Filenin Sultanlarından büyük başarı haberlerde neden bu kadar arka planda?

Filenin sultanları diğer rakipleri olduğu gibi bugün finalde Polonya'yı da net skorla yenerek Londra'da düzenlenecek Olimpiyatlara gitmeyi hak kazandı ! ancak bu başarı neden geri planda? şu an haberleri açtğmda hep iç karatıcı mide bulandrıcı muhabbetler şu şunu yaptı bu bunu yaptı insanımız bu kadar mı umursamaz olur !

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• tebrık edıyoruz tum bransları takıp ederım fazlasıyla ;)) buyuk basarımızı kutluyorumm ;) darısı aslanımaa cumartesı ŞAMPİYON GALATASARAYIMM ;)

0|1
    0|1
    • aynen rekndaş ;)

• benim tek sıkntım umarm şu ts ve bjk maçlarnda olduğu gibi ortasaha ve kanatlarda pasif oluşumz umarm herşeyn farknda olup gerçk oyunumuzu oynarz herşeyrağmn FOrza Galatasaray !

• oynarız oynarız olmak ya da olmamak macı cunku... ! ufak brı suphem yokk bunlara yenı bır acı yasatıcaz en buyugunu belki de GALATASARAY SAMPIYONSUN <3<3<3<

Kızlar Ne Diyor 6

• reyting reytingg! Birbirine camur atan futbol takimlarimiz var eksik olmasinlar, kim n'apsin filenin sultanlarini? Medya maymunu isleri bunlaarrr!

0|0
    0|0
  • Gundem de play off ve futbol terörü var... Kimsenin gözü görmez. Ama ben kutluyorum ;)) Takıp ettiğim bir konu oldugu ıcın gurur duyuyorum sultanlarla.

0|1
    1|2
    • daha önemli mevzular var ayrıca avrupa elemelerini saadece geçtiler ayrıca filenin sultanları olimpiyat vizesi aldı sadece ne varki bu kadar abartılcak alsınlar kupayı ön palana çıkarlar

• abartılacak ne mi var ? sz gerçktn spordan anladmnz belli bak bakalım olimpiyatlara milli tkaım düzeyinde gidenmz var mı ? hıı yok işte bu ilkti bu bile onları nekadar başarılı olduğunun göstergesdr !

• Haberleri dövelim mi şimdi?

Filenin Sultanlarını tek tek tebrik ediyorum..

SAYGILAR..:)

0|0
    0|0
    • farkndysan olimpiyatlara katılan tek milli takım voleybol takımı ! ve dün haberlerde bunun haberni birkez olsun yapmak varken içi boş mide bulandrcı haberleri duymaktan usanmadnz mı bn bunu kastettim

• Haklısın diyorum bende sana MEDYAnın işgüzarlığı:(

• futbol dışında başka hiç bir spor yeterince ilgi görmüyor türkiyede olimpiyat zamanı hariç o da insanlarımızı destekleyelim kazansınlar bizden bahsetsinler hesabı

0|0
    0|0
  • Amerika daha onemli de ondan.Devlet bize bahmiğğ...:)

0|1
    0|0
  • futboldan başka bişey görmüyor kimsenin gözü. bu başarılar desteklenmiyor sonra vay neden sporcular yetişmiyor

0|0
    0|0
    • daha önemli mevzular var ayrıca avrupa elemelerini saadece geçtiler ayrıca filenin sultanları olimpiyat vizesi aldı sadece ne varki bu kadar abartılcak alsınlar kupayı ön palana çıkarlar

• gizli; grysn alttaki yorumu dimi :)) ne mi var diyoo vay arkadaş gerçektn boş insnalar çoğunlukta bii baksn olimpiyatta ülke olarak kaç defa katılmışsz ozaman abartlıp abartlmadğnı kendi görsün !

