Sevgiliniz hasta olduğunuzda sizinle doktora gelmese ne düşünürsünüz?

Hasta olduğunuz bir gün hiç işi yokken sevgiliniz sizinle doktora gelmese ne yaparsınız ona nasıl davranırsınız?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben hasta olunca, nazın alasını yapanlardanım.

Gelmezse şayet, çok üstüne gitmem ama dudak bükerim, karşılığında evde şımartsın madem

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Her zaman gelemeyebiliriz sevgilimizle doktora eya işimiz olabilir. Bazen basit rahatsızlıklarda şımartmak için gidilebilir, fakat en küçük şeyde sürekli birlikte gitmek zor olur. Önemli birşey varsa, yada sevgilim doktor/rahatsızlıkğı konusunda gerginse giderim veya o gel derse.

Mesela adet düzensizliğiyle ilgili jinekoloğa gideceğin, bşka şehirdeydim ama ona sürpriz yapıp randevudan önce yanına gittim, gergindi çünkü. Fakat aynı şehirde bile olsak, burnum akıyor yazın ortasında, doktora gideceğim dese gitmem, sonuçta benimde bir hayatım var. Ama arar sorarım, en kısa zamanda yanına giderim.

Herhangi bir sebepten gel yanımda ol derse, imkan varsa gidilir, fakat her seferinde yada basit şeylerde çağırmasını garipserim, süreklilik aretmesi rahatsız eder beni.

Bu nedenle kafana takma basit birşeyse. Her zaman gelemeyede bilir, işi olabilir, ne bileyim. İmkan varsa ve gelmek gerekiliyorsa da gelinir, gelinemese bile tlf ile sürekli durum sorulur. Eline batan diken için 30dk yol gelmesi beklenmez, ayağın burkulmuşsa o an bile olmasa en kısa zamanda yanına gelinir. Her an herşeyi yapamıyoruz.

0|0
    0|0
  • düşünmeye gerek varmı demek ki sevmiyor veya bağlandığı bir şey vardır

0|0
    1|0
  • 29 yaşında biri olarak doktora tek başıma gidebiliyorum

0|0
    0|0
    • tek başına gitmek sorun değil.sevdiğinin yanında olmasından bahsediyorum zaten ...

• gelmesin ne olacakki o kadar çok şeyler varki bu kırılcağım en son şey olurdu

• isi vardir gelmeyebilir, yatalak hasta değilsen normal bu

0|0
    0|0
    • ayrılmalılar bence :)

• soruda zaten işinin olmadığını belirttim :))

• ee belki isi baskadir :D arkadaslarina ailesine sozu vardir

• Sorunun cevabı yerine, senin buna tepkin ne oldu onu merak ettim?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• yatalak hasta değilsen gelmeyebilir bunun garip yanı yok ki

0|0
    1|0
  • mecbur gelmek zorunda doktora gitmeyi kabul ettiysem mutlaka tek başıma hareket edemeyecek haldeyimdir

0|0
    0|0
  • Çok büyük bir şey olmadığı sürece doktora gitmem, hastayken de ailemden biri hariç yanımda pek fazla kişiyi de istemem. Ama şayet ki ben onu davet ettiysem bu nazdan değil gerçekten yanımda istediğimden olur ve bir işi yokken gelmemesine gerçekten çok kırılırım.

0|0
    0|0
  • Ciddi bir rahatsızlığım varsa ve benimle ilgilenip doktora götürmüyorsa çok kırılırım... ve bana değer vermediğini düşünürüm...

1|0
    0|0
  • biraz erkeğin karakteriyle alakalı.. bazı erkekler hastane/doktor ortamından hoşlanmaz, kendi için bile gitmez.. eğer ilişkiniz yeniyse senin onun yanında kasılacağını düşünmüş olabilir. ama eğer seni önemsemediği için gelmiyorsa bunu ancak sen anlayabilirsin. seni önemseyip önemsemediği diğer davranışlarından da anlaşılır sadece doktor olayıyla ölçümleme..

1|0
    0|0
  • Hiç bişey yapmam. Ben doktora gidelim demeden elimden tutup zorla götürmesi lazım.

1|0
    0|0
    • çok haklısın :)

• bencede normal olmasi gereken durum be en azindan ben szin dediginiz sekilde yapardim yani tuatardim kolundan doktorun yolunu tutardim..

• Hiçbir işi yokken...Sen hastasın(çok yada az) doktora gitmen gerekiyor ama yerinden kalkmaya tenezzül etmiyorsa bazı şeyleri tekrardan gözden geçirmek gerekir.

0|0
    0|0
  • çok aşırı bir hastalık geçirmiyorsam gelmesi konusunda ısrar etmem sonrasında zaten arayıp sorar nasıl olduğumu ama ciddi bir durum varsa zaten kendi söyler doktora gitmemizi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...