Fatih Terim neden 3 maç ceza aldı biliyor musunuz?

Her yerde hakem hakkında yaptığı açıklamalardan dolayı yazıyor ama ne dediği hiçbir yerde yazmıyor.. İşin aslını bilen var mı?

0|0
11|19

En İyi Kız Görüşü

• "Allah nasip ederse şimdilik 2 maç kaldı. Bu sizim tahminiz. Sonra 3 maç daha konulup, hatır kupası eklenebilir” dedi.

link

0|2
    0|0
    • en büyük fatih terim

• Futbolda yasananlar beni uzuyor, isi gucu biraktik futbol uzerinden kavga ediyoruz diyorum. Teknik direktorunden kulup baskanina, futbolcusundan taraftarina herkes cirkin bir ayibin parcasi oluyor diyorum. Ust merciilerin aldigi kararlara guluyoruz, hukukun ustunlugune inanmiyoruz diyorum. Maclarda kendi kalecimize maytap atacak kadar agresifce davraniyoruz diyorum. Keske yasananlari olgunlukla karsilayabilsek, provakatorlere gun dogmasa diyorum. Bir Fenerbahceli olarak ben bunlari sacmaliyorum

Kızlar Ne Diyor 10

• Fatih terimden herşey beklenir işte..

Bilinçli yaptı baktı takım en yakın rakiplerinden maç alamıyor, kendini sıyırdı. Haftaya Kadıköy de nerde olacak bu adam :D:D

Tam bir gassaraylıı bu adam ahahha

0|1
    0|2
  • Haksız yere. TFF'den nefret ediyorum ya. Kız olduğum halde futbolu çok severdim şimdi soğudum .. Böyle birşey olabilir mi ya. Millet o kadar şike yapsın birşey yapsın ceza yok adam bir laf etti diye ceza aldı. Fenerin kümeye düşürülmesi lazımdı. Neymiş fener düşerse lif bitermiş. Bitsin ! Olmaz olsun böyle lig. Pislikten başka birşey yok. Fenerli akrabalarım bile diyor şampiyonluk GalataSarayın hakkı diye fener şikeyle falan geldi bu günlere diye.

1|2
    0|2
  • Tff bu kadar adaletli (!) ya güya ağır konuştuğu için 3 maç ceza almış.Şikeyi bir şekilde ört pas edip olayı cezasız kapatmaya çalışan tff nin adalet duygusu kabardı sanırım.Bir kız olarak futbolu seven ben artık takip etmeyi dahi düşünmüyorum nasılsa sonuç belli.

0|1
    0|0
    • Galatasaray şampiyon olacak diyorsun ;)

• Hayır galatasaraylıyım ama fenerbahçenin şampiyon olacağını düşünüyorum ne yazık ki.

• Öyle düşündüğünü anlamıştım zaten de sen 'nasılsa sonuç belli' diyince kendi tahminimi yazdım :) İçin rahat olsun Galatasaray bu sezon şampiyon! Masa başı işler şampiyonluğu son maça bırakana kadardı :)

• ertelendi bile cezası.. 105. Maddenin kaldırılması için kendısını paraladı gitti ilk yararlanan adam oldu :) hey yarabbi.

0|0
    0|0
  • ivot simdi haberlerde gördüm

0|0
    0|0
  • Fatih Terim hakemi bırak istediği performansı gösteremeyince futbolcularına bile küfür ve hakaret eden bir teknik direktör !

0|1
    0|0
  • biliyooorum salak ya oda hakemlere küfür etmesin.Kötü oynayan futbolcuları oynattıı hepp baklm ne olcak.

0|0
    1|0
  • futbolun anasını ağlattınız dedi

0|1
    0|0
  • fener bahçenin cezasının kaldırılması ile ilgili itiraz ettiği için miş.

0|0
    1|0
    • Onu ilk kez senden duyuyorum.. Bildiğim kadarıyla hakemle ilgili bir şey..

• Yok Fenerbahçe'nin GS yi o kötü futbolla nasıl yener diyeitiraz etmiş , sonra bu itiraz ceza getirmiş :) :)

• niye hapiste o mu yatacaktı?

• O adamın ağzı çok bozuk :S

0|1
    0|0
    • Futbol camiasında ağzı bozuk olmayan sayılı insan vardır hehralde..

Erkekler Ne Diyor 19

• demekki irkci bir söylem kullanmis olsaydi, beyaz türk falan demis olsaydi 2 macla kurtulabilirmis fatih hoca. Aglanacak halimize, güldürmüyorlar bile.

Sike iddialariymis, asil maclar halen masa basinda, resmi kurumlar tarafindan oynaniyor, göz göre göre sike yapiliyor, fakat bunlar temiz maclar olarak lig tv de gösteriliyor.