Erkekler Ne Diyor 20

• Çünkü bugün FB-TS ve GS-BJK maçları vardı.Bu ülkede voleybolda dünya şampiyonu mu olmuşuz basketbol da olimpiyat şampiyonu mu olmuşuz.atletizm 100 m. de bir sporcumuz dünya rekkoru kırarak olimpiyat altın madalyasını mı kazanmış tır hepsi eğer o gün türkiye'de futbol'da bir derbi maçı varsa hiçbirinden haberimiz dahi olmaz bari futbolda da biraz başarılı olsak fenerbahçe galatasaray beşiktaş trabzon ben de fenerbahçeliyim ama bizim takımların hiçbiri avrupa'da başarılı olamıyor.bu sene zaten avrupa'da yoklardı bir önceki sene de fb'de gs'de uefa kupasında 5. 6. sınıf takımlara daha 1. turda elendiler.sonra da fb-gs derbisi dünyanın en büyük derbileri arasında deriz yav uefa 1.turunda elenen iki takımın maçı nasıl dünyanın en büyük derbisi olur millet buna bi tarafıyla güler.biz voleyboldaki tarihi başarıyı bırakmışız fenerbahçe mi galatasaray mı şampiyon olacak onu tartışıyoruz yanlış anlaşılmasın asla voleybol'da son dünya şampiyonu rusya'yı ardından yine avrupa'nın en güçlü ekiplerinden polonya'yı yenil olimpiyatlara katılmamızın derbi maçlarından daha büyük haber olacağı yönünde bi beklentim yok.kırmızı kar yağacağına inanırım ona inanmam da insan bari GS vs BJK maçıyla ilgili haber verirken araya bi evet bugün de voleyboldan sevindirici bi haber geldi böyle böyle oldu diye araya bi sıkıştırır.o bile yok ben bugün o maç vardı ne oldu acaba diye voleybol federasyonunun sitesine girip öğrendim yoksa televizyondan duymak mümkün değil

0|0
    0|0
    • ondan sonra neden bu ülke spor branşlarda geri derler al sana kanıtı !

• onlar sadece olimpiyatlara katılmaya hak kazandı. bir kupa falan almadılar ki gayet doğal.

1|0
    0|2
    • Ama Avrupayı Türkiye temsil edicek, yani her kıtayı bir ülke temsil ediyor..Büyük bir başarı değil mi?

• İşte bu da sadece futbolla ilgilenmemizden kaynaklanan bir bakış açısı voleybolda olimpiyatlara katılmak futbol'da avrupa ya da dünya şampiyonasına katılmaya benzemez koskoca avrupa kıtasını biz temsil edeceğiz orada.bu da büyük bir olaydır ve 52 yıl sonra ilk kez olimpiyatlarda takım sporlarında mücadele edeceğiz

• çünkü türkiye spor diyince insanların aklına sadece spor geliyor üstüne üstlükde diğer spor dallarına olan ilgisizlklerinin yanında saçma sapanda yorumlar yapılıyor. üzücü...

0|0
    0|0
  • Voleybol Tr.de futbolun amatör ligleri kadar yalnızlaştırıldı da ondan. Türkiye 3.dünya ülkesi ya hani öyle dile getiriliyor hep o yüzden hatta dünya curling şampiyonası dünyada full seyirci olur. Bu yıl Türkiye'de yapıldı bir elin parmakları kadar seyirci gelmiş. Bir futbol vardı ya hani o da zaten yok oldu. Bakalım başbakan basketbol milli takımına yaptığı gibi tvde altın verirse ilgi odağı olur yine kısa bir süre=) Hem ne anlıyorsunuz 5 kişi bir topun peşinde koşuyor( Bayanların futbol bakış açısına bir gönderme yapmadan bitirmek olmazdı)

0|0
    0|0
  • bu ülkede spor eşittir futbol bunu hepimiz biliyoruz.ayrıca tüm branşların eşit olması gerek diye bir kaide de yok bana göre.her ülkede bazı sporlar ön plana çıkabilir bu normaldir

0|1
    1|2

• bunun adı yönlendirmedir-uyutmadır-uyuşturmadır- dünyayı sömürmedir- gerçeklerin hasır altı edilmesidir-sana düşen ise o iç karartıcı haberleri okumak yerine neşeli haberler arayıp bulup okumaktır.

