Merhaba Ben Gaye Turgut, sorularınızı yanıtlamak üzere saat 15:00'ten itibaren buradayım, hazır mısınız? Kapat

Bir kadının hamile olduğu nasıl anlaşılır?

Göbeği daha belirginleşmemiş bir kadının hamile olduğunu nasıl anlarsınız? "ahanda bu hamile" dediğiniz oldu mu? kusanlara mesela...

En İyi Görüş

• ya yüzlerinde bi garip ifade oluyo benim 2 arkadaşım hamile bitanesini o söylemeden bildim bir anda 6. hissim kuvvetli biraz tahmin meselesi. yüzü de solgundu biraz ama bilemyorum yani nasıl tahmin edilir

• mutlu bir ifade mi vardı kararsız kafası karışık bir ifade mi?

• Öncekileri Göster
    • yok hayır 5,5 haftalık aldırmayı düşünmüyo ailesi müsade etmez zaten. duyurmasaydı belki gizlice hallederdi de duydu annesi falan olmaz artık

• anladım allah analı babalı büyütsün

Erkekler Ne Diyor 4

• Sen birinin hamile olup olmadığını merak ediyorsun?

• evet

• kesin sonuç için kan testi gerekir. idrar testi de yardımcı olabilir ama onlar kesin sonuç vermeyebiliyor. ya da zaman sorunu yoksa adetten kesilmesiyle de anlaşılacaktır. Allah analı babalı büyütsün şimdiden :)

• hamile olduğumu nerden çıkardın?

• "...adetten kesilmesiyle de anlaşılacaktır." demişim. eğer adetten kesilmenle anlaşılır deseydim haklı olurdun. sonuç olarak doğrudan hamilesiniz demedim, hamile olan kimse onun için dauda bulundum.

• hmm peki o zaman.

• bende hep merak etmişimdir nasıl anlaşıldığını gerçekten :D

• kan testi gerekli ama adetinin en az sanırım 1 ay gecikmesi gerekli diye biliyorum yada ne bilim şu çubuk testlerden al başka aklıma bişey gelmiyo :)

Kızlar Ne Diyor 10

• Hayır ben hiç anlayamam

• falcı felan olmak lazım

• Eskiler gözüne bakınca anlıyorlardı sanki öyle bişi vardı.

• Yemek kokularına dayanamazlar sürekli lavaboya giderler bellerini tutarlar çünkü o dönemde bel hep ağrır :) tatlı veya ekşi yiyeceklere ilgi artar şimdilk bu kadar :)

• pamuk gibi olur bence :D yüzüne nur iner şahsen ablamın öyle olmuştu :D

• Basi donuyorsa, surekli yorgunum diyorsa, olur olmadik seylere midesi kalkiyorsa, eskisinden farkli davraniyorsa, ozellikle sabahlari mide bulantisi oluyorsa... Anlarsin

• ben yüzüüne bakınca anlarım hamile olup olmadığını tahmin :) ve genelde hep doğru çıkar :))

• benim gibi hamilelik gecirmis biri anlasilir , güya ben is arkadaslarima söylemiyecektim ama sürekli tuvalete gidip kusmam, sürekli mendille tükürmem, hic bir sey yememem, sürekli yatmak istemem gibi durumlar ortaya cikinca hemen herkesin aklina Hamile oldugum gelmisti !

bu durumlari 9 ay önce baska bir arkadasimizda yasadi oda söylemek istememisti ama yemedik nur topu gibi oglu oldu :))

• Anlasilmaz, sacma isler.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Yükleniyor...