Birden bitirdim Osman'la... Beni affet öpüyorum seni...

Selam benim ilişkimde biraz soğukluklar olmuştu artık beni her zaman her dakika her sabah msj atmıyodu ...salı günü beni msnye çağırdı biraz konuştuk falan moralımın bozuk olduğunu biliyodu ama hiç sormadı yarın erken falan atmam lazım diyodu seni gördüm (camden)içim rahatladı bana iyi geldi dedi.yarın çalışçam diyerek saat 23de çıktı iyi geceler canım öptüm yazdı.bende aradan 15dk sora msj attım beni affet öpüyorum seni . ve telefonumu kapattım o gece hiç aramadı beni,çarşamba günü gün boyunca hiç aramadı sora saat 23de msj atmış selam uyudunmu?hiç bişey yapmadım ben telefonum zaten aynı şekil devam kapalıydı.perşembe günü sabahtan başlamış aramaya telefon hala kapalı olunca bu sefer öğlende evimi aradı annem çıktı konuşmadı kapattı daha sora tekrar tekrar evi aramış cebimi aramış bugün cuma sabah msj atmış

osman bunu yazmış:

senin yokluğun bana çok zor geliyor benim için çok değerlisin seni hiç ama hiç birzaman kalbimden atamicam bunu çok iyi bil canim seni çok seviyorum sen insan değil benim için bir meleksin seninle yaşadiklarim hiç birzaman unutmicam hiç bir zaman pişmanlik duymicam seninleyken hayata en çok mutlu oldum günlerdi ama yokluğun bana çok ağir geliyor şenle neşeli oldum mutlu oldum şenle çok güzel ekşın jekşınımız oldu hayat acimi senle değişti kelimelerle anlatilcak değil sen gerçekden benim için değerlisin bu değeri hep hakediyorsun hiç bir zaman senle kuş kalmadik vede kalmam sen benim canim oldun hepde kalicaksin...

sabah sabah bu mesajı atmış bugün daha sora öğlende bizim evi 2 defa aramış sora 16.30da yine aramış...tabi evde kimse olmadığı için kimse cevap vermiyor...

cep telefonumda hala kapalı.ara sıra açıyorum oda bakıyorum aramışsın diye ama hemen kapatıyorum 2-3 dk açık ya kalıyor kalmıyor...

Sizce iyimi yaptım böyle? Çok mu acı çekiyordur? Bilemedim anlayamadım onu.

Güncellemeler:
az önce gene aradi evi kimse cikmadi telefonlarin sesini kistim

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• bravo süper yapıosun müthiş harikasın tebrikler işte budur süründür böyle kıvılcımlar cıksın...

bilmiyorum yeterli oldumu yukardaki sözcük ve sözcük grupları...

egolarınızı tatmin etmek için siz kızlar neden böyle davranırsınız bilmem...eğer seviosan neden bunları yapıosun...he yok sevmiosan ne die sürdürüosun...kapatma telini ac güzelce istemiyorum artık lütfen rahatsız etme de olsun bitsin...ama böyle süründürme modu nedendir nedir? yapmayın yahu yapmayın...bıktırıosunuz farkında değilsiniz...varsayki barıstınız...emin ol adam sana aynı duyguları besleyemecek cünlü yoruyosun su anda onu...alıyosun su anda onun enerjisini...belki bunları yapmadan yapıcı bir hareketin onun sana olan sevgilerini costuracakken simdi tam tersi belkide dahada kötüsü oluyor...ya ben cok dertliyim bu konuda daha neler yazarım ama yazdıkca daral geldi gercekten...ama son cümle...o adamla olmak istiyorsan yapma sunları...he yok laylaylom takılıorm bitecek diosanda yine yapma derim adamın ahını alma ama yinede sana kalmıs tabiki ikinci durum

0|1
    0|0
    • bende cok agladim aci cektim ama böyle olmasi lazim bensizlige alismali ...

o baslatti bunu her sabah yazan öglenleri arayan is cikislari arayan ben sabahlari elimde telefon onun bana bi msj atmasini bekliyorum ama atmiyo piskopata bagladi beni

• bu ilişkinin devam etmesini hatta söyle söyliyim bu ilişkinin onun seni daha cok severek devam etmesini istiyormusun o zaman yapacağın iş şu...böyle sacma sapan davranmayı bırakıp karsına alıo oturup konusacaksın ona sevgini anlatacak neden böyle davrandığını neye üzüldüğünü söyleyeceksin...eğer karsındaki adam afedersin ama eşek değilse ve daha önemli o da seni gercekten seviyorsa bunları dkkate alacak sana istediğin gibi davranmaya baslayacaktır emin ol

Erkekler Ne Diyor 11

• Biz biteriz ama bu hikaye bitmez.

