Sevgilim hata yaptı fakat hata yaptığının farkında ve beni de çok seviyor

arkadaşlar 7 aylık bir ilişkim var fakat sevgilim hiç kimseyle çıkmamış ve küçüklüğümden beri tanıyorum sevgilimi lise 2 de çıkmaya başladık ama sonradan onlar Ankara-sincana taşındılar ben ise kızılayda oturuyorum sevgilim ise sincanda ilişkimizin ilk 2 aylarında bi çocuktan hoşlanmış benle çıkarken fakat bunu bana ilişkimizin 4.ayında anlattı ve bağırdım çağırdım kufur ettim facesine girdim sevgilimin o çocuğu sildim engelledim daha sonra sevgilimle uzun süre konuşmadım mesajlarına cevap atmadım aradığı zamanda meşgule aldım ama sevgilim böle bi hatanın farkında ama benide çok seviyo benim için ailesiyle kavga etti buluştuğumzda annesine yalan soelemek zorunda kalıyo benle evlenme hayali kuruyo bana hediyeler alıyo doğum günümde yanıma geldi kimseyle çıkmazdı fakat benle küçüklükten beri bi sevda olduğu için çıktı benle ve benden sonrada kimseyle çıkmıyacağınada Büyük yemin etti namusunun şerefinin Kur'anın üzerine..beni sevdiğinden eminim ve o çocuktanda artık hoşlanmadığının farkındayım ama güvenim sarsıldı ve şimdi sevgilim mesaj atıyor ben cevap atmıyorum sizce ne yapmalıyım affetmelimiyim affetmemelimiyim ?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Dürüstlüğünü göz önüne al onu bağışla. Geçen sitede kızın biri sormuştu. Üç sevgilim var üçünden de vazgeçemiyorum ne yapacağım diye. Böyle insanlar varken senin dürüst arkadaşın baş üstünde taşınmalı. Neyse. Arkadaşın bir hatadır yapmış. Ama hata yaptığını anlamış ve sana gereken ilgiyi, sevgiyi gösterdiğine eminsin. E daha ne bekliyorsun dostum ?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bu şekilde nereye kadar götürmeyi düşünüyorsun ki?sanırım 3 aydır bu şekilde devamediyo ilişkiniz..bozuk..bi insanın sevgisi seviyorum demesinden anlaşılmaz..insanların çoğu sevdiğini sanır ya da çıkarları için böle yalanlar söyleyen de çoktur.kızın face sine girip neden sen siliyorsun anlamadım.bunu kızın kendisinin yapması gerekir.bazen sevdiğini rahat bırakman gerekir.kendi hür kararlarını vermesi için..hani bir söz vardır ya.."giderse zaten hiç senin olmamıştır" senin olmayanı tutmak zorbalıktan başka nedir?kalan istediği için kalmalı adamın yanında..

1|0
    0|0
    • sevglmn facsine bn girdm evt sildm o çocğuda engl koydm tm ama sevgilmde tm ben koyarım engel silerm falan dedi ama ben bağrdım ver teli ben silerm dedm sildm. şu an sevgilm hastalandı benim yüzümdn telefnda ağladı aradığı zamn. çıkarları için yalan yere seviyrm diycek bi kızlrdan değl inan ki. çnkü erkklerle hiç alaksı yok sadece benle küçüklükten beri tanışdığımz için benle çıktı ve gerçekten sevgsni buluştğmz zmn gösteriyo

• hoşlanma ya da sevme duygusu elimizde olan bir duygu değildir.sevgilin hoşlanmış ama herhangi bir girişimde bulunmamış.anlattığına göre.kafaya takılacak olan bu değil bence.ortada affedecek bir mevzu göremiyorum.senin kızı affetmen ya da affetmemen gibi bir olay sözkonusu edilmemeli.benim böyle bir durumda düşüneceğim şudur.bu kız neden bir başkasından hoşland?beni seviyorsa aynı anda bir başkasından hoşlanabilir mi?yoksa beni sevmiyor mu?dedim ki insanlar duygularını doğru tahlil edemeyebilir.

• belki seni sevdiğini sanıyor.ya da aranızda bir takım sorunlar var ve bilinçaltının bir kaçış yolu oldu.eğer birbirinizi gerçekten seviyorsanız,ortada affedilecek bir eylem yok bana göre.gidip çocuğa asılmamış etmemiş.hem hoşlanma var,hoşlanma var.sizin yaşlarda hertürlü yoğundur,sevgi,nefret,hayranlık.çocuğa hayranlık duymuş olabilir,bu da doğal,ayrıca da hayralık çabuk gelir ve geçer..kafaya takıcak bişiy yok.seni sevdiğine inanıyosan devam...

• Kesinlikle konusmalisin bundan daha durustunu inan bulamassin...

1|1
    0|0
  • sana anlattığına göre unutmuş onu çoktan. Belki ilk aylar o kadar aşık değildi ama seni tanıdıkça bazı şeyleri seninle yaiayınca duyguları güçlenmiştir. O dürüstlük yapıp sölemiş bir şans verebilrsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• affet olom akıllı ol hatasız kul olmaz kız peygamber mi ki sıfır hata ile gelsin sana boşver ara kızı konuş barış sevdiğini söyle yarın belki çok geç olur kim bilir ölümlü dunya bugun hayattaysan ve nefes alıyorsan sevgini belli et.

0|1
    0|0
  • diğerlerinin dedikleri doğru dürüst kızmış ilk çıktıgı sensin ama bundan sonra asla eskisi gibi olmuycan ona karşı bi daha hiç güvenemiycen çünkü dostum ihaneti bi kere kendine yediren her zaman yapar sende buna bu bi kere müsade edersen hep edersin bence sil gitsin

0|0
    0|0
    • şu da var arkdşm. 8 sınfta aynı dershandydik bu beni seviomuş fakt ben bunlrın sınıftn bir kızla çıkıyodum daha sonra bunun beni sevdğni öğrndm ama artk çk geçti sevglm sincana taşındı 1 yıl falan konuşmadık ve sincana taşındığı zman beni unutmaya çalıştı bunların okulda bana benzyen birini görmüş sonrası ztn belli o çucuktan hoşlanmış fakat benle konuşmaya başlaynca o çucktnda hoşlntısı gitmye başldı ve şu an hoşlnmıyr buna adım gibi emnim ama affetmkte kararsızım ( silincek gibi bir kız değilki.

• 1dk senle çıkarken başkasından hoşlanmadımı? sincana taşındıgında sevgili değilmiydiniz?ozaman ayrı tabi.Ya aslında kafana göre hareket et seviyosan affet ne diyim yaşın daha küçük bişey olmaz devam et

• yalanın var olduğu yerde dürüstlükte vardır. ne olursa olsun. sonuçta hayatında sen varken, seni es geçip başkasından hoşlanmış. bunu gözönüne getir. salak saçma yeminler ettirmene gerek yok, çocuksunuz daha. muhtemelen senden sonra da hayatında insanlar olacaktır. bence terket gitsin. bunu ömür boyu sindiremezsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...