Şampiyon Galatasaray mı yoksa Fenerbahçe mi olacak?

12 Mayıs cumartesi günü Galatasaray ve Fenerbahçe arasında olacak maçta.. Sizce sahadan hangi takım ''Şampiyon'' olarak ayrılacak ?

• Fenerbahçe
    44% (8)54% (13)50% (21)Oy Ver
  • Galatasaray
    56% (10)46% (11)50% (21)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Umarım bu maç iki takımında taraftarları arasında hoş olmayan görüntülere sebep olmaz.

''Futbol kardeşliktir'' umarım sonuç ne olursa olsun her iki takım ve taraftarları ''centilmence'' davranırlar...

0|0
20|33

En İyi Erkek Görüşü

• iyi olan kazansın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Fenerbahçeye verirler şampiyonluğu, Adamlara şikeden ceza bile çıkmadı, Türkiye kupasınıda verecekler...

Playoff denen bok az takımlı liglerde olması gereken bir sistem.. Sen senede 36 mac yaptır + play off ilede 4 takıma 6 şar maç yaptır. Sonra haftada 3 gün maç oynar ligde içine ettiler güzelim sistemin..

Avrupada bir tek belçikada Playoff var diye biliyorum ben.. Ama bizde play off olmasının sebebi tamamen Digitürktür.. 6 hafta ard arda 2 derbi süper bi gelir demek digitürk için.. Allah Belasını versin TFF nun

Şampiyonluk g.sarayın hakkıdır. Eğer fenerbahçe şampiyon olursa ciddi anlamda bu sene haksızlıkla şampiyon olmuş olucak gözümde.

2|0
    0|0
  • 2 sene boyunca fener hep şikeyle maç alıyo diye diye eziklikten öte eziklik yarattınız kendinizde, Trabzonu yenmemizde şikeydi dimi.? cinconu yenmemizde şikeydi dimi? haftaya cinconları yenip kupayı kaldırdığımızda yine şike diye diye salya sümük kalacaksınız, cincon kadıköyde kuyruğunu eline alıp parçalanmış bi şekilde terkedecek kadıköyü!...

zaferimiz FENERBAHÇE olmamız ne kadar zorunuza giderse gitsin, şampiyon

***FENERBAHÇE***

3|2
    1|2
  • Öncelikle Bu Sene Galatasaray'ın Kendi Sahasından Fenerbahçe Karşısında Mağlup Olarak Ayrıldığını Hatırlatırım. Ve Bu Sefer Koşullar Yağışlı olacak. Fenerbahçe Oyuncularının kondisyonu galatasaraya oranla çok yüksk. Yağmurlu havada Fenerbahçe +1 puan alıyor. Ayrıca Bu Sefer Maça Şükrü Saraçoğlu Ev Sahipliği Yapacak. Buda Fenerbahçeye +1 Puan Vermekte. Ancak Galatasarayın Sezona Hızlı Çıkışı Ve Maçlardaki Temposu Fenerbahçeye -1 Puan vermekte.

Galatasaraya Gelince. Beraberlik ve Galibiyet Durumunda Şampiyonlar bu üstünlük onlara +1 puan vermekte.Ancak Maç Şükrü saraçoğlunda oynanıyor ve TTnet Arenada aynı Takıma Yenilmişlerdi Bu Galatasaraya -1 Puan Vermekte. Hava Şartları -1 Puan Kazandırmakta. Aynı zamanda Fatih Terimin Maça Gelememesi -1 Puan Kazandırmakta. Fenerbahçe İle Aralarındaki Uçurum farkının Kapanmasından Dolayı gelen Moral Bozukluğu -1 Puan Daha Vermekte.

Anlayacağımız Kadarıyla Benim Oyun Fenerbahçe Tarafında. Umarım Güzel Bi rekabet olur :)

2|0
    0|0
  • Öle bii zafer yaşıtıcaz kii onlara geçen yıllarn acısı ağır gelecek Forever GalatasaraY !

2|0
    1|0
  • Galatasaryın kadıköy fobisi varsa Fenerbahçeninde son maç fobisi var hiç belli olmaz...9 puandan bu duruma düşmek haksızlık mıdır hayır değildir gs kaybetmemeliydi

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe.İstesenizde istemesenizde.