Şaka bir yana, çok doğru yapmışsın. Bence pes etme ve kararında diren.

0|0
    0|0
  • "çok güzel ekşın jekşınımız oldu hayat acimi senle değişti kelimelerle anlatilcak değil sen gerçekden benim için değerlisin bu değeri hep hakediyorsun hiç bir zaman senle kuş kalmadik vede kalmam sen benim canim oldun hepde kalicaksin..."

bu ne ya ? kuş kalmak, ekşin jekşın falan. bu çocuk ayrıldığı için kaşık takıp oynayacak, sana yol vermiş bile. :) Sen de acı mı çekiyordur diyorsun.

Bu çocukla görüşme, zira anca eski sevgilisi ile bir gece geçirmek isteyecektir. Ortak o gece de sana geçer kendini kullanılmış bir paçavra gibi hissedersin. Daha hayır gelmez sana bundan (ne olduğunu anlamadım ondan yazıyorum ((= )

0|0
    0|0
  • Bitiriceksen adam gibi konuşup bitiriceksin o nedir telefonu kapatıyorum mesaj atmıyoru mcevap vermiyorum zart zurt..

Acı çektirmeye hakkın yok bi kere öyle ayda böyle..

İstemiyomusun kardeşim alıcan karşına konusucaksın biticek o yoluna sen yoluna o kadar !

0|0
    0|0
  • Ciklet gibi uzayacağına kopması iyi olmuş bu ilişki bence.

0|0
    0|0
  • bencede saçma olmuş böyle ilişki bitirilmez çocuğun aklından kim bilir neler geçiyodur..adam gibi konuşup bitir bitireceksen..

0|1
    0|0
  • sen çoluk çocuk içindesn o çocuk seviyorsa seni gerçekten ki burdan anlamak zor olsada biraz öyle gözüküyor seni yıllar sonra çocukluğuna verip affedecek yanlış yamışsın saçmalık bu siz kızlar hep aynısınz heleki snn yşlarndakiler

0|1
    0|0
  • Cozum sende seviyorsun ve onca yasanmisliklar var ve bu sekil sacma egoist tavir yuzunden bitiriyorsun..ilk seferde karar verebilecegin bir sebep degil ogren derdini tasasini hakliysa devam hakliysan da yol goster..

0|0
    0|0
    • biliyorum ama ne yapayimki bende cok düsünüyodum kahroluyodum niye aramiyor niye yazmiyor diye...o beni düsünüyormuydu o zaman ne halde oldugumu falan...bitirmek derken yani bi olucam bi olmicam ...onu aramayi düsünüyorum ama simdi degil en az 1hafta sora falan buu zaman icinde bakmak istiyorum ne yapiyor benim icin sonucta bana suan ulasamiyor ama dün aksam msne girmisti bana orda biseyler yazabilirdi gerci ben offlinedim ona karsi ama yinede...anlatabildim mi

• işte bu be :))

0|0
    0|0
  • bu kadar kolay olmamalı... o kadar...

0|0
    0|0
  • "Gerçek sevgisini bilmek istiyorum, ne kadar büyük" filan demişsin.

Olayın geçmişini, arka planını bilmiyorum ama... Gerçek sevgi böyle adamı maymun perişan ederek anlaşılmaz. Sen onun sevgisini anlamaya çalışırken, kendi sevginin düştüğü durumu düşünüyor musun? Gerçekten seven böyle bir muamele yapmaz, karşıdan da bu muameleye katlanmasını beklemez. Olgunlaşmış birinin yapacağı birşey değil. Ekran başında ben bile fitil oldum. Tepkisizlik bazen en büyük en acı tepkidir. Değer verdiğin biri bu muameleyi hak etmez. Değer vermiyorsan da, sen değer vermezken onun sana verdiği değeri ölçmeye çalışmak megalomanlıktan başka birşey değil.

