Kafa dağıtmak için yaptığınız şeyler neler?

kendinize uğraş olsun diye boş zamanlarınızda kafanızı dağıtmak için yaptığınız şeyler neler?

takıdır dikiştir ne bileyim ama kursa gitmeden kendi kendime uğraşacak bir şeyler istiyorum netten bakıp öğrenebileceğim yada kitaptan öğrenebileceğim can sıkıntısını gidermek adına bir şeyler.

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• link eser çalışıyorum :/

0|0
    0|0
  • istinye yeniköy oralarda takılırım. beni seven gelsin.

0|0
    0|0
  • Film ve yüksek sesle müzik iyi geliyor.

0|0
    0|0
    • bilgisayarım açıksa ve işim yoksa ya film izliyorumdur günde 2-3 tane ya dizi izliyorumdur onun dışında evde ofiste işim varken kitap okurken hiç farketmez müzik hiç kapanmaz :((

• origami diye bişe var. duymuşsundur gerçi. benimki hatırlatma babında. onu denesen. kağıtları katlayarak şekiller yapma sanatı.

0|0
    0|0
  • gündüz motor surerımi varsa arkadaş ps oynarız.. akşamalrı jenga, monopoly, tv ye mal gıbı bakarım.., onlarda kesmıyorsa... +18

0|0
    0|0
  • Death note izliyorum bu aralar süper gidiyor. Can sıkıntısına birebir. Tavsiye ederim..

0|0
    0|0
  • eve kapanır dinlenirim.yabancı dizilerden bi kaç sezonu birden arda arda izlerim

0|0
    0|0
  • yağlı boya resim yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kıyafetlerime tasarım yaparım =)

0|0
    0|0
    • kesecek dikecek kıyafet kalmadı :D gözden çıkartabileceklerimin hepsine birşeyler yapmışım

• bak beni dürtüyosun şu an aldığım elbiseye pul dikesim var :D :D siyah üzerine füme rengi pul nasıl olur ki :S

• süper olur ben çizmesine taş dikmiş insanım ahaah bir kot cektimi kestim yelek yaptım üstüne o kadar güzel şeler diktimki gören cok beğeniyo =)

• Film izliyorum valla :D

ya da kedimle oynuyorum o_O

0|0
    0|0
  • ben uni de okuyorum ve tek kalıorum evde dısarı cıkmayıda sevmem.. iste bunun gbi bikac sıte bulup ınt takılıp tw ızleyıp zamn gecırıorm ..yda fotgrafmı cekerm sarkı soler onu cekerm degsk degsk makyajlar yapıp yapıp sılerm

0|0
    0|0
  • aynanin karsisina gecer makyaj falan yaparim sacimla ugrasirim

0|0
    0|0
  • kafa dağıtmak dendiğinde ilk akla gelen şeylerden birisi mutfağa girmek:)) süper bir yol bence..hem bir şeyler yapmış oluyorsun kendine ve sevdiklerine hem de kafan dağılmış oluyor...

0|0
    0|0
  • ben karakalemle uğraşırım ama daha kolayı arkadaşım takı setini aldı onunla çok güzel şeyler yapıyor nasıl yapılacağınıda gösteren dergiside içinde hem kursa gitmenede gerek kalmaz...

0|0
    0|0
  • mızıka veya juggling ile uğraşabilirsin

0|0
    0|0
  • Yemek yerim.sonrada anneee ben nıye kılo aldım derım ;(

0|0
    0|0
Yükleniyor...