Verdiğiniz en akıllıca karar?

Herkes, hayatını aldığı kararlarla şekillendirir. Bunlar o kadar önemlidir ki, önemsiz diye gördüğümüz bazı kararlarımız, belki de hayatımızda o an bir dönüm noktası olmuştur ve bunu sonradan anlarız. İyi ki de böyle yapmışım deriz o an...

Hayatınızda, sizin için "tam isabet olan" hangi kararınız olmuştur? Hangi kararınız, sizin için gerçekten hayatınızda iyi yönde attığınız harika bir adımdı?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanın birinde yolda giderken aklıma geldi bu. Hep dedim belki bir şey olur da değişir durum dedim.

Nitekim bir gün ben hastaneye yetişmem gerekirdi. Hastanede yatan arkadaşımı ziyaret etmeliydim. Diğer yandan da üniversitedeki sınava yetişmeliydim. Ama gel gelelim işte programım da aksama oldu. Karşıdan karşıya geçerken tekerlekli sandalyeli birisini düşerken gördüm. Adamcağı kötü durumdaydı. Yardımına koştum ve ona evine kadar eşlik ettim. Haliyle de sınavı ve ziyareti kaçırdım. Ama bana bunun getirisi oldu.

Adamın akrabası çok iyi bir psikolgtu ve bana çoook yardım etti. Biraz özele gireceği için devamını getiremiyorum. iyiki de doğru karar vermişim diyorum. Çünkü hayatım değişti.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 6

• askere gittiğim zamanı bilinçli olarak ayarlamadım ama sanırım gidebileceğim en mükemmel zamanda gitmişim, nedense bu geldi aklıma soruyu okuyunca.

0|1
    0|0
  • Sevmediğini biliyordum, ceketimi aldım, arkama bakmadım...

0|0
    0|0
  • son zamanlarda önemsiz diye gördüğüm bir karar, en önemli kararım oldu. sanırım son zamanlarda da verdiğim en önemli karar bu idi.

0|0
    0|0
  • hiç biri akıllıca değildi sanırım

0|0
    0|0
  • keşke li cumlelerin beraatine karar vermiş olmam

0|0
    0|0
  • boşanmak

0|0
    0|0
Yükleniyor...