Güzel olmak suç mu?

Benim kız arkadaşlarımın bazıları bir yere gittiklerinde bana haber vermezler. Ama iş evde oturmaya geldiğinde, ya da bir dertleri olduğunda hemen beni çağrırlar. Bazılarıyla çok yakın olduğum halde, erkek arkadaşlarının yüzünü bile görmedim. Ama ben kendi erkek arkadaşımla tanıştırırım onları.

Onu giyme, gülme, onunla konuşma, gına geldi artık.

Sizce ne yapmalıyım ?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Eğer sorun gerçekten senin güzel olmansa arkadaşların hakkaten ayıp ediyorlar.O arkadaşlarının kendilerine hiç güveni yok demekki.Güzellik üstünlük değildir daha bunu bile kavrayamamışlar.Evet doğru erkekler ilk etapta güzelliğe bakarlar.Ama her insanın üstün bir yanı vardır bana göre.Sen güzelsindir,ben zekiyimdir,falanca şanslıdır gibi.Düşünsene evleniyo arkadaşın.Kocasından kıskandığı için senle görüşmeyi kesiyor.Var mı böyle bir şey.Erkeğin içinde art niyet varsa diğer güzelleri görmesini engelleyemezsinki zaten.Bence onlar senin arkadaşın bile değiller.üzüldüğüne değmez.Sıkma canını hayatında bir sürü boş insan olacağına benim gibi arkadaşsız kalıp burdaki arkadaşlarla dertleş daha güzel canım benim.

1|0
    0|0
    • Basimada geldi biliyormusun, birtanesi nisanliyken kontagi tamamen kesti, sonra ayrildiginda teseliyi bende aradi. Haklisin galiba bunlar arkadas bile degiler!

Sagol canim ...

• Rica ederim ne demek.Seni bir nebze olsun rahatlatabildiysem ne mutlu bana.Bence arkadaş sen iyi bir evlilik yaptığında veya iyi bir üniversite kazandığında arkandan gözyaşı döken değildir.En az senin kadar senin iyiliğini ve mutluluğunu düşünen insan arkadaş hatta dosttur.Ama kolay değil sıkı dost bulmak takma kafana ben burdayım:))

Erkekler Ne Diyor 4

• eğer benim sevgilimsen değil ama başkasının kollarındaysan farklı olur.

1|0
    0|1
  • onlarla takılma. sanırım çok güzel olduğun için seni kıskanıyorlar.

1|0
    0|0
  • boş ver sen hayatla uğraşacağına, hayat seninle uğraşsın

1|0
    0|0
  • Neyse ki güzellik geçicidir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendini değerlendir önce. Kendine baktığında eğer arkadaşların için sorun oluşturan bir kişilik yapısı ve davranış tarzı görüyorsan biraz yaptıklarını sorgulamalısın bence. Ama yok sorun hep onlarda diyorsan belki de onlar her istediklerinde değil de senin istediğin zamanlarda onların yanlarında olmalısın...

1|0
    0|0
  • Arkadaşların kıskanç yapıya sahip olabilirler.

Karakterindeki bazı olumsuz özellikler(örn: küfürlü konuşmak, uyumsuz davranışlar vb.), arkadaşlarını toplum içerisinde küçük düşürdüğünden; seninle dışarıda vakit geçirmek istemiyor olabilirler.

Özeleştiri yapmayı deneyebilirsin.

0|0
    0|0
    • Hayir,aksine onlari koruyup kolarim, nerde ve nasil davranacagimida iyi bilirim

Onlari hayata kücük düsürmem, aslinda kimseyi kücük düsürmem toplum icinde, ama her insan dört dörlük degildir. Acikcasi üzülüyorum neden böyle yapiyorlar diye...

Yükleniyor...