Gördüğüm rüyamın etkisindeyim. Sizce bu rüya ne anlama geliyor?

rüyamda yüzü çok değişik, 25li yaşlarda bi erkek beni kaçırmış yanında tutuyordu. ondan çok korkuyordum. elinde neşter, jilet gibi kesici aletler vardı hem beni hem kendisini kesiyordu. çok korkuyordum ağlıyordum kaçmaya çalışıyordum hep önüme geçip beni korkutuyor ağlamama karşın kahkahalar atıyordu.parmağımı ona uzattım ve parmağımı neşterle parçaladı. . sonra annem yanıma geldi beni kaçıran kişinin yanından annemle beraber ayrıldık ben anneme ''o beni öldürmek istiyor'' dedim annem şaşkınlıkla bana baktı ''öldürmek mi istiyor ?'' dedi gerisini hatırlayamıyorum ama hala rüyamın etkisindeyim sizce bu rüyanın anlamı nedir?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen bir baliciyle evleneceksin :DDDD

0|0
    0|0
  • bi tarafın acıkta kalmıs :)))

0|0
    0|0
  • Uyurken popon açıkta kalmış..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Güzel korku filmi konusu çıkar bundan. Üstün açık kalmış heralde bir anlamı olduğunu düşünmüyorum bu rüyanın :)

0|0
    0|0
  • bakire olmalısın.ya da ailen öyle sanıyor.ailenin tutumunu bildiğin için erkekle duygusal anlamda yakınlaşmak seni korkutuyor olabilir.25 yaş kafanda evlenilecek yaşsa bilinçaltın içinde bulunduğun açmazı ailenin onayladığı kişiye yakınlaşman durumunda zarar göreceğin şeklinde yorumlamış.napcan o zaman kendi doğrularını belirleyip hayatının iplerini eline almaya bakacaksın.

0|0
    0|0
  • Kan varsa rüya bozulmuştur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...