Topuklu ayakkabı giyen kadın niye erkek arkadaşı için sorun olabilir, kıskanılır?

Bir erkek arkadaşım boyu 1.83 olmasına rağmen topuklu ayakkabı giydiğimde hep bana sorun çıkarıyordu. Yani niye giyiyorsun diyordu. Hatta bir gün çok basit bir cümle kurup beni deli etmişti.

Sizlere soruyorum topuklu ayakkabı neden erkekler için sorun oluyor boylarını geçmediğimiz halde?

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Belki fazla güzel durmanı kıskanıyor, belki de ayak sağlığını da düşünüyor olabilir.

Ama "ne cüret bunu giyersin" diye karışma hakkını kendinde buluyorsa, mikserle gelirim yardıma

1|2
    0|0
    • floral bana ne bu strıptızcıler gıbı olmussun dedıydı :( öyle bozuldum kı bu lafına

• Ah çok teşekkür ederim, sağla mikser solla merdane, buna sağ gösterip solla vurmak denir

• :))))

Erkekler Ne Diyor 8

• İlginç. Ben genelde "topuklu giysen güzel olur" diye fırçalar, ayakkabı dükkanına sokup bak şu ayakkabı güzelmiş diye topuklu bir ayakkabıyı işaret ederim.

1|0
    0|0
  • Aşırı kıskançlık beynini sulandırmış onun. Topukludan ne istiyormuş, bacağına mı kafayı takmış. Bence uzak durulmalı, insanlar da türlü türlü.. Ama sen yine de ortopedik bir spor ayakkabı al, ohhhh mis gibi. Hem rahat hem tekme atarken faydasını görürsün :D

0|0
    0|0
    • sporlarımdan sıkılıyorum , her zaman gıymekten ,ben cici kızım kimseye tekme atmam hem :))

• ama kaşınanı kaşımak gerek Gerçi topukluyla ayağına da basabilirsin o da güzel etki bırakır :D Seni aşırı kıskanmış belli ki.

Aa bak birde çıkarıp ağzının üstüne vurdun mu sporlar daha güzel iz bırakıyor, topuklu o hissi vermiyor :)

• ahaha :))

• benim için nişanlımın topuklu giymesi daha iyi :D boyum 1.88 nişanlım 1.61 aramızdaki uçurum kapanıo bu kişiden kişiye değişir yani

1|0
    0|0
    • Bu kışıde kısa boylu değil ki kompleks yapıyor dıyeyım .

• kıskançlığın ayrı bir boyutunda o zaman

• bence boyla alakası yok aynı şahıs babet giyse baska topuklu giyse baska bi görüntü oluşuyor fiziksel açıdan yani

0|0
    0|0
  • Topuklu ayakkabı bayanı cok zarih gösteriyor. Bacakların ön planda oluyor belkide bunu kıskanıyordur.

0|0
    0|0
  • cunku bacaklari en guzel gosteren topuklu ayakkabidir :D adam asiri kiskanc macodur laf eder, yoksa sorun değil ki

0|0
    0|0
    • İnan bu konudan çok daral gelmıstı bana , ne yapayım kadınım ben ! topukluda gıymek ıstıyorum ve bu yüzden hakarete bıle ugradım :(

• Çok güçlü ya karsılık olarak tokadı çarparsa buda var

• erkekse vurmaz bir bayana ama er-kek olma ihtimali de var tabi

• topuklu ayakkabi ile kışkançlıktaki olay neymiş gerçekten?yani ne alaka?

0|0
    0|0
  • :)

Penti geçti geçti uyan hadi.Yeni erkek arkadaşın topuklu giymene izin verecek rahat ol:)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kadını çekici kıldığı için kıskanıyordur

0|0
    0|0
  • topuklunun insana verdigi bi hava oluyor, durusun degisiyor basit bir kotla bile giysen, bence erkekler de bu havayi sezip icten ice begeniyorlardir, ama tabi topukluyu giyip de esinden veya sevgilinden uzun gorunursen hoslanmazlar tabi :)

0|0
    0|0
  • senin boyun ondan uzun oluyodur topuklu giyince, ondan kıskanıyodur :)

0|0
    0|0
  • kıskanççlııkk :D

0|0
    0|0
  • her topuklu gıydıgımde problem oluyor benım ıcın sebebi ıse kıskanclık;

yakısıyor olması ve bacaklarının kalcaların falan ortaya cıkıyor olması..

0|0
    0|0
Yükleniyor...