3|0
    1|0
  • Sıkı bir karşılaşma olacağı kesin.. :)) Ama her an herşey olabilir diye düşünüyorum.. Galatasarayın şampiyon olabilmesi için beraberlik yetiyo evet ama Fenerbahçe'nin de çabuk pes edeceğini sanmıyorum.. Fenerbahçe'nin kalecisi Volkan yok mu adam dev gibi kaleyi kaplıyo resmen ve top kurtarması harika... Yani Galatasarayın karşısında kolay lokma yok :)

0|0
    0|0
  • Bitsede gitsek

0|0
    0|0
  • Gercek sampiyon Galatasaray zaten, lakin tahminime göre Fenerbahceye layik görülecek

0|1
    0|1
    • Layık görülecek derken bu maç sonucunda belli olacak bişey ya GS yada FB hangi takım hakediyorsa şampiyon olacak... Bu yorumun sanki furbol federasyonu kupayı istedikleri takıma veriyor izlenimi yaratıyor:)))

• Teknik direktörüde sahada olmayacak, bu durumda ve psikolojik olarakta fener daha rahat olacak. Burada galatasaray şu an 1. Fenerbahce 2. Diyede konusmuyorum. Kim nerede olursa olsun, sonuc olarak gereksiz yere fazla maclar yapildi sirf ligde biraz daha oynama ihtimali olsun diye

• çok doğru haklısın

• kükreme zamanı ağlama zamanı değil herşeye rağmen ordayız !

0|0
    0|0
  • böyle olması daha iyi oldu, hakeden takım alacak şampiyonluğu

0|0
    0|0
  • sen kendi sahanda fenerbahçeye yenil,bjk la berabere kal,trabzonla berabere kal,inönüde bjk yi ofsayt golle yen..kupada sivas a sahanda yenilerek elen...fenerbahçe en önemli oyuncularını kaybetsin ve bütün yıl baskı altında kalsın...play off en başından belli iken şimdi ağla ...yok o kadar değil başka seneye...

0|0
    1|0
  • haksızlık diye birşey yok sböyle bir sitem sonradan açıklansa tatrtışılırdı ama sezon açılmadan açıklandı böyle bir sistem olcağı

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe olacak. Gs bu psikoljiye dayanamaz.

Not: BJK liyim

(Basın eksileri)

0|2
    0|0
  • Haksızlık değildir.Çünkü yanlış hatırlamıyorsam Play Off kararı sene başında çıktı.Dolayısıyla 9 puan önde olan Fenerbahçe,Trabzon,Beşiktaş yada başka bi kulüpte olabilirdi..O durumda başka bi takımda kalabilirdi.

1|0
    0|0
  • İçimden bir his Fenerbahçe diyor.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe

2|0
    0|0
  • son maçta galatasaray beraberlik ve galibiyetle şampiyon oluyor. son 2 maçtır kadıköyde maç berabere bittiğine göre ve fenerbahçenin son maç fobisini de eklersek galatasaray şampiyon olur diyorum.

0|0
    0|0
  • o değil de karşıyaka ligde kalsın esas olan o .

0|0
    0|0
    • karşıyaka düşsün, 3 tane izmir takımı sıktınız ama :)

• gs olur

0|0
    1|0
  • fener alır bence

2|0
    0|0
  • galatasaray daha şanslı beraberlik yetiyo.

0|0
    0|0
  • Kim ne derse desin bu sene sonuç ne olursa olsun herkesin gönlünde Galatasaray şampiyon oldu. Herkes vicdanen Galatasaray'a kupasını çoktan verdi, ancak sonuçta ne olur kim bilebilir ki

0|0
    2|0
  • galatsaray

1|0
    0|0
  • GALATASARAYIM olucak tabii cumartesı gun bu sıkecılere gereken cevap verılıcekk ;)) boyunlarının olcusunu alıcaklar...

0|0
    2|0
    • Sözde şike olayının tamamen FB 'yi karalama politikası olduğunu hepimiz biliyoruz.. Mahkemece Fenerbahçenin şike yapmadığına karar verilmişken rakiplerine ''şikeci'' diye hitap edemezsin. Galatasarayında şike soruşturmasında adı geçmişti hatırlatırım!

• savaştan kastımızı anladın inşallah mucadele askerler gıbı ;)

• ;) anlaştıkk

• fener olacak

0|0
    1|0
  • iyi olan kazansın..

0|0
    0|0
  • haksızlıktır ama her zaman haklı kazanmaz

1|0
    1|0
  • kazanan şampiyon olacak ve kaybeden alkışlayacak bence...

