Optimum whey neli alayım?

Yarın alıcam ama muz -çikolata-çilek hangisinin tadı güzel?

Güncellemeler:
Sütle içicem,suyla içersen kusarsın dedi arkadaşlarım :)
optimum whey çikolata aldım,çilek olmadığından dolayı ama içinde kaşık filan yok bunun bir öğünlüğü için ölçüsü ne kadar olmalı?Çorba kaşığı cinsinden falan ...
Buldum :)

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• İlk olarak sütle içersen sindirim süresini uzatırsın ve antrenman öncesi ya da sonrası protein almanın pek anlamı kalmaz. Sütle ancak gece yatmadan önce içmek mantıklı ki gece sen uyurken daha yavaş sindirilsin vucudun tarafından.

Aroma hususunda muz ve çileğin daha hafif ve kolay kabul edilebilir tatlar olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca ayn markaya ait çikolata aromalı olan protein tozları diğerlerine göre gram olarak yüzde bazında daha az protein içeriyorlar. Örneğin bir ölçek çilek aromalının 29.4 gramı 24 gram protein içerirken çikolatalının 30.4 gramı 24 gram protein içeriyor. Bunu da göz önüne almanı öneririm. Ve öyle her markayı kullanmak da doğru değil. Güvenilir markalar :

Weider-optimum-ultimate-muscletech-cytosport-bsn-gaspari-universal diyebilirim ilk aklıma gelenler bunlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çikolata iyidir herzaman

0|1
    0|0
    • içtin mi hiç?

• Çikilotaaaaa

• aynen ortak always çaklıt

• Protein tozu kullanacağına günde 1 litre süt iç, sabah en az 2 yumurta ye bol bal falan filan akşamları et ye yanında salata da yap azıcık çalışsan bile body de çok yarar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Alakası yok suyun filan . Hem daha yarayışlı olması için sütle kullanman gerekli . İdmandan sonra canın istemeyebilir .

0|1
    0|0
    • Kana geç karışma olayından bahsediyorsun,di mi?

İdmandan sonra da sütle mi içeyim?

• Sadece antrenman günleri kullansan yeterli olur .

• Peki teşekkür ederim :)

• Çikolatalı al , öbürlerini kusma ihtimalin daha fazla :)

0|1
    0|0
  • Aga dikkat et sütle içersende mideni bozma ihtimalin var benimkini ne zaman sütle içsem bozuyordu.

0|1
    0|0
  • Çikolatalıyı kullandım tadı eh derim . syntha6 nın muzlusunu daha çok beğendiğimi söyleyebilirim.

0|1
    0|0
  • en iyisi protein tozu kullanma

0|0
    0|0
Yükleniyor...