Erkekler neden yanındaki bayanın farkına varmazlar?

ben dışarı çıktığımda bütün dikkatleri üstüne çeken beğenilen ve sürekli gözler üstünde olan bi bayanım fakat partnerim dışardakiler kadar farkımda değil sanki birçok kişinin yanında olmak için can atacağı bi bayanken yanındaki kişinin ot gibi davranması çok sıkıcı erkekler neden yanındaki değeri farketmiyorlar illa kaybetmekmi lazım

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• sen o kişiyi kaybetsen inan ondan sonrakı gelecek kısıden bi süre sonra ondan farklı olmıycak ne yapmasını beklıyorsun kı ? dunyanın en guzel kadını olsa bile erkek bir sure sonra bazı seylere alıstıgı ıcın bole davranıslar gosterır hatta o en guzel kadını bir sure sonra o erkek karaktersızse sevgılısınden cırkın bı kadına bıle tercıh edebılır ... erkekler cok eşli yaratıklardır o yuzden yapcak bısey yok iyi ol onu elınde tut bu kadar derım ondan sonra gelcek kısı ınan ilk zamanlar harıc bı sure sonra ondan farklı olmıcak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Duygusal değildir,romantiklik yoktur,bencildir,ruh yoktur,kadın ruhuna hitap edecek bir yapıda olmayan biridir,o hak etmiş kaybedilmeyi.

1|0
    0|0
  • adaleti yok bu dünyanın

ya da

güzelin de güzeli var

1|0
    0|0
  • dısardan bakmak kolay, aynı durumdayım bende. yanımdaki kız da dikkatleri üzerine cekiyor ben de. ama ben ot gibi degilim. dısardan bakanlar kızın yanına gelemezler, gelseler de ne yapabilirler ki, onlar o yüzden karsıdan bakar, güzel kızları otlar götürür. memnun degilsen neden devam ediyorsun

1|0
    0|0
  • acıdım bak şimdi sana güzel kızın başına gelecek şeyler mi bunlar vur poposuna bir tekme ama sivri burunlu bir çizme ile tamam :(

1|0
    0|0
  • İlk önce şunu bir gözden geçir..Birbirinize ne kadar uygun bi partnersiniz.Birbirinizi ne kadar iyi tanıyorsunuz..Dışardakiler diyorsun ama onlar seni tanımadıkları için güzelsin diye bakıyorlar peki ya tanıyanlar ne düşünüyor hiç merek ettinmi..Yan yanayken birbirinizin varlığını hissettirin birbirinize..Sürekli ilgi beklemeyin siz birbirinize ilgi gösterin..

0|0
    0|0
  • yanında bayan varken başka bir bayana bakılmasını hoş karşılamıyorum ama bunu nedeni yanındaki erkeğin egoistliğinden kaynaklanıyor diye düşünüyorum bencillik yapıyor

0|0
    0|0
  • elde var 1 :))

1|1
    0|0
  • yanımda nasılsa elde ettım benım düşüncesinden olabilir tabiki değerlerimizin kıymetını bilmemiz gerekri yoksa kaybolur gider ve ozaman cok geç olur o bahsettiğin kişilerde gerçekten ot hemde su katılmamıs

0|0
    0|0
  • kimse elindekinin kıymetini bilmezde ondan. dışardaki daha cazip gelir.

1|0
    0|0
  • seni sağlama almış yeni ve daha güzel arıyor o salak

0|0
    0|0
  • başkasını düşündükleri için

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...