0|0
    0|0
  • tabiki biz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 20

• :) 1 yıldır şike şike şike.. Biri çıktı çamur attı biri çıktı yan yatırdı biri çıktı "Kupamızı vierrinnn bizim hakkımızdı uyy daaa " diye agladı durdu... 3 Temmuzdan bu yana denılmedık laf bırakılmadı... Ligde bir inişli bir çıkıslı performans sergiledik. 1. den 9 puan gerideydik.. Play off sistemi ile fark 5 e indi.. Yarım bir takımdık.. Luganomuz yoktu Niangımız yoktu , Başkanımız yoktu.. Ama KOCAMAN bir adamımız ve birbirine kenetli oyuncularımız vardı... Playy of ta tek 1 yenılgı aldık şampiyonluk yarısında rakıbımızı evınde husrana ugrattık. Yeri geldi sakat oynadık yeri geldi dizimide dikişlerle maça devam ettik.. Ama duaları hiç eksik etmedik.. Gittik kupa diye aglananların evine orada haketmediğimiz muameleler gördük.. Ama kazanmasını bildik.. Tek destegimiz vardı... Taraftarlar ! Bizler.. Tek Rabbimize ve adaletine sığındık.. Rengimizde bayrağımızda belli...Şimdi Fenerbahçem kendi evinde , kendi taraftarıyla , ınancıyla ruhuyla ilahi adalet ile kazanmayacakta kim kazanacak ?

Cevap veriyorum... FENERBAHÇE !

1|1
    0|1
  • Yaa ister alalım ister aLmayaLım ... Bu zor şartLar aLtında Fener-Bahçe'mm Zaten bu sezon kendini ıspatladı... Fener-Bahçe gönülLerin şampiyonu... :D cincon yensede yenilsede artık eşantiyon Dost'um... :D

1|1
    0|0
  • Ne haksızlığı ya. Bjk yimi yendi , ts yemi yendi FENERBAHÇE yemi yendi ?

Yata yata şmpiyon olmaya hakkı varmı.

Hak yerini bulursa Fenerbahçe olmalı..

1|2
    3|4
  • fenerbahce olur.

1|2
    2|1
  • her iki takımın artı eksileri var galatasaraylı futbolcular kondisyon olarak fenerbahçenin gerisindeler + morel bozukluğu sanki çıktıkları her maç olumsuz sonuçlanıyor düşüncesi içindeler gol atamıyorlar.. fenerbahçenin kondisyonu yerinde avantaj sağlar hırslılar ama herşey birazda galatasarayın oyununa bağlı eğer akıllı oynarsa feneri biraz zorlayabilir ama sonuçu net tahmin edemez kimse sürprizler muhakkak olucaktır o yüzden cevap cumartesiye kalıyor.. son maç olması gergin ortamı tetikleyebilir atmosferde sıkıntı yoksa iyi olan kazanır mücadele eden iki takım şampiyonluk mücadelesi kim mi kazanır bilmiyorum :)

0|0
    0|0
    • Bende katılıyorum sana şuan kimin şampiyon olacağını net olarak kestiremiyorum :)

• bende :) kalbi olanlar ne yapıcaklar bilmiyorum ama heyecanlı geçicek iki takım içinde buraya kadar gelmek başarı

• bu saatten sonra haksızlığı yok bu işin play off denen nane sezonun başında konuldu herkesin bildiği gibi.hakeden galatasaraysa kadıköyde fenerbahçeyi yener veya berabere kalır şampiyon olur.yok fenerbahçe şampiyon olursa ama 9 puan diye ağlayanlara gülerler kimse kusura bakmasın

0|0
    0|0
  • Galatasaray olur bnce

3|0
    2|1
  • Fener olucak inşl..

2|3
    1|2
  • fener yine haketmediği halde şampiyon olur..

0|1
    4|4
  • Fener..

1|1
    0|0
  • fenerbahçe

1|1
    0|0
  • tabiki gs ama fb bu aralar ballı:D

1|0
    0|0
  • aynı soruya kaçıncı cevaabım bilmiyorum ama fb alır gs haketti edepsizce olsada melo kurtardı gs yi bu sene belki kırar şeytanın bacagını

0|0
    0|0
  • Berabere kalırsak Galatasaray olacak.

2|0
    2|0
  • herkes kendi takımını söler

1|0
    0|0
  • fener alır diye düşünüyorum ben ama gs haketti edepsizcede olsa

1|0
    1|0
  • fb olmasın da kim olursa olsun..

1|0
    1|0
    • Niye geçen sene yeterince hakkımız yenmedi mi ? Şike iftirasıyla bileğimizin hakkıyla kazandığımız ''şampiyonluk'' elimizden alınmadı mı ? Şimdi şampiyonluğumuzu Allahın iziniyle Aziz Yıldırım' a hediye edeceğiz..

• yok arkadaşım sadece düşüncemi söyledim öfke değil yani :))

• Galatasaray diyorum.Takımımın arkasındayım ben.

0|0
    0|0
  • galatasarayımız yine

0|0
    0|0
  • galatasaray tü tü

0|0
    0|0
Yükleniyor...