0|0
    0|0
  • halbuki şuan tarihimizin en iyi voleybol takımı var bence ve daha da gençler bir çok başarı elde edebiliriz ama iki gün tebrik edilir sonra kimse hatırlamaz

0|0
    0|0

0|0
    0|2
    • sen önce olimpiyat tarhinde ülke branşnda kaç kez katıldı ona bak ! bu ilk sen dysn kii önemli mi diye pehh !

• hahaha basketbolda Dünya ikincisi olduk sanki birincimişik gibi ödülendirildi hep gaz verildi arkadaşım bana göre gerektiği kadar medayada haber yapıldı dinle haberleri aç nete bir gazte görceksin daha en bekliyorsun

• neyse boşver aklı sadece futbolda olana spor branşlarndaki başarıyı hatrlatmayı çalşyrz ama boş !

• Dünyanın ne kadar umurundaysa bizim de o kadar umurumuzda.

0|0
    1|2
  • normaldir..tüm dünyada böyledir bu..arz talep meselesi..amerikada mls şampiyonu olur bir takım nfl kolej ligi takımından az ilgilenir basın

0|0
    0|0
  • voleybolun kendisi arka planda

0|0
    0|0
  • Tarihimizde ilk defa katılıyor olmamız çok büyük başarı,fakat sadece katılıyoruz.Yani şampiyon falan olsak neyse de bu gelmesi gereken bir başarıydı zaten.Yazın alınan başarı bence çok daha değerli :)

0|0
    0|0
    • katılmamız bile büyük başarı bu ülke tarihinde biir ilk bu sene olmasa bile bunu başarbldğmzi gösterdk herkese !

• olimpiyatlara zaten bir elin parmakları kadar ülke katılıyor avrupa'dan ya tek biz katılıyoruz ya da bir ülke daha katılıyordur.bu avrupa ya da dünya şampiyonası değil olimpiyatlar biraz bilin de konuşun.2.si spor tarihimizde 52 yıl sonra ilk kez olimpiyatlara bir takım sporunda katılacağız önce neyin ne olduğunu iyice öğrenin ondan sonra küçümseyin

• süper final varda o yüzden. ülkemizde futboldan başka spor yaz aylarında takip edilir. spor sayfaları spor programları futboldan haber bulamazlarsa. voleyboldur basketboldur anca öyle görürler. bu onların değil insanların tercihidir.

0|0
    0|0
  • EEEE ne yaparsın ne de olsa onlar bu başarıları Şikesiz götürüyorlar, sanırım ondan dolayı arka planda kalıyorlar hep...

0|0
    0|0
  • kpss güncel konularla ilgili soru yapacaklar, bu nedenle haberi yapılmıyor. bir de kıbrıs'ın libya tarafından resmi olarak olmasa da, fiilen tanınması olayı var.

1|0
    0|0
  • Türk spor tarihinin en önemli maçlarından biri ve sports tv diye bir kanal yayınlıyor sadece.

o da beceremiyor.internetden yabancı bloglardan izlemek zorunda kalıyorsun.

Avrupanın en iyi takımı olduklarını gösterdiler.

naz ve eda için ölürüm.

0|0
    0|0
  • insanların beynini daha farklı haberlerle uyuşturmak istediklerinden

0|0
    0|0
  • bizim milletin zekasi sadece futbola calıştığı için.. diğer spor dallarına zeka yetmiyor..

0|0
    0|0
    • oda yetmyr arkadaş ağzı olan futboldan anladğnı sanıyr !

• futbol ve play off saçmalığı yüzüneden

0|0
    0|0
  • polonya dünyanın en güçlü takımlarından bildiğim kad. ile büyük bir başarı ama ilgi yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...