Sevgilinizden ayrıldınız ama çok seviyorsunuz onu ne yaparsınız?

sevgilinizden ayrıldınız ama çok seviyorsunuz onu ne yaparsınız mesela ömür boyu beklermisiniz

0|0
182

En İyi Kız Görüşü

• ben cok sevdalıyımmmm :-) birini hala cok seviyorum oda öyle şu an ayrılıyız 5 gün oldu ayrılalı ama bizim ilişkimiz karmasık ayrılırken bile konusuyoruz bi türlü kopamıyoruz.. ne zaman ondan uzaklasmaya calısırsam peşime yine düsüyor bazende o benden uzaklasmaya calısınca ben geride kalıyorum sonra yine peşime düsüyor.. agır kavgalarımız oluyor bazen ama yinede kopamıyoruz baya zor, her ne olursa olsun onu seviyorum , seviyorum derken onu yüregimden cok sevdim, unutmak kolay degil bu ask bambaska gibi birsey. 1 bucuk senedir beraberiz Allah bizi ayırmasın :-(

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 17

• Valla bir umud olsa onu beklerim hemde sonuna kadar... Diyelim ki artik o baskasiyla devam etmek istiyor yoluna, iste ozaman umudumu keserim ondan... O mutlu olsun yeter! Ama ben asla cok mutlu olamam cünkü hep icimde, kalbimde kalacagi icin...

0|0
    0|0
  • sevgilimden ayrıldıysam neden onu bekleyimki saçmalık olur resmen.

0|0
    0|0
  • Onu bir ömür beklerdim ama bana artık seni eskisi gibi sevemiyorm ve senle mutlu değilim dememiş olsa idi..

0|0
    0|0
  • Ben onu bekledim kendisi 3 ay sonra döndü .Aşkını benim ki kadar büyük sanmıştım .Ama fark ettim ki değmiyormuş.Eğer o kişiye değerse beklerim.

0|0
    0|0
  • ayrıldıysam vardır bi problem zaten.kimseyi ölene dek beklemem.kimse kimseyi beklemez.gerçekçi olalım.

0|0
    0|0
  • onu beklememe değseydi ayrılmazdım ben. ayrıldıysam kesin önemli bir sebebi vardır ben kolay kolay bırakmam sevdiğimi.

0|0
    0|0
  • Ayrilmamizi gerektiren sebeplere bagli. Ama her ne olursa olsun %90 askimi içimde yasarim...Unutmaya çalisirim..

0|0
    0|0
  • Umudum varsa beklerim.Yoksa da gidip başkalarıyla olmam.Önce içimde onu bitirmem lazım.

0|0
    0|0
  • Olan olur ,Giden gider HAYAT DEVAM EDER ...

0|0
    0|0
  • bi süre dönmesini beklerim

0|0
    0|0
  • Beklemem, sadece kalbimde taşırım hep.

0|0
    0|0
  • Giden gitsin der unutmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • unutana kadar beklerim herhalde..

0|0
    0|0
  • bir ömür dediğin korkarım 2 3 gün olurdu mideden patlak verirdim ben

0|0
    0|0
  • hicbirsey yapmam, beklemem.

0|0
    0|0
  • Biri hanfendi mi didi ..

Ohom.

Zihnimden ve gonlumden cikana kadar beklerim

Saka yapmiyorum.

0|0
    0|0
  • ben ayrıldıysam dönerim..o ayrıldıysa beklemem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Haa sonsuza kadar bekleyecekler seni tabi tabi.Salaklardı ya onlarda.Ayrılmayacaksın o zaman geri döneceksen.Aşk dediğin gururlu olmalı ve sen de gururlu olmalısın.

0|0
    0|0
  • hee alır beklerim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...