Filede büyük sevinç :) Filenin Sultanları Olimpiyatlar için finale kaldı. Düşünceleriniz?

olimpiyatlar çok hırslı hazırlanan ve son maçında rusya gibi dünya şampiyonunu 3-1 yenen sultanlarımız sonunda finale kaldı ve olimpiyat için polonya ile oynucak sizin bu maç ve yarınki maç hakkında düşüncelernz nelerdr ? :))

0|0
112

En İyi Erkek Görüşü

• Sevindim bu yaşıma kadar ilk defa takım oyunlarında olimpiyatlara katılmaya hak kazanan bir milli takım görüyorum.şimdi final maçı polonya ile olacak yenen şampiyon mu olacak arkadaşım.ben çok takip etmiyorum :)

0|0
    0|0
    • yenen takım 2012 londra olimpiyatlarına katılacak !

• anladım ben avrupa ya da dünya şampiyonası sanmıştım olimpiyat elemeleriymiş.umarım kazanırız da olimpiyatlarda bir türk takımı olur şu ana kadar olimpiyatlarda hiçbir türk takımını izlemedim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Kutluyorum... Umarım bize şampiyonluk mutlulugunu yaşatırlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Polonyayı yeneriz.

0|0
    0|0
  • alırız her türlü

0|0
    0|0
  • normal şartlarda geçmemiz lazım fakat neden türkiye de düzenlendi onu anlamdım gerçi iyi oldu oteller falan para kazandı restaurantlar.

0|0
    0|0
  • yarınki maçı alırlar gibi

0|0
    0|0
  • olaya rusyayı yendiysek polonyayı garanti yeneriz gibi düz mantıkla yaklaşmak yanlış.

polonya çok güçlü bir takım.ama başaracaklardır.

0|0
    0|0
  • 3-2 yeneriz tahminimce polonyayı

0|0
    0|0
  • neslihan diyorum başka bişey demiyorum

0|0
    0|0
  • rusyayı yendiysek polonya garanti

0|0
    0|0
  • Oralarda olucam sevinç yada hüzünleri görürüm:))

0|0
    0|0
  • bnüyük başarı ama yetmez ;) kutluyoruz :D yarın için başarılar ...

0|0
    0|0
  • o maçı bekliyordum ama malasef izleyemedim. helal olsun onlarada bu yakışırdı zaten teşekkürler müjdeli haberin için :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...