Trabzonspor - Fenerbahçe maçını kim alır?

bugün ki Fenerbahçe-Trabzon maçını kim alır size ? Fenerbahçe şampiyonluğu sonuna kadar hakediyor bence,yetmedi mi yaşadıklarımız?

0|0
12|29

En İyi Erkek Görüşü

• fener ne şampiyonluğunu hak edecek... oynadığı futbola bak, 5 tane üst üste iyi oynarak kazandığı maç var mı ? kötü oynayarak maç alıyor, bi de galatasaraya bak kötü oynadığı çoğu maçı kazanamadı bile, sezon genelinde hep iyi oynadılar, ikisininde her maçını seyrettim, galatasaray kat kat daha iyi futbol oynuyor, fenere yenildiği maçta bile ne kadar iyi oynadığını kör olmayan herkes gördü, şimdi soruyorum kim hak ediyor ? emre belozoğlu denilen adam her maç sağa sola saldırıyor, ırkçılık yapıyor 3 maç ceza ile geçiştiriliyor, küfürler ediyor, çirkefleşiyor bi kere kırmızı kart görmüyor, atılmıyor ? yetmedi mi yaşadıklarımız diyosunuzda... şike veya teşebbüs yapmasaydınız o zaman, bi fenerlide çıkıp bunları konuşmuyor, neden başka takımlar değilde, fenerbahçe yargılanıyor hiç düşünmüyosunuz, beyniniz yok mu ? dua edin türkiye'desiniz yoksa başka ülkede çoktan kümeye düşürülmüştünüz, çok güçlü bi camia olduğunuz için herkes sizden korkuyor kimse ceza veremiyor, inşallah bugün trabzon'a puan kaybedersinizde en azından adalet tecelli eder. inşallah !

1|3
    0|0
    • Fenerbahçe-Beşiktaş maçından bir gün önce, Trabzon Galatasaraya yatıyor, Tahkim kurlu Emre Belözoğlu’nun tedbir süresini uzatıyor ve Beşiktaş maçında oynamamasını sağlıyor, buna neden olan ise Trabzon yönetiminin yönlendirdiği ve kullandığı Zokora’nın itirazı oluyor.Sow sakat, Alex sakat, birde Emre’yi bağlarlarsa olayı kolaylaştıracaklarını sandılar ama biz yine alnımızın akıyla çıktık o maçtan. aziz yıldırım niye hala içerde? akladı kendini ama hala neden çıkarmıyorlar? bu ülkede adalet yokki

• yaaa tamamda geç bunları geç hele, etik kurulu raporunu oku gs bile sizin yüzünüzden pfdk'ye sevk edildi, adamlara geçen sene ts maçından önce trabzon'a çelme tak, bizim maçada asılma keş 2 milyon para diyen kimin yöneticisi fenerin değil mi ? hala utanmadan trabzon bu sene yattı diyosun, o maçı izlememişsin çok belli bari konuşma, madem o maç trabzon gs'ye yatıyor, peki neden aynı trabzon 2.maç arenada galibiyeti kaçıran taraf oluyor, egemen kendi kalesine gol attı diye biz yattı diyor muyuz?

• Aynen oyle

Erkekler Ne Diyor 28

• Fener almak zorunda.

1|2
    1|0
  • volkan demirel in takımı kazansın adam gibi adam

1|5
    1|1
  • trabzonspor alacak

1|2
    1|2
  • fenerbahçe

1|4
    1|1
  • futbol=sahtekarlık

metin ali

feyyazlı dönemleri özlüğyorum

0|0
    0|0
  • fenerbahçe- trabzon değil, tarabzonspor-fenerbahçe, tabiki trabzonspor alacak

1|2
    0|4
  • trabzonun alacagı bişi var burda hemfikiriz ama maç degil başka bişi ...

1|1
    0|2
  • trabzon tabiki:)

1|1
    1|2
  • az snra oynayacagım kupon su sekıldedir...

galatasaray : 1/1

trabzon : 1

besıktas erkek basket : 1/1

efes : 1/1

5 misli...

