Karın kasları ne kadar zamanda meydana gelir?

karın kası yapan varmı.ne kadar zaman sürer ve zahmetlimi bilgisi olan yar edebilecek kimse varmı.

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• iyi çalışırsan 3 ayda yaparsın

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• abim bir senedir ugrasıyo olmuyo kıvanc bir senede ne oldu

0|0
    0|0
    • Kıvan. steroid kullanıyor olmasın,bence kullanmıyordur ama maddi sıkıntısı yok adamın istediği gibi besleniyor,istediği proteini kullanıyor,istediği spor salonuna gidebiliyor.

Erkekler Ne Diyor 9

• Her insanda değişir bu; ve vücudunun yağ oranı ile yakından ilgilidir..

İstediğin kadar kendini parala, vücut yağ oranın %10'un üzerinde ise asla görünmeyecektir.. Aslında, diğer kasları geliştirmekten bir farkı yoktur. Düzenli çalışma + beslenme ile geliştirebilirsin..

Fakat bütün iş, üzerindeki yağ tabakasını eritebilmektir.. Bu yüzden, zayıf adamlar daha kolay karın kası yapar..

0|1
    0|0
  • Bak mesela ben sürekli karın kası çalışırım ama vücuttaki yağlardan dolayı karın kası ortaya çıkmıyor. Normalde karın kası mevcut fakat yağlar görüntüye engel oluyor. Tavsiyem önce koşu bantı yada herhangi bi sokakta ormanda herhangi bi yerde günlük 1 saat koşman. Tabii orda koştuktan sonra gelip evde yağlı birşeyler yersen yine bi anlamı kalmaz o koşunun :D

0|1
    0|0
  • Aslında her insanın karın kası az da olsa vardır, önemli olan fazla yağ olmasın ve o kaslar görünsün. Yağlarını eritmeden ne kadar karın kaslarını çalıştırsan da pek güzel bir görüntü çıkmaz. Tabi senin karnının durumu nedir bilmiyorum, eğer yağlanma varsa onları eritmen zaman alır, eğer fazla yağ yoksa kısa sürede iyi bir çalışma temposu ve beslenmeyle karın kaslarını çıkarabilirsin.

0|0
    0|0
  • genetik yapin ve su anki yag-kas oranina bagli. ama minimum olarak abdominal gelisimi 1 yilda olmali. daha belirgin halde olanlara ise bir kac yilda ulasabilirsin ara vermeksizin.

0|1
    0|0
  • önemli olan karın kası yapmak değildir onu gösterebilmekdir buda gerçekden zor bi işlem yağ oranının çok çok az olmalıdırki o kasları çıkarabilesin önemli nokda yağsızlıkdır bunu başarırsan gerisinde zorlanmıycaksın

0|0
    0|0
  • Bu senin fiziğine bağlı, göbeğin yoksa, boy kilo orantın iyise, 3 ayda iyi olur.

0|0
    0|0
  • 2 yıl inan sana yemin ediyorum 2 yılda taş gibi karnın olur eğer kilolu değilsen ve sıkı çalışırsan bu 1,5 yılda olur. sana YEMİN ediyorum.)

0|0
    0|0
  • baklava istiyorsan 2 yılda yaparsın

0|0
    0|0
  • normal düz bi görüntü olsun istiyosan 2 3 ayda olur ama ben baklava görünsün adonis falan diyosan 2 3 yılda çıkaramayan var herşey diyet ve düzenli spora bakıyor arkadaşım :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...