Nazara ne kadar inanırsınız?

az önce bir falcıya fal baktırdım kadın öyle böyle değil acayip iyi kaybolan çocukları filan bulmuş bir tanıdık aracılığıyla rica ettim baktı ve herşeyi doğru söyledi. son olarakta sen de çok ağır nazar var gözümü açamadım dedi hayatının önünü kapatmış herşeye engel oluyo bu nazar dedi okut kendini dedi. yapılması gerekeni söyledi.

siz inanır mısınız nazara? daha önce başınıza geldi mi? geldiyse nasıl kurtuldunuz?

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• hangı falcıya gıttın, nerde, ben onu merak ettım ya :D

0|0
    0|0
    • :)))):))

bende telefondan baktırdım gidemedim ama kadın daha öncede bana bakmıştı fotoğraftan kendisiyle yüzyüze gelmek kısmet olmadı

• olay baya uzun ve karışık yaa :D

• hııı tamam o zaman bende meraktan sordum ya sorun dııl :D

Erkekler Ne Diyor 9

• Şahsen ben pek inanmam ama ailem falan çok inanıyo.Bebekken annem güne götürmüş beni,orada beni sevip okşamışlar vs.eve gelince ertesi sabaha kadar durmadan ağlamışım hatta çatlıcak gibi olmuşum alnımdaki kılcal damarlara kadar belli olmuş.Sonradan ananemin annesi kurşun dökmüş okumuş öyle susmuşum

0|0
    0|0
  • Nazar olabilir. kem göz cok

0|0
    0|0
  • yüzde 99

0|0
    0|0
  • Nazar haktır, ayette bile geçer etkileri vardır. Bilim bile nazarı kabul etmiştir. Ancak fal olayı kesinlikle Allah'ın şeytan işi birer pislik olarak tanımladığı bir davranıştır.

0|0
    0|0
  • Nazara inanma nazarsız da kalma. Yok yok nazar etme ne olur iste senin de olur.

Şimdi daha iyi oldu. :)

0|0
    0|0
  • inanırım

0|0
    0|0
  • nazara,büyüye,meleğe,5.boyuta,herşeye inanıyorum artık hehehe..

0|0
    0|0
  • nazara inanırım , fal baktırmam .

0|0
    0|0
  • Falcılara inanmam o kadar yeteneklilerse kendilerine altın, para bulsunlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ben inanırım.

0|0
    0|0
  • tabi ki inanırım ve bana nazar gerçekten çok değer , bazen başım bir ağırlaşıyor ki sorma ya .. ki benim başım kolay kolay ağrımaz , bir de şakaklarda ağrı varsa ninem hep nazardan nazardan dermiş .. bilemiyorum valla oluyo bazen yıldızın düşükse bir de of of o nazar hiç gitmez , arada bir okutmak lazım , halam el almış birisinden çok güzel okuyor vallahi bir okudu mu böyle ruhumdan ağırlıklar sökülüp alınıyormuş gibi oluyor , neticede ben inanırım nazara yani

0|0
    0|0
    • benim anneannemde ocaklık vardı vefat etmeden evvel kuzenime el verdi en iyisi ona söyleyim bir de anneme söyleyim okusunlar uzaktan bana.

bu ara yataktan kalkamıyorum başımın ağrısı arttı eskiye göre :((

• öyle bir imkanın varsa okut okut çok iyi geliyor , şimdiden Allah şifa versin canım tez zamanda def etsin şu kem gözleri üzerimizden inşallah :)

• İnanırım.. Bu yüzden sürekli nazar, büyü, üç harifliler için okunacak o herkesin bildiği duaları okurum..Birinin üstüme okumasıda ferahlatır..

0|0
    0|0
    • o rahatlamayı hissediyor musun okuttuktan sonra gerçekten? son zamanlarda uykumdan hep sıçrıyorum sıkıntılı uyuyorum hep. kadın 7 tane adiyet suresi 170 tanede ayetek kursi okut dedi tırstım iyice

• çok sağolasın

• Sen sağol..

• İnanırım gayet.

0|0
    0|0
  • nazara inanırım, nazarı için dua var onları okusun sana bırısı...

0|0
    0|0
    • kadın söyledi okunacak duaları ve sayılarını daha öncede büyü vardı üzerimde hocaya okuttum şimdide nazar çıktı kökten çözümü yok mu bunun ya

• hiç bilmiyorum canım:S

• elbette inanırım... Ama fal günah keşke baktırmasaydın...

0|0
    0|0
  • ınancım tam sureklı dua okuyorum nazar mezara goturur

0|0
    0|0
  • Hiç inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • ben ınanırm.bana çok nazar dgyor.maşallah demıyolarkı..

0|0
    0|0
Yükleniyor...