Bu play off müsabakalari mi sampiyonu belirleyecek? Ozaman gecmiste oynanan 34 mac neyin nesi oluyordu? Bir büyük bir sezonda en az 4 kez derbi oynamasi artik bu maclarin suyunu cikarmiyormu? Suan takim gözetmezsizin 34 maclik periyoddaki hak edilen siralamalarla oynaniyor. Yükselen elbette sesini cikarmaz, fakat düsenlerin haklari gasp ediliyor. Oldu olmadik tüm lig maclari hazirlik maci olarak degistirilsin, play off müsabakalari asil lig olsun.

0|1
    0|0
    • play off sadecce lig tv yi zengin etmek için yapılıyo bnce

• Walla hakeme kufur etmıs cart curt konusuyolar. zamanında azizede hakemlere sana mac verdırtmem dudugunu astırcam dıye tehtıt ederdı boy boy gazetelerde cıktı bu haberler kımse bı sey dıyemedı.Nedense fatıh hoca kufur ettı dıye hemen ceza.Iİyi yapmıs helal olsun fatıh hoca sna

1|1
    0|0
    • Hadi küfür ettiyse ceza verilmesi bir nebze de kararın TFF'den beklenmeyecek kadar çabuk verilmesi garip..

Aziz Yıldırım'ın neler yaptığı ortadayken onun hakkında konuşmak dahi istemiyorum..

• ya artık bu konular baydı uefa bıle bızden bıktı almanlar yunan takımları avrupada bızımle oynamak ıstemıyolar.Artık cıvkı cıktı lıgın...soguttular resmen.

• 3 maç aldı, çünkü en az 2 maç verilseydi kalan maç sayısı da 2 olduğu için çok anlaşılırdı art niyetli bir karar olduğu.

2|1
    0|0
  • sen son bir kaç aydır türk futbolunda olan olayları anlıyomusun ki bunu da anlayasın. Boşverelim futbolu falan dostum bence.

0|1
    0|0
    • Doğru söylüyorsun..Benim gibi futbol aşığı bile soğumaya başladı artık :)

• Aynen yaa. Artık futbol falan klalmadı. Spor dostluk ve kardeşilikti. şimdi düşmanlık ve kalleşlik.

• işiz aslı hakemle dıyalog denıyor ama bu ulkede sıke yapan ceza almıyor boyle memlekette yasıyoruzz sımdı derler ıspatlandı mı :))) o maddeler nıye degıstırıldı ;) işte ateş olmayan yerden duman çıkmaz...fenerliler kabul etmese de olur bu gercegı . . . terım de takım da ezıkleree cevabını verıcek kadıkoyde . . . ;)

0|1
    0|0
    • Ben de Galatasarayın şampiyon olacağını düşünüyorum.Masa başında yapılan planlar şampiyonluğu son maça bırakana kadardı.Bundan sonrası Fatih Terim ve oyuncularına bağlı :) Ayrıca bundan sonra Fenerbahçelilerle muhattap bile olmuyorum :) Hala konuşabiliyorlarsa cevap vermek gereksiz :)

• Aynen..Son 2-3 sezondur Kadıköy'de iyi oynuyoruz. Hep bir şekilde elimizden kurtuldular ama bu kez kurtulamayacaklar..Şampiyon olacağımızdan benim de hiç şüphem yok. Hatta bu yaşanılanların şampiyonluğumuza ayrı bir tat katacağını düşünüyorum :) Şampiyonluğun Kadıköy'de son maça kalması iyi oldu. Düşünsene Kadıköy'e şampiyonluk kutlamaya gelmiş Fenerbahçelileri :)

• ıyı oynamaya bakılırsa cogunda ıyı oynamıssızdır ama bu sene tum maclarda tek kale oynadk ...ben o ffenerbahcelılerın uzuntu gozyaslarını gorucem gulerek ızlıcem hangı hakettıgın sampıyonlugun hayalını kuruyorsun hanı nerde hakettın allahım ya gorucemm ben :))) ınancım tam suphem sıfır ;) cumartesi daha da anlamı olan bu şampiyonlugu kazanıcaz tek kelımeylee : ŞAMPİYON GALATASARAYIM ; )))

• Ben bir fb'li olarak Fatih Terim'in almış olduğu 3 maçlık cezaya üzüldüm. şu kritik zamanlarda takımının başında olmasını ve Kadıköy'e takımının başında gelmesini isterdim. Çünkü Fatih Terim'in yapmış olduğu eğer hataysa ve 3 maç ceza veriliyorsa TS'un yaptığına ne demeli!