0|0
    0|0
    • Sorularına baktım konunun geçmişini öğrendim... Sana vur demişler, sen de öldürmüşsün ama. Neyse, bakalım ne olacak.

• ne kadar dogru ne kadar yanlis yaptim bilemem ama icimden geleni yaptimm en azindan yani...ama aci cekmesini istemem cünkü ben onu seviyorum ve hep aklimda

• Hülya senin hikayelerini özleyecem...!

0|0
    0|0
    • yardimci olsaniz daha iyi olur canim

• Burdaki arkadaşlar yardımcı olacaktırlar.Ben ayrılıyorum.Şu an cevapları silmeye (gizlemeye) çalışıyorum.

Kızlar Ne Diyor 7

• Ayrılıklarda sevdaya dahil Leyla.:

en iyisni yaptında şimdi sen dayanamaz konuşursun bilirim seni

eninde sonunda aglayacak tek kişi sen olcaksın bu hıkayede..

Ondan bırak o debelensın zaten araması da olta şekercim:)

Yersen sil baştan herşey

0|0
    0|0
    • yok valla bak daha öncede böyle bikere yaptim 4 gün telim kapaliydi bu kadar cok aramamisti ve ozamanlari bende dayanamiyodum hep sesini duymak istiyodum...ama bu defa öyle degil dayanabiliyorum...ama sende diyosunki simdi onun aramasi sadece öylesine mi ?

• Eee sızın ılışkınızı ve onun aıle durmunu bıldıgımız ıçın durum oyle.

yanı sen onun ıcın çıtır çerezsın.

Evde kı de var artık sen daha ıısını bılırsın.

uzlüen sen olcaksın hep

• Bu yaptıklarını birisi yüzüne karşı, inşallah bunları sanada yaparlar diye beddua ederse ne yaparsın? Sana da bu şekilde acı çektirilmesini istermisin? Ayrılmak istiyorsan daha yürekli olmalısın. Bencillik bence bu. Unutma ki karşıdaki de bir insan. Bu hayatta ne kadar senin kendine ait bir dünyan varsa onunda kendisine ait bir dünyası var ve sen onu yaralıyorsun bana göre. İlişkiyi bitirmek istiyorsan direkt ayrılmak istediğini söyle ve bunu zamana yay. Seçtiğin yol sana göre çok kolay. Acaba acı çekiyormudur acaba doğru yapıyormuyum soruları sadece vicdanını rahatlatmak için sorduğun sorular ve aradığın cevaplardır diyebilirim.

0|0
    0|0
    • bana yazdigi msji okumussundur sanirim aci cekmesini ben istemem ama ne yapayim ki mecburum buna...

• gercekten cokmu üzgündür ...?ben onu cok seviyorum biran olsun aklimdan cikmiyor ...

• şu kadarını söyleyeyim, insan sevdiği, değer verdiği insanı göremediği zaman deliye döner. yediğinden içtiğinden birşey anlamaz. her dakika aklında olur o kişi. kendini oyalamaya çalışır yine başaramaz. ruh gibi gezer ortalıkta. tüm bunları yaşamak ya da yaşatmak istermisin? Var mı buna hakkın? Onu üzmek istemiyorsan cesaretini topla ve konuş onunla. Konuşmak durumunuzu er ya da g eç çözecektir. Hem evinizin telefonlarını da aramaz. En azından zamana yayabilirsin bu ayrılık işini.

• Ama çok seviyorum diyorsan da sevdiğini söyle ona. Erkeklerin çabuk soğuduğunu zannedersiniz ama erkekler pes etmemiştir. Sadece pes ettirilmiştir ya da tepkisiz davranmaya alıştırılmışlardır. Çünkü fazla mücadele etmeye alışık değillerdir. Daha basit düşünürler basit yaşamayı severler. Karmaşık değildir hayatları. O sebeple bence onu üzme ve zamana yay ilişkini. Ayrılığını ya da birlikteliğini :)

0|0
    0|0
  • bence yeter artık o sana yapsaydı aynını

0|0
    0|0
  • Beni psikopata bağladı demişsin. Aranızdaki anlaşmazlıklarınızdan ötürü ondan intikam almaya çalışıyorsun sanırım. Ama doğrusu direkt bitirmek derim. Sebep her ne olursa olsun.

0|0
    0|0
  • :(

0|0
    0|0
  • dobdolu bitmiş

2|0
    0|0
Yükleniyor...