Filede büyük sevinç :) Filenin Sultanları Olimpiyatlar için finale kaldı. Düşünceleriniz?

olimpiyatlar çok hırslı hazırlanan ve son maçında rusya gibi dünya şampiyonunu 3-1 yenen sultanlarımız sonunda finale kaldı ve olimpiyat için polonya ile oynucak sizin bu maç ve yarınki maç hakkında düşüncelernz nelerdr ? :))

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Sevindim bu yaşıma kadar ilk defa takım oyunlarında olimpiyatlara katılmaya hak kazanan bir milli takım görüyorum.şimdi final maçı polonya ile olacak yenen şampiyon mu olacak arkadaşım.ben çok takip etmiyorum :)

0|0
    0|0
    • yenen takım 2012 londra olimpiyatlarına katılacak !

• anladım ben avrupa ya da dünya şampiyonası sanmıştım olimpiyat elemeleriymiş.umarım kazanırız da olimpiyatlarda bir türk takımı olur şu ana kadar olimpiyatlarda hiçbir türk takımını izlemedim

Kızlar Ne Diyor 1

• Kutluyorum... Umarım bize şampiyonluk mutlulugunu yaşatırlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Polonyayı yeneriz.

0|0
    0|0
  • alırız her türlü

0|0
    0|0
  • normal şartlarda geçmemiz lazım fakat neden türkiye de düzenlendi onu anlamdım gerçi iyi oldu oteller falan para kazandı restaurantlar.

0|0
    0|0
  • yarınki maçı alırlar gibi

0|0
    0|0
  • olaya rusyayı yendiysek polonyayı garanti yeneriz gibi düz mantıkla yaklaşmak yanlış.

polonya çok güçlü bir takım.ama başaracaklardır.

0|0
    0|0
  • 3-2 yeneriz tahminimce polonyayı

0|0
    0|0
  • neslihan diyorum başka bişey demiyorum

0|0
    0|0
  • Oralarda olucam sevinç yada hüzünleri görürüm:))

0|0
    0|0
  • bnüyük başarı ama yetmez ;) kutluyoruz :D yarın için başarılar ...

0|0
    0|0
  • rusyayı yendiysek polonya garanti

0|0
    0|0
  • o maçı bekliyordum ama malasef izleyemedim. helal olsun onlarada bu yakışırdı zaten teşekkürler müjdeli haberin için :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...