0|0
    0|0
    • Arkadaşım olaylara tarafsız bakabildiğin için tebrik ediyorum..Söylediklerine de hak veriyorum ama sence de herkesi kendisine nefret ettiren,daha sonra masum rolü yapan,sözde hakkını arayan Fenerbahçe değil mi? Evet Trabzon yanlışlar yaptı kabul etmek gerekir. Ama neden Fenerbahçeliler kendi yaptıkları hataları kabul etmiyorlar? (Seni tenzih ediyorum:))

• benim en çok zoruma giden taraf FB bu zor günlerde futbolu ile bu noktaya gelmiştir, iser şampiyon olalım isterse de olmayalım. ne FB ne GS ne de BJK. hiç biri küçük klüp değiller. yani maç kazanmak için şikeye ihtiyaçları yok. rakip takıma verilmiş olabilir ama bunu ligde kaç tane büyük takım varsa hepsi yapmıştır. Neyse yazacak çok şey var ama bu süreçte asıl kaybeden TS olmuştur..

• Seni bir kez daha tebrik ediyorum tarafsız yorumlarından dolayı.. Dediklerine de hak veriyorum.. Fenerbahçe kötü takım değil,şampiyonluk için şikeye ihtiyacı yok. Takımın başındakiler kendi takımlarının da,diğer takımların da başını yaktı.. Dua edelim de bu zor günleri çabuk atlatalım :)

• Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 04.05.2012 tarih ve 109 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar aşağıda belirtilmiştir.

GALATASARAY A.Ş. teknik sorumlusu FATİH TERİM'in 02.05.2012 tarihinde oynanan GALATASARAY A.Ş. - TRABZONSPOR A.Ş. Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu müsabakasında, müsabaka hakemine yönelik HAKARETİ nedeniyle 3 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI CEZASI ile cezalandırılmasına,

Cezanın infazının idari tedbir tarihi olan 03.05.2012 tarihinden itibaren başlatılmasına, (oyçokluğu)

0|0
    0|0
  • hakeme hakeret ve küfürden.suçunu kabul etti.

0|1
    0|0
  • sözde hakeme hakaret etmş...

1|1
    0|1
    • Niye adam kart gösterdi diye mi ? Adam danışıklı dövüşü kabul etmediyse ağzını bozmuştur :)))

• fenerasyon saolsun.

2|1
    0|2
  • hakeme küfür etti...gayet net...isviçre türkiye milli maçında türkiyeyinin ceza almasına sebep olan fatih terim değilmiydiki...

0|0
    0|0
  • o düdüğü al münasip biryerine sok demiş iyi de demiş

0|0
    0|0
  • T.F.F değil F.F.F bunu bu sene iyice anladık.

0|0
    0|1
  • hakeme küfür etti hemde ağır

0|0
    1|1
  • hakeme küfürlü konusmus

0|0
    0|0
  • emre ırkçılık yapar ceza yok, fatih yapar ceza çok. adaletsiz türkiye

0|0
    0|1
    • ya allah aşkına futbolla alakan yoksa yorum yapma ya. emre nası ceza almadı 3 maç ceza aldı ya. fatih terime gelince hakeme senide s.yim seni gönderenide s.yim demiş

• ne diyon lan senin var mı futbolla aran gavat

• az bile almış ben olson 1 sezon ceza verirdim

0|0
    2|1
  • hakeme sövdü fatoş, ana bacı yapıyordu az daha. kfür yagdırdı halen diyolar haketmedi, bi gidin Allah aşkına, tamam sonucta ırkclılık yapan adamdan fazla almaması lazımdı, emreye 8 maç fatihe 5 amç iyiydi. sen kimsin de hakeme küfür ediyorsun be şerefsiz.Öle ben fatihim ben cok iyiyim ben paşayım ben kralım ben suyum buyum ya olmaz. Emreyi komple men etseler de olurdu haklılar. ben siyahi insanlar olcam, dışarda çeker vururum o serefsizi.

0|0
    1|1
    • Arkadaşım sakin :) Eğer hakeme ana avrat küfür ettiyse bu cezayı hak ediyordur ama anladığım kadarıyla öyle bir şey yok..

• nerden bildigimi soylersem ip den bulur agzıma s.çarlar, işimden olurum :) o yuzden güven bana, dogru. zaten senin de anladıgın gibi fatih terimin de sesi solugu cıkmıyor, o belki de şükrediyor 3 hafta ile kaldıgına.

• Peki sana iyi görevler. :) Aslında ne dediği kadar neden dediği de önemli.. Gerçi yaşanılanlara bakılırsa bunu beklemek aptallık olur :)

• hakem ahakkında yaptığı açıklamalardan dolayı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...