Erkekler neden kızlara sataşırlar?

yani demek istediğim şu neden disarda bir kızın arkasından ıslık çalarlar yada onu bir şekilde rahatsız etmek isterler bu şekilde o kızı tavliyamicaklarının bilincinde olduklarını düşünüyorum bunum sebebi nedir?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• ortaokulda biz de yapardık valla

tabi ki tavlama amacı yoktu, laf atıp sonra depar halinde gülerek kaçardık :)

zaten o zamanlar garajların lambalarını kırmayı, bankları parçalamayı, parkın güvenlik görevlesiniden kaçmayı eğlence sayan manyak bir grup oldugumuz için pek mantık çercevesinde bakılacka halimiz yoktu

işin garibi o gruptan şimdi tek bi garip eleman yok

hepsi efendi kimi cok yuksek yerlere geldi

sanirim tum enerjiyi gencken atip efendi olduk :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ilgi çekmek, oyalanmak, muhabbet çıkartmak... kimisi cevap verir, beklemediği bir cevap bulur, sonunda merak uyanır, bu sefer erkek kaçar kız kovalar ve benzeri... ama %98'i başarısızlıktır =) işin gerçeği can sıkıntısı, erkege satasırsan kavga cıkıyor cunku

1|0
    0|0
  • Şerefsizlik işte nyie çalıcaklar.Adi puştlar.Kendi analarına bacılarına sevdiği kızlara yapılınca adam kesilir yavşaklar.Ulan hepsinin kökü kurusun

0|0
    0|0
  • İşte makara olsun diye herkes kendi seviyesindeki insanlarla eğleinoy takılma sen onlara amacını bilemezsinn hayatının amacı olmayan insana ıslığının amacını soramazsın..

0|0
    0|0
  • sefillik abazalık cahillik idiot luk vs vs vs vs de

kızlar neden bir onlara laf attıgında özelliklle grup halindeki liseliler fingir fingir gülüşürler dahada abartıp laf atana cevap verirler sende bunu cevapla

0|0
    0|0
    • ben hic geri cevap vermedigim icin bilemicem bakma dahi bakmam o kisilerin yüzüne bu yüzden daha da dikkat cekmek icin zaten daha cok rahatsiz ediyorlar.

• isitnalar müstesnadır ama kızlar bunu ekseri yapıyorlar

• Kardeşim bu tip insanlar yüzünden ben ve bizler damga yiyiyoruz ki ben hiç bir kıza laf atmadım tip tip bakmadım ha baktım ama yer gibi bakmadım

0|0
    0|0
  • Zihniyet çok bozuk.

0|0
    0|0
  • dikkat çekmek olabilir mi

1|0
    0|0
  • bazı seylerin sebebi olmaz yapılması gerektiği içindir.

0|0
    0|0
  • kendı ırkına yapamayacağna göre.. neden olacak manif depresif halı yuzundendır

0|0
    0|0
  • sefillik işte

0|0
    0|0
  • bilmiyorum,dolmuşun bile arkasından ıslık çalamıyorum :((

0|0
    0|0
  • hiç yapmadım

0|0
    0|0
  • Ben de aynı soruyu soracaktım hemen hemen aynısını şimdi.Peki kadınlar neden erkeklerin arkasından laf atar ya da mal mal bakarlar ki?Sanki hiç erkek görmemişler gibi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dikkat çekmek isteyen öküzler onlar.

0|0
    0|0
  • Kızlar tarafından dikkat çekmek için

1|0
    0|0
Yükleniyor...