Çirkefliğin bir manası var mı?

Galatasaray başkanı çıkıp diyor ki, ''bu bir plandı son haftaya bırakıldı'' ''playoff çıkardılar önümüze. yoksa şampiyonduk''

Şimdi bunları söyleyen koskoca galatasaray camiasının başkanı. Playoff yeni mi çıkarıldı? 1.haftadan itibaren belliydi. 34. haftada çıkarılmadı. Ağlamanın manası var mı ? Ünal Aysal trabzon maçında verilmeyen kırmızı kartları görünce fikri değişecektir. yoksa Trabzon maşında hakemin trabzonun yenmesi için elinden geleni yaptığını görmemek körlüktür. Acaba plan son haftaya bırakmamakmıydı?

Galatasaray rakibimiz olsa da hala büyük bir camia olduğunu düşünüyorum. Galatasaray başkanına yakışmadı bu ezik konuşmalar...

Sizce galatasaray gibi bir klübün başkanına yakıştı mı bu tarz konuşmalar? (galatasaraylılardan da cevap bekliyorum başkanlarının bu konuşmaları onların hoşuna gitmiş mi? )

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• E tabi her şey son maça kaldı. Fb nin galibiyeti Gs nin yıkılması demektir açık ve net.

Bu yüzden psikolojik savaş başlatıldı ve bence bu çirkefliktir çünkü lig başlarken ilk maç bile süper final biliniyordu ona göre oynandı lig. Madem beğenmiyordun baştan posta koysaydın derler adama.

Diğer yandan bu Gs nin oynadığı futbola güvenmediğinin de kanıtıdır. Madem çatır çatır oynuyorsun çık maçı al ya da berabere bitir şampiyonluk turunu at Kadıköy'de. Fb deplasmanda yenebiliyorsa Gs de yenebilmeli bu kadar basit.

Ayrıca şu başkanlar yöneticiler ne zaman konuşmayı bırakacak yeter artık yahu.

Not: Bjk liyim..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ağlama Galatasaray ! Sen ligi 9 puan önde bitir. Play Off a çık.. 5 puan farkla.. Sonra gel ezeli rakibine yenil. Sonra git Trabzonla berabere kal sonra dön dananın kuyrugu kopucak derken besıktasla berabere kal sonra da çık ağla biz öyleydik biz böyleydik.. Fenerbahçenin ölüsü yetiyo demiyorsunuz da kalkıp nelerin arkasında sığınıyorsunuz... Abicim play off denen sistemde kimse ayagınıza taş baglamadı.. Ligde nasıl yendıysen playy off ta da yenerdin... Yapıcak birsey yok ;) Kadıkoy mezar olacak o zaman ne diyeceksiniz acaba..

1|2
    0|1
  • Anlamadım ?

''bu bir plandı son haftaya bırakıldı'' diye söylemiş yanlış okumuyorum dimi ? Play off ta yenılmeseydınız ? Yenseydınız de bugun bu gereksiz açıklamaları yapmasaydınız ?

0|1
    0|0
    • aynen öyle. doğru okuyorsun =)

• :)göksel den acıyor parçasını armağan ediyor :) "acıyor ,acıyor,acıyor her yolu denedim bitmiyor" :D bu kadar yuzsuzluk olmaz yaa..Baltayı taşa vurunca nasıl tornistan :D

• fenerbahce macını ızlesın oradakı hakemı gordukten sonra hala konusuyorsa serefsızdır zaten ya ben anlayamıyorum neden bu kadar kucuk takımlarmıs kucuk ınsanlarmıs gıbı davranıyorlar fenerbahcelıyım dıye demıyorumda tek adam gıbı duran sagduyulu davranan kulup neden sadece fenerbahce bu playoff lafıda son haftalarda cıktı bo taraftları tutusmaya baslayınca bu kadar basıt olmayın lutfen

1|2
    2|2
  • Isteyen istedigini soyler istediginide konusur cirkeflikle ne alakasi var abicim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• arkadaş 34 hafta bittiğinde 4,5 puan var mıydı vardı. sen TTNet arenada kaç puan aldın? 2 puan. ikinci takım Fenerbahceye evinde yenildin. ne rolü ne planı. sana sezon başında söylendi. süperfinal oynanacak diye. tamam eksiği var o ayrı bi olay. ya bu çirkef insanlar yüzünden şike soruşturması açıldı. bak sana söyleyeyim bu sene fenerbahçe şampiyon olsun, yine şike derler. ben tırstım bunların cenesinden. nedense her galatasaray yönetimini deniz baykal gibi görür oldum...

3|2
    0|1
  • ben beşiktaşlıyım

cincon ağlamayı bıraksın

son hafta herşey belli olacak!

1|2
    0|3
  • ünal aysanı gt krkusu sarmış belli paralar başkasına gidecek diye böyle konuşuyor o da gs taraftarını gaza getirmeye olay çıkartmaya çalışıyor böyle büyük kluplerin böyle cahil başkanlarla çalışması çok kötü bu adam futbol için değil para için zırvalıyor ml herif sanki play off maçları son haftada ıktı dediğin gibi bugün trabzonda bir sürü kart es geçildi aynısı fenere yapılsa neler olurdu neler haftaya en büyük kim göreceğiz ama bu başkan gs ye yakışmıyor eski başkanları aksine çok cahil ve beceriksiz bir adam gs ye de bela ve başarısızlık getirecektir hasan şaş hemem de gazı almış zaten böyle başkanlar olursa onlar gibi taraftalar olur bu

0|0
    0|0
  • haftaya neyin ne olacağı belli olacak,

0|0
    0|0
  • ufak tefek soylemlere takılma adam kızmıs soylemıss cıkıp oynayacak ıste kadıkoyde o kupayı alacagız GALATASARAYY

0|0
    0|0
  • bunlar hep döt korkusundan.. çok iyi biliyor ki bu fenere kaybederlerse taraftaru yatıştırmak mümkün olmayacak.

0|0
    0|1
  • ağlamayı çok iyi biliyorlar cinconlu yöneticiler.

0|0
    0|0
  • ASLANIM BENIM FENERBAHÇEYE GEREKEN DERS VERİLİCEK...CUMARTESİ AKŞAMI SUSTURACAĞIZ ONLARI ;)))

0|1
    0|0
Yükleniyor...