Havalar biraz ısınınca motor ya da atv almayı düşünüyorum. Size hangisi çekici geliyor, neden..?

Havalar biraz ısınınca motor ya da atv almayı düşünüyorum.Size hangisi çekici geliyor..neden..?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• atv ne ? Hiç bi araç çekici değil bence. Motorun çekici olduğunu düşünüyorsan zaten bineli bi hafta olmadan 3. Sayfa haberi olursun

0|1
    0|0
    • dört tekerlekli bi arasi aracı..şehir dışında kullanmayı düşünüom..alırsam..

• yaklaşık 14 senedir kullanıyorum hiç haberlik durumum olmadı çok şükür :/

• dedimya binme amacına bağlı. Maaşallah Allah bundan sonra da kaza bela vermesin

• motor ama cok tehlikeli bunuda düşün.

0|0
    0|0
  • Motor al tabiki.

0|1
    0|0
  • motor alman daha iyi...atvler arazi aracını andırıyo bende..

0|1
    0|0
  • motor.

0|0
    0|0
  • Endoru motor tabii ki ,atv yi aklından bile geçirme derim

0|0
    0|0
  • Motor <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• tam olarak nerede kullanacağına bağlı. atv tarzı araçlar genelde asfaltta kullanılmaktan hoşlanmayan dağa bayıra vuracağın araçlardır. gezmeyi km yapmayı düşünüyorsan tabi ki her zaman 2 teker :)

0|1
    0|0
  • hocam aman ha motor felan alma.Hele istanbulda yaşıyorsan uzak dur öyle şeylerden.Motorların üstüne sürüyolar arabayı.Katil olursun yani.Hem de kaza yapma riskin yüksek demiyorum,mutlaka en az 1 kaza yaparsın yazın.Ben yaptım ordan biliyorum.Bu ülkede motor felan kullanılmaz.Ha kaliteli bişey alırsın fren sistemi gelimiş bişey olursa belki denenebilir ama öyle lahmacuncu motorlarından alma sakın.

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler..bende biraz bu söylediklerinden tırsmıyor değilim.Bisiklete binerken bile bazen araçlardan çekiyorum.motorla kimbilir nasıldır acaba..ama vespa tarzı bişi kullanmak çok zor herhalde usta..

• r1200 rt acayip isteyipte alamadığım alet.Amerika da polislerde bile var.

• evet o cihazı biliyorum ama epey de tuzlu..fakat bu işin en iyisi herhalde o

• bi harley davidson iyi gider yaz mevsiminde..nedeni ise atv dağda bayırda çayırda sürülen zımbırtı,ama motorun heryerde gideri var derim..

0|1
    0|0
  • Valla motora pek merakım yok bi ara binmeyi düşünüyordum fakat sakat gerçekten özellikle şehiriçinde geçen arabayla gidiyorum sağ taraf biraz sıkışmıştı bende biraz daha soldaki kaldırıma yaklaşıyım dedim o ara yanımdan motorcu geçiyormuş son anda sesini duydum aynadan baktığımda görmemiştim gidiyordu herif :)

0|0
    0|1
  • Motosiklet daha iyidir, eğer tecrübeniz hiç yoksa 125 cc'lik bir motosiklet uygun olacaktır. Yamaha YBR125, Honda CBF150, TVS Apache vb.

0|0
    0|0
  • Bisiklet al : )

0|0
    0|0
  • atv yi tercih etmem ( hangi şehirlisin bilmiyorumnda ) atv nin yerine çapır tipli motor daha iyi olur

ayrıca önceden motorsitlet kullanıp bilgin varsa r1 al derim yoksa da bu tarz motor hoşuna gidiyorsa r1 in alt modellerinden 600 lük ala bilirsin

0|0
    0|1
  • 2 side motor ne tarz bişey istiyosun boyun kaç ?

0|0
    0|0
  • oo birader tabiki motor şöyle paranda imkanında musaitse hemde 600 lük cc ;)

0|0
    0|0
  • motor sevdası bendede var .atv den daha iyidir bencede.

0|0
    0|0
  • ya sen atv'yi filan boşver de şu kılları epilasyon yaptırsana. sonuca daha çabuk ulaşırsın ;))

0|0
    0|0
Yükleniyor...