Pişmanım mı demek istiyor?

ayrıldığım sevgilim,beni facebooktan çıkarmış. ama zaman zaman paylaşımlar yapıyor ve bunu bana gösteriyor gibime geliyor. mesala benim ona zamanında demiş olduğum bu şanatçının şarkıları seni bana hatırlatıyor cümlesine karşılık,o şarkıcının parçasını paylaşmış. bunun bir anlamı olabilir mi?benim ne yapmam gerekir?1 aya yakındır ayrıyız...pişmanım mı demek istiyor?benden adım mı bekliyor ne yapayım dostlar akıl verin...

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Büyük ihtimalle senden atılım bekliyor bunları yaparak.Ama sakın bişey yapma sadece bekle.İlk adım atan o olucak eninde sonunda.

0|0
    0|0
    • bunlar bi adım olarak algıladım..o zman sadece bekle mi diyosun canım

Erkekler Ne Diyor 6

• ilişki bitince her yapılanı sana yapılıyor zannedersin

1|0
    0|0
  • sevdiği bir sarkıdır paylasşmıs olamaz mı niye sarkıyı sahipleniyorsun ki bir sarkı birden fazla kişiye hitap edemezmi ya bakıyorum kızların sorularına geneli sevgim beni bıraktı veye ben söle yaptım böyle yaptım hemen hemen aynı yaaa adam sizinle iken neden bu fikirleri tasımıyorsunuz cabuk harcıyorsunuz size verilen sevgiyi? neden?

0|0
    0|0
  • sen başka bir kullanıcıdan mı takip ediyorsun onu?yani o senin kendisini gözetlediğinden haberi var mı?

0|0
    0|0
    • yooo kendi hesabımdan bakıyorum..arkadaş olmasak bile profili çıkıyor ya insanların o şekilde

• engelleseydi hiç biseyi göremezdin..sanırım sana mesaj vermeye calısıyor sende onun sevdigi sarkıları paylas mesela..

• işte belki beni deniyor diye düşünüyorum şuanda.çünkü ben terkedildim

• eğer senden o ayrıldıysa, sana 3 vakte kadar tekrar bir barışıp terk edilme gözüküyor...

0|0
    0|0
  • fazla iyimsersin gibime geliyor ?

0|0
    0|0
  • her seyi kendine yorma. cok da seni umursasaydi farkli davranirdi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Terk eden taraf o.. facebookdan çıkarıp paylaşımlarını herkese açıp sana gönderme yapıyordur kesinlikle. yapmasa senin ona söylemiş oldugun şarkıları dinleyip paylaşmaz. daha doğrusu seni hatırlamayıp o şarkıları paylaşmaz.. sonuçta terk eden taraf o bişey yapman gerekmiyor adım bile atma çok pişman olsada adımı o atacak.

0|0
    0|0
  • her şeyde mana arama ama için rahat değilsede şarkılarda kendinden bir parça arayana kadar onda kendinden bir parça bir şeyler kalmışmı sen bunu anlamaya çalış.Davranışlarınla belli et.

0|0
    0|0
  • afedersin ama adam seni facebooktan çıkarmışsa nasıl paylaşımları görebiliyorsun profili açık mı ? ben olsam beni silen adamla uğraşmam allah belanı versin ismal ykyı paylaşırdım ki bana inat etmeyi bıraksın :) hayatını yaşamaya bak yolunu çizmişse sinyal vermesin

1|0
    0|0
  • bence ona umursama, sürekli soguk davranırsan peşine düser ;-) yaaa arkadas olmuyorsa olmuyordur hani derler yaa biri gider biri gelir.. tamam söylemesi kolaydır ama sadece sana tavsiyem şu; nasıl yapacagını iyi bilmelisin sürekli alttan alma.. takmıyormussun gibi davranıcaksın ;-) ama dayanabilirsen tabiki ama şuan hiçbirsey yapma :-s

0|0
    0|0
    • yani onun paylaştığı gibi paylaşmayayım mı;)

• 35 gün sonra mesajmı attı benmkide atarmıki benmkide 38 oluor ama sanmıorm atacağını :D

• dogru söze ne denir :-) hep dik durursan sen daha iyi hissedersin kendini, oda kendini umutsuz vakası olur :-) bu arada tesekkür ederim :-)

• cok pısman olsa döner

0|0
    0|0
  • Yani olabilir senin gormeni istiyordur..

0|0
    0|0
Yükleniyor...