedersiniz ama ligin içine etti Aziz, satın ala ala..

• komediyle trajedi arasında kaldım ben ;) sallayın sıkecılerı ŞAMPİYONUM GALATASARAYIM <3<3<3

0|0
    2|0
Yükleniyor...