Aziz Yıldırım'a ceza cıkmamış. Yorumlarınız neler?

ilgili link burda link Aziz Yıldırım'a ceza cıkmamış. ibrahim akın da 3 yıl sahalardan men cezası almış...

Güncellemeler:
ya var ya beyler bayanlar. yanlış anlamayın da bi yem attım herkes geldi. futbol dedik mi akan sular durdu. tamam herkese saygı duyarım da burda ilim veya bilimle ilgili bişey sorduğumda neden bu kadar cevap gelmiyor anlamıyorum. sonra burda çok dert yanan oluyor. aslında güzel bi site ama bu kadar yapabiliyoruz işte.

0|0
17|31

En İyi Erkek Görüşü

• Bu soruya gelecek cevaplar belli. :)

Hiçbir suçu olmayan birini; mesela beni şike yaptırdı diye hapse at 1 ay boyunca buradaki sorularda ne şerefim kalır ne de insanlığım.Çünkü suçlamak çok kolay;yargılamaksa insanın kendi hatalarını örtmesindeki en ''temiz'' yoldur.

Etik kurulu bağımsızdır.Sahaya şike yansımamıştır.Halen kalkıp öfke kusacak olanlar son haftanın stresi içindekilerdir.Yahu ben defalarca dedim playoff olmasaydı Gs şampiyondu diye.Sene başında kabul etmeseydiniz arkadaşım.Aysal gibi her leşe konan bir yırtıcınız var ve mücadele etseydi.

Aslan dediğin avını kendisi bulur ve kimseyle paylaşmaz.Sürüsü dışında.Ama sırtlanlar ve akbabalar başka avlar üzerinden can çekişen hayvanlarla beslenirler.Şimsi sorarım size Uefa şampiyonu asırlık takım Galatasaray:

Sizin başınızda bir akbabanın ne işi var?

3|4
    2|3
    • in bi konuşcaz!

• golddınger soylemedıklerımın acıklamasısın + 1

• Banane yav ben PFDK mıyım.Örnek verdim ve Gs'ye yakışmayan bir başkana değindim.Sahaya yansımamış ki herkes yırttı.Gerisi beni alakadar etmez şampiyonum 2010-2011 de :)

Kızlar Ne Diyor 17

• "Ateş olmayan yerden duman çıkmaz..." derlerdi de kimileri "aynen öyle..." derdi.. Hani ateş ? Nerede duman ?

Alnımızın akıyla boşuna demedik...Yavas yavas hersey gün yüzüne çıkıyor.. Bize çamur atanların bataklıklarında boğulma zamanı geldi.. AKLANIYORUZ ! Haklıyız Kazanıyoruz adım adım ŞAMPİYONLUĞA YÜRÜYORUZ...

3|5
    1|3
  • Aziz Yildirima ceza vermek yurek isterdi

adam herkese kafa tuttu helal olsun ona :)

4|1
    3|1
  • geç gelen adalet.bir yıl boşunamı yattı bu adam.

3|1
    2|1
    • tff elindeki yönetmeliğe göre karar verdi, ceza davasına bakan hakim ise elindeki kanuna göre karar verecek. elma ile armutu karıştırmayalım.

• eee suçsuz biri isabet olmuş...

3|2
    3|2
  • İlahi adalet işte naparsın:D:D

1|1
    0|2
  • Ben birisine söylemiştim böyle olacağını ...

0|1
    2|1
  • başlı başına komedi hele ki İbrahim Akın nasıl kendi kendine şike yaptı anlamadım :)

1|0
    1|0
  • en büyük gs :D

2|1
    1|0
  • Demirören Feneri aklamak için o kadar insanı bu şekildeki bir karara ikna etmiş yazıklar olsun.

1|0
    2|0
  • Suçlu olmadığı halde 10 ay yattı orada adam.İlahi adalet yerini buluyor,başkanımız çıkıyor :)

2|0
    0|0
  • adalet sistemi bozuk işte ne yapacaksin, sabah duydum.

0|2
    1|0
  • Nerde bu adalet?

1|0
    2|0
  • evet duydum sabah

0|0
    0|0
  • hayat ne garip...

0|0
    1|0
  • dertli fener

0|0
    0|0
  • aziz o tık ...

