Fenerbahçe galatasaray son maça kaldı şampiyonluk kim alır?

60bin fenerbahçeli önünde galatasaray 3 puan farkla üstün başlayacak. fenerbahçenin golden başka şansı yok saldıracak. sizce bu karşılaşmayı kim kazanır ve şampiyon olur? cimbom alırsa fenerbahçe stadında efsane olur şampiyonlu turu atılacak.

Güncellemeler:
3 puan fark değil 1 puan fark
eze eze cimbom alacak bir daha bayrak dikeceğiz

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• inşallah Galatasaray..adil olan bu.

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Galatasaray alsın tabiki istiyorum ama adamlar hep aynı hep aynısı oluyo alıyolar işte şikelibahçe

0|1
    1|0
    • doğru 6alatasaray maçlarırnı da satın alıyoruz su kadar ezik takım işte maçlarını satıor

• beşiktaşlıyım. ama fenerbahçe şampiyon olsun diyorum ve artık rezillikler bitsin yeter ya bu ne böyle!

1|1
    0|0
  • Fenerbahçe alıcak kımse umutlanmasın :)=

0|0
    0|0
  • İstatistiklere bakıcak olursak, Galatasaray'ın yenmesi zor gibi. Ama umudumuzu kaybetmemek lazım.

0|0
    1|0
  • 3 puan farkımız ...

0|0
    0|0
  • fener kalan ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• galatasaraylı olarak içimden bir ses fenerbahçenin alacağını söylüyor. Ama bu rezil lig artık bitsin de cidden umrumda olmamaya başladı. Galatasaray şampiyon olursa şikecileri yendik işte bu kadar siz sahtekarsınız bilmem ne. Fenerbahçe alırsa onur mücadelesi yok siz biat ettiniz yok işte böyle adamı gömerler sahaya vs. vs. İğrençliklerini gösterecekler, olayın kavgasını gürültüsünü biz yaparken ertesi gün sizler eşek gibi aferdersiniz okulunuza işinize gidecek, onlar ise yenseler de yenilseler de lüks arabalarıyla lüks yatlarıyla tadını çıkaracaklar bunun. Ne diyeyim ki biz çoğu şeyden anlamadığımız gibi gerçekten ne sevinmesini biliyoruz ne de üzülmesini allah gerçekten kaybeden takımın taraftarlarına sabır, kazanana ise akıl, fikir versin.

2|1
    0|0
    • cok dogru yazmıssın arkadaşım,tebrk ederim.

• teşekkür ederim

• geri vites görüyorum.yakıştıramadım :)

gerçekleri görmüş olmana sevindim.sen okuluna ben işime devam ederken mafya kılıklı adamlar rant sağlamaya devam edecek.

• öle yada böle bjk yi yenseydk bile değişen bişey olmucaktı aradaki 1 puanın avantajını kullanarak maça çıkıcaz ve gerekn cevabı orda vericz o arma için oyna GALATASARAY !

0|0
    2|0
  • 60 bin değil +20milyon fenerbahçe taraftarı dersek çok şey var söylenecek.

ağzından köpükler saçarak kuduz gibi saldıranlara yendiğimiz gün gerekenler söylenir.

çakacağız sokacağız çıkaracağız diye bel altına inmek mide bulandırıcı.nezaketsiz galatasaray taraftarları öyle bir alay konusu olacaklar ki ömür boyu unutulmaz..

mabetimle güleceğim pazar günü şampiyonuz diyenlere..umarım gs olur.çünkü aksi olsa gerçekten nereye saldıracaklarını şaşıracakları için son raddeye kadar çirkefleşeceklerinden eminim :)

0|0
    0|2
    • geri vites değil aslında bugünkü trabzon fenerbahçe maçındaki pisliklerden sonra böyle oldum diyelim. Evet dediğin de doğru aynen öyle.

• hahahaha :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Gs her hafta kutlama yapıyor zaten haftaya da bindiririz metrobuse floryaya doğru yol alırlar kutlarlar orda phahua :D

• galatasaray aptallık yapmadığı sürece şampiyon,

0|0
    1|0
  • Pazar günü gelir. fenerbahçe, boş boş kör kör konuşanların çenesini kapatır. bazılarının sesi, eli ayağı titremeye başladı bile

1|0
    0|0
  • Aslanlarım cıkıcak savasıcak haketmeyenlere sampıyonlugu vermeyecek...gorusucezz haftayaaa boylesı daha hayırlı olucak ınsallah...onları devırıp sampıyonluk almak onların 12 senesıne bedeldırr ! forza GALATASARAY

0|1
    4|0
    • Böyle olması ıyı oldu :D birileri stadı yakacak yine :D:D kupa MELONUN VE UJFALUSNIN ELLERINDE KALKACAK ŞAM-Pİ-YO-NUZ ;)

• Beşiktaş taraftarıyım gönlüm öncelikle hakedenin yanında ama fb alsın.

0|0
    0|1
  • yıllardır yenemedik orada son maça bırakıyor malık herifler

0|0
    1|0
Yükleniyor...