0|2
    2|1
  • gönlüm trabzonsporun almasndan yana

1|0
    0|1
  • onu bilemem fakat üst olur

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe sonuna kadar bastıracak. Tsnin çok şansa ihtiyacı var.

Gönlümüz FENERBAHÇE kazansın diyor :)

0|0
    0|0
  • Şu son iki maçı bi alalım m.etme yaşadıklarımıza en iyi cevabı o zaman vericez ;)

0|1
    1|0
  • fenerbahçe bu adamın aklını alır işlem bitmek üzere

0|0
    0|0
  • Fener alsa, babam söve söve kafamızı şişirmese çok mutlu olurum. Kazanırsa susar yatar en azından :)

0|0
    0|0
    • hacı ben çözemedim tam ne dediğini fener almazsa mı baban sövecek

• babam zaten her maçı izlerken sahadaymış gibi bağırıyor. Kazansa da kazanmasa da söve söve maç izleyecek :) ama kazanırsa maç sonrası zıbarıp yatma ihtimali daha yüksek, yoksa maçtan sonra oyunculara sövmeye ve bizim kafayı şişirmeye devam edebilir :D

• Besiktas macinda her ne kadar kotude oynadiysakta bugun Fener yener aga

1|1
    1|0
  • Berabere bitecek

0|1
    0|0
  • Niye gizli soruyorsun bunu ?

0|1
    0|0
  • Fener alır ya da berabere biter

0|1
    0|0
  • trabzon alacak inş..

0|1
    1|2
  • İNŞALLAH trabzon alır. Bu gizliden habire maç sonucu soran kızı bulup stada götüreceğim en sonunda.

1|1
    1|4
    • ilk defa sordum

• Ya sürekli bi hatun gizliden maç sonucu falan soruyor da :D O sandım bende.

• Iyi olan kazansin ama bence fener alir

0|0
    0|0
  • Aksam yenelım ts yı o zaman konusalım bunlara.

0|0
    0|0
  • trabzon kazanır.:P

1|0
    1|2
  • trabzo alır maçı lig biter.

1|0
    0|4
  • fenerde gsde yenilcek son son maca kalcak herşey

0|0
    1|1
  • üst biter, üst oynayın üst, karşılıklı da gol olur, 3-2 fener alır, alamazsa da zaten babayı alır, şampiyonluk gider deliririm ben de.. bas temiz 20 tl bu maça. ohh gelsin paralar.

0|1
    0|0
    • noldu la trabzonlu galatasarylı beşiktaşlılar, noldu fenerim inletigi ortalıgı. tranzonun serefsiz haysiyetsiz taraftarrı sahaya yabancı madde yagdırır oyuncularımızı sakatlar, bu da şikedir kesin dimi her.şeye şike şike diye aglayan hanım evlatları. noldu konussanıza. sesiniz solugunuz kesildi. puhahahaha. macta tutacak üst dedim üst geelioor üst. skor tutmıcak ama 4-0 5-0 bitmese bari.

• yetmedi takim dahil taraftarida iceri atmak lazim sizi akliniz basiniza gelsin

0|0
    0|0
    • kuyruk acın mı var,hayırdır?

• tamam hadi git

• soruyu soran benim bunun içinde gidicek olan sensin:) hoşçakal

Kızlar Ne Diyor 12

• fenerbahçe

1|6
    1|1
  • fenerbahçeeee tabiki

2|5
    0|1
  • Fenerbahçe

0|6
    1|1
  • FenerBahçe <3

0|0
    0|0
  • İnşallah Trabzon alırr

0|0
    0|0
  • İnş fener alır. sevglm ts hastası. kaybetsnde gorsunn .

0|0
    0|0
  • Fenerbahce alicak♥

1|0
    0|0
  • Yetmedi yasadiklariniz siz hic bise haketmiyosunuz. Insallah Trabzonspor alir.

0|0
    0|0
  • Bugun trabzonluyum bize her yer trabzon yeah..

0|0
    1|0
  • ts ts ts ts :D

1|1
    1|5
  • ts ts ts ts tststtststs :D

1|0
    1|4
  • Gönlümüz trabzondan yana

0|0
    0|3
Yükleniyor...