Bir kadının hamile olduğu nasıl anlaşılır?

Göbeği daha belirginleşmemiş bir kadının hamile olduğunu nasıl anlarsınız? "ahanda bu hamile" dediğiniz oldu mu? kusanlara mesela...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ya yüzlerinde bi garip ifade oluyo benim 2 arkadaşım hamile bitanesini o söylemeden bildim bir anda 6. hissim kuvvetli biraz tahmin meselesi. yüzü de solgundu biraz ama bilemyorum yani nasıl tahmin edilir

• anladım allah analı babalı büyütsün

• yok hayır 5,5 haftalık aldırmayı düşünmüyo ailesi müsade etmez zaten. duyurmasaydı belki gizlice hallederdi de duydu annesi falan olmaz artık

• anladım.. merak ettim aldırdı mı acaba arkadaşın?

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 4

• bende hep merak etmişimdir nasıl anlaşıldığını gerçekten :D

• kan testi gerekli ama adetinin en az sanırım 1 ay gecikmesi gerekli diye biliyorum yada ne bilim şu çubuk testlerden al başka aklıma bişey gelmiyo :)

• Sen birinin hamile olup olmadığını merak ediyorsun?

• evet

• kesin sonuç için kan testi gerekir. idrar testi de yardımcı olabilir ama onlar kesin sonuç vermeyebiliyor. ya da zaman sorunu yoksa adetten kesilmesiyle de anlaşılacaktır. Allah analı babalı büyütsün şimdiden :)

• hmm peki o zaman.

• "...adetten kesilmesiyle de anlaşılacaktır." demişim. eğer adetten kesilmenle anlaşılır deseydim haklı olurdun. sonuç olarak doğrudan hamilesiniz demedim, hamile olan kimse onun için dauda bulundum.

• hamile olduğumu nerden çıkardın?

Kızlar Ne Diyor 9

• Hayır ben hiç anlayamam

• Basi donuyorsa, surekli yorgunum diyorsa, olur olmadik seylere midesi kalkiyorsa, eskisinden farkli davraniyorsa, ozellikle sabahlari mide bulantisi oluyorsa... Anlarsin

• ben yüzüüne bakınca anlarım hamile olup olmadığını tahmin :) ve genelde hep doğru çıkar :))

• Yemek kokularına dayanamazlar sürekli lavaboya giderler bellerini tutarlar çünkü o dönemde bel hep ağrır :) tatlı veya ekşi yiyeceklere ilgi artar şimdilk bu kadar :)

• benim gibi hamilelik gecirmis biri anlasilir , güya ben is arkadaslarima söylemiyecektim ama sürekli tuvalete gidip kusmam, sürekli mendille tükürmem, hic bir sey yememem, sürekli yatmak istemem gibi durumlar ortaya cikinca hemen herkesin aklina Hamile oldugum gelmisti ! bu durumlari 9 ay önce baska bir arkadasimizda yasadi oda söylemek istememisti ama yemedik nur topu gibi oglu oldu :))

• pamuk gibi olur bence :D yüzüne nur iner şahsen ablamın öyle olmuştu :D

• Eskiler gözüne bakınca anlıyorlardı sanki öyle bişi vardı.

• Anlasilmaz, sacma isler.

• falcı felan olmak lazım

Yükleniyor...