Çok zengin erkekler orta halli kızlarla ciddi beraberlik yaşarlar mı?

Fabrikatör, mekan işletmecisi vs olup aylık 60bin -70bin civarında geliri olan erkekler orta halli yurdum insanı bir kızla ciddi ilişki yaşar mı? Kız kültürlü bi kaç dil biliyor diyelim. Ama gel gelelim en fazla Leman Kültür, bronx gibi yerlerde takılıyor ama adam reina falan geziyor. Kız zara, bershka, h&m giyiyor ama adam Armani, gucci falan takılıyor. Böyle durumda iki insanın ilişkisi yürüyebilir mi veya adam kaçamak diye mi bakar=?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• o adamın kızdan yana bi derdi sorunu olmaz ki elini sallasa ellisi para gani zaten. evlenmek ıcınde kendı halınde bırını bulur ailesi istemez ki mantıklı dusunmek lazım ama olmıcak deye bısey de yok cok cok severse ayrı buda cok dusuk ıhtımal bu devırde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • fazla türk filmi izlemişsin :))) gelir seviyesi farkı olabilir lakin gelir seviyesi uçurumu olursa tutmaz...

0|0
    0|0
    • Ucurum diyelim. Bnim gelirim 4bin onun 60bin falan:D

• Neler yapmam gerek hala cosemedim

• gelir seviyesi yuksek kişilerin dugunlerini sosyal etkinliklerini takip et git katıl tanış kaynaş nedim işte ...arkadaş cevrelerine tutunmaya girmeye calıs en kısa yolu bu

• Yaşamamaları için bir sebep göremiyorum.Genelde böyle durumlarda ilişkiyi yaşayan taraflar değilde aileler karşı çıkar duruma

0|0
    0|0
  • Yaşanabilir ama yinede evlilikte önce denklik lazımdır.

0|0
    0|0
  • yürür yürür ask bu ota da boka da konar ıkı gonul bır olunca samanlık seyran olur felan olur yanı cıddı bır ılıskı evlılık

0|0
    0|0
  • beğeniyorsa .kendine yakıştırıyorsa neden olmasın ki ama güvenmesi lazım erkek kıza belki parası için çıkıyordur öylesi zaten fahişedir çıksa bile gözünde

0|0
    0|0
  • olmaz o iş

0|1
    0|0
  • Kız işini biliyorsa tabiki de olur

0|0
    0|0
    • NAsil bilecek? Birz taktik

• Cinsel anlamda mi odun vermem lazim ya da baskalariyla takilirsa goze almak vs

• cinsel anlamdaki ihtiyaçlarını senin tarzındaki bir kızla gidermek isteyeceklerini sanmıyorum..Onlarla dostluk kurup alttan alıp onları anlaman gerek yanlış yapsalar bile..Cinsellik ancak ondan sonra gelir..Ama şuda var masum bir güzelliğin varsa bu başka

• yurdum insanı :))) güldürdün beni vallahi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ciddi olan istemeye gelir, evlenene kadar da sana dokunmaz, evlenirseniz de o da kendi hayatına seni uydurur, para bol nasılsa, onun gittiği yerlere gidersin, onun alışveriş yaptığı mağazalardan alışveriş yaparsın... Falan filan da bütün bunlar çok sıkıcı be kardeşim ;)

0|0
    0|0
  • orta halli yurdum kızı zara'dan giyiniyormuş.öğrenmiş olduk.

1|0
    0|0
    • Orta halli tabi:D zara pahali bi yer değil sonucta

• geçen radyo dinliyorum, program sunucusu soruyor:

"efendim orta halli bi insan nasıldır sizce? "kız cevap veriyor:

"şey orta halli bi insanın şirketi olur,şirketinde çalışan