Futbol oynarken düştüm merak ettiklerim var yardım ederseniz sevinirim

ben 45 yaşında 83 kilo bir kişiyim sporu severim ancak bu gün ufaklıklarla maç yaparken biraz aşka gelip hayatımda ilk defa betona sert bi şeklide çakıldım şöyle oldu sol göğüs kafesi üzerine yani daha doğrusu sol meme altının bir iki santim koltuğa yakın yeri bölgesi üzerine sol elim yumruk halinde iken onun üzerine düştüm sanki göğüs kafesi içeri girdi gibi oldu saat 18.00 gibi oldu fazla nefes alırken gittikçe artan bi ağrı var

normal nefeste fazla ağrı yok ne gibi sonuçlarla olabilir doktor veya bu konuda tecrübeli arkadaşların önerilerini bekliyorum teşkler

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmiş olsun öncelikle. Göğüs kafesi zaten esnektir, baskıya dayanıklıdır. En fazla zedelenme olmuştur, bu da birkaç güne kadar geçer tahmin ediyorum. Yine de içinizin rahat olması için bir doktora gidip röntgen çektirmekte fayda vardır.

0|0
    0|0
    • saol kardeşim bu gün çektirdim tehlikeli bi şey yok dedi doktor bazı ilaçlar verildi şu an iyiye gidiyorum teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 1

• zedelenmiştır belkı ama bı dr gıt rontgrn flan ceksınler sakaya gelmez sağlık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Geçmiş olsun.

Doktora gitmenizde yarar var buradaki önerilere güven olmaz.

1|0
    0|0
  • bir şey olmaz.ağrıların artarasa başının çaresine bak

0|0
    0|0
    • yinede teşekkür ederim ..

ama aklıma geldi giriş iyide son kelimeler için seni LEVEL 380 mi yapsam yoksa turşu kurmak için kilere mi kaldırsam

Yükleniyor...