0|0
    0|0
  • iyi bar ivolkan sakallarını kessin artık aziz baskan cıkana kadar uzatcak gibi duyumlar vardı ortalıkta

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Kararlar çelişkili nedeni ise ünay aysal,sadri şener ve iddianame.İddianameye göre Fener suçlu lakin raporlar temiz çıktı sahaya yansımadı dendi kanıt yetersizliğinden tek tek saldılar adamları hal böyle olunca ünal aysal ile sadri şener demeçler vermeye başladı gs ts taraftarı yuhlamaya başladı böyle olunca da tff 3-4 kişiye ceza verdi herkes sakin olsun diye.Benim tahminim ceza alanlar itiraz edecekler ve büyük ihtimalle tahkim kurulu da cezaları iptal edecek ve böylece Fenerbahçe tam olarak aklanacaktır.ibrahim gol atmadııı,ama onun kızkardeşine araba almışlarrrr demeye devam edecek gs ts taraftarı.

2|0
    0|0
  • Aziz yıldırımın temiz bir insan olduğuna inanmıyorum.Ancak herkesin kendisini onun üzerinden temizlemeye çalışması mide bulandırıcı.

Sadri Şener ünal aysal yıldırım demirören ali şen adnan polat v.b bir çok başkandan daha çok lider bir başkan ve adam olduğunu düşünüyorum.

Sportif anlamda aklandı.yakında mahkeme tarafından da aklanacak.ama saldırılar elbette durmayacak.

1|1
    3|0
    • valla naptıysa yaptı da kardeşim. diğer başkanlar bunun elini bile öpmeyi haketmiyorlar. bir kulübü 80 milyon dolardan 1 milyar dolarlık mali değere getirmek her baba yiğidin harcı değil...

• bir fenerbahçeli olarak başkanımızı vallahi sevmem. karanlık bir tip.. yalnız şöyle düşünüyorum. kendi hususi meseleleri vardı tahminimce. fenerin de başını o yaktı... ayrıca bu ülke de dingonun ahırı değil. suçu ört bas ettiler falan, boş beleş konuşmasın kimse. ört bas falan olsaydı kesin kokusu çıkardı. aziz'i töhbe haşa Allah yaptınız lan! onu ayarladı, bunu ayarladı, bunu başkan seçti. boş beleş konuşmaktan başka yaptığınız bir şey yok... siz 3 küçük kulübun toplamından bir fenerbahçe çıkmaz. şu günleri siz yaşasaydınız, batmıştınız.. haftaya şampiyon da olacağız. iyice kudurursunuz artık. bukalemun kardeşliği fayda etmeyecek. seyredin bakın :)

1|0
    1|0
  • olayın yargı tarafında nerdeyse sadece Fenerbahçe kaldı heralde kendi kendilerine şike yaptılar karşı takımların haberi olmadan ayrıca o ballandıra ballandıra anlatılan deliller nerde hepsi fos çıktı

1|1
    1|0
  • Demirören'i Aziz'i aklamak için getirdikleri artık açık seçik meydana çıktı. Türkiye'de adalete güvenim kalmadı artık. Yazıklar olsun..

1|1
    2|0
  • gerçekleri kim biliyo?

0|0
    0|0
  • ayrıca bir şey daha söyleyeceğim ayrı bir cevapta, bu veriken karar lütfen bakın tam bir fiyasko değil mi ey benim fenerbahçeli kardeşlerim, artık siz de bu federasyonun, tahkimin basiretsizliğini görün. Resmen ne şiş yansın ne kebap mantığıyla hareket edilmemiş mi. Aziz yıldırıma ve fenerbahçeyi sözde aklayan bu karar, aynı zamanda diğer kulüpleri de memnun etmek için yöneticilere ve futbolculara ceza vermemiş mi. Arkadaş diyeceksin sen evet fenerbahçe şunları bunları yapmış pis rezil bir takımdır. Ya da diyeceksin hayır ortada hiç ne şike ne teşvik hiç bir şey yok fenerbahçe temizdir o kadar. Bu karar tam bir skandaldır, siz bu karardan sonra hala aziz yıldırım bilmem ne diyorsunuz. O zaman alttaki cevabımı okuyun ne diyeyim.

