Erkek ya da kız arkadaşınızdan neden ayrıldınız?

gerçekten ayrılmış olanlar neden ayrıldınız erkek arkadaşınızdan?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• önceki erkek arkadaşımla aynı yatakta yattım diye öyle de bir insandı işte. şimdide it gibi özlüyor mesajlar aramalar ama nah dönerim bir daha kendi

0|0
    0|0
    • vallaha bende olsam ayrılırdım ne yalan söyleyim sıkıntı senden yana değil eski erkek arkadaşının siz aynı yatakta uyuduğunuzya,sen belki bir şey hissetmiyorsundur ama biz erkekler öyle değiliz oda bu yüzden ayrılmıştır senden bence sen barış seni seven biriymişki seni kıskanıp böyle bir tepk vermiş seni halen sevyorumuşki siniri geçtikten sonra sana geri gelmiş

• özlediğinde geliyo benimle birlikte ayrıyken yatıyor uyuyor ama iş benim geçmişime gelince sorun oluyor. ki olayla çok çok farklı benim istediğim bir ilişki değildi ilk ilişkim zoraki birliktelikti bir tekme de o vurdu sonra şimdi pişman pişman geziyo. ona geri dönmem dönersede kabul etmem çok sevsemde bitti her aklına geldiğinde her kavgada bu konu açılacak huyunu biliyorum

Kızlar Ne Diyor 8

• Bunları yazmayı çok seviyorum ya .1.Geleceğimiz yokmuş.2.Çözülemeyecek sorunlarımız varmış .3.Nasılsa bir gün ayrılacakmışız diyip gitti :)

0|0
    0|0
  • ayrılmadım ayrıldı..benım bıldıgım nedenle gerçek olan neden farklımış bunu zamanla ogrendım ama gerçek nedenı ogrenemedım:)ona baglanmak lazım bu soru ıçın:)

0|1
    0|0
  • aldattığı için.. yada aldatmaya yeltendiği için diyelim.Çok önceden de teklif ettiği ama onu reddeden bi kıza benle çıkarken de mesaj attığını gördüm ve bitirdim

0|0
    0|0
  • üniversiteye gidecek bu sene başka şehre ve mesafeler varken olmayacağını düşündü baştan üzülmeden bitirelim dedi ve bitti.

0|0
    0|0
    • yok artık saçmalamıs :S sevgısıne guvenmıyormus demek kı

• aynen öyle. bağlanmaktan korktuğunu söyledi. e be adam sen madem güvenmiyosun kendine sorumluluk alamıyosun o zaman neden başlarsın ilişkiye? erkekler dengesizler kesinlikle

• en sonuncu ilgisizlikten ve güven eksikliğimden bitmişti

0|0
    0|0
  • Kaideler neyse o.

0|0
    0|0
  • paranoyakimsi kiskanclik krizlerinden dolayi.

0|0
    1|0
  • ilgisizdi mesaj bile atmıyordu.ayrıldım çok zaman geçti hala çok seviyorum o ayrı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yanlış yaptı beni dğerleriyle karıştırdı kendini birden üstte gördü muhtaç olanın kendisi olduğunu unutup kendini ulaşılmaz zannetti kaybetti pişman oldu ama sonuçta kaybetmişti ona müslümü önerdim pişmanlık fayda etmez dedim bende üzüldüm böyle olmasına ama elektriği üreten barajda su kalmamıştı ve yağmur bir daha yağmayacaktı sevgili değildik sevgilierin yaşamadığı sıcaklıkları yaşadık ikimizde yaralıydık devam etsn isterdim uzun zaman soğuk ama kimi zaman çok sıcak bir birliktelik oldu ama yanlışlar herşeyi sildi süpürdü kuruyan bir barajın yağmura olan hasreti gibi sevgiye hasret kaldık

0|0
    0|0
  • aşırı güvensizlikten

0|0
    0|0
  • yalanları ve çirkin oyunları yüzünden

0|0
    0|0
  • ben hiç gitsin istemedim..9 ay sonra birsey hissedemediğni söyleyip gitti ama altında baska nedenler var aklındaki planlar için benm sevgmden vazgecti..umarım pişman olmaz..

0|0
    0|0
Yükleniyor...