0|0
    0|0
  • bu demek oluyor ki, ibrahim akin cetenin basiymis, aziz yildirim kurban secilmismis, bunlardan cikan sonuclar bunlar

0|0
    1|0
  • zaten bızde bu federasyonun ceza verıcegını sanmıyorduk ki...hepsı gızlı kapılar ardında sozlestıler...normal bence...tff yı kısa zamanda dusurucek kulupler basta gs ve ts olmak uzere ımza toplamaya basladılar...gereken sadece 180 imza... ŞAMPİYON GALATSARAY . . .

1|1
    2|1
  • 6 temmuzdan beri milletin midesini bulandrdılar sonuç ortada KOCA Bİİ HİÇÇ !

1|0
    0|0
  • gs düşsün

1|0
    3|3
  • Hayır o değilde

İbrahim AKIN fb-ibb maçında şike yapmış ama tek başına :)

Bu raporu yazanlara Allah akıl fikir versin.

Madem İbrahim AKIN'ın şike yaptıgını düşünüyorsunuz. İnsan sormaz mı , gökten vahiy mi geldi sana , durup duruken niye şike yaptın diye !

1|0
    1|0
  • kardeşim konuşturtma beni hepimiz çok doluyuz zaten umarım şampiyon oluruz yoksa ortalık fena karışacak

1|1
    0|0
    • karışmak mı. bize düğün olur beeee... 9 puan öndeyken böyle demiyodunuz ama... :D

• zaten sızlanmalar ağlamalar başladı... Bu nasıl bir ezikliktir şampiyon olmazsak ortalık karışcak ne demek.. Bu olaylarla bu sene ki şampiyonluğun uzaktan yakından alakası yok...

• uuppss pardon senin cevabı benim cevaba yorum gibi gördüm bi an. ona istinaden yazmıştım...

• ne halleri varsa görsün, bu ülkede doğru dürüst yürüyen ne var?

0|0
    0|0
  • bu adamlarla turk futbolu ancak yerinde sayar hatta saymaz geri gider acik acik sikenin ustunu orttuler ya

1|0
    0|0
  • ibrahim akına teşvik primi veren şahsın adı aziz yıldırım değilmiydi birine sıfır ceza diğerine 3 yıl

Yorumsuz..

1|0
    0|0
  • ben seviniyorum bir galatasaraylı olarak. aziz yıldırım en çok galatasaray şampiyonluğu gören fener başkanıdır umarım daha bir sürü şampiyonluğumuzu daha görür.

1|0
    0|0
    • PFDK'nın bugunku raporlarina gore Ibrahiim Akin kendi kendine sike yapan ilk oyuncu olarak tarihe gecmistir

• bu dava başlı başına zaten tarihe geçebilir. artık türkiyede şike teşvik primi serbest oldu...

• aziz yıldırımı tünel kazarak cıkarcakalr baska yolu yok fb lıler başlasın kazmaya mecidiyeköy tarafından

1|0
    2|0
  • Herkesin kendi tercihidir hangi sorulara cavap vereceği. Bundan yakınmak yada bunu yargılamak ne sana ne bana ne de başka birine düşmez. Ayrıca bu olaylar sadece futbol değil. Siyasetten adalete kadar bi çok mevzuyu barındırıyor içinde

0|0
    0|0
  • fenerbahçe yöneticileri ceza almış, şike yaptırıldığı söylenen (ibrahim akın ümit karan vs.) ceza almış şike veya şikeye teşebbüs suçundan. Evet fenerbahçe masum doğru biz de akbabayız he he.

0|0
    0|0
  • Bkz: Kadim dostu, bok arkadaşı, aynı durumdan muzdarip, başa geçip gereğini yapan Yıldırım Demirören

0|0
    0|0
  • Kanıt yoksa suç yoktur. Demokrasiler böyle yürür.

0|1
    0|0
  • it iti ısırmaz adaş.

Uefa avrupa kupalarına giden yolu kapatıcak sonunda bu olacak.

1|0
    0|0
  • yeni duydum.

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım'a ceza çıkmamasına en çok Aziz Yıldırım kızmış

0|0
    0|0
  • Şampiyon cimbombom :D

0|1
    1|0
  • fb cas daki namusundan vazgeçti onlar azize ceza vermediler.

0|0
    1|0
  • Normaldir

0|0
    0|0
  • türkiyede adalet cok iyi isliyo

0|0
    0|1
  • hapisaneden çıkarıp ödül verecekler.bundan sonra şike yapmak serbest!

0|0
    1|0
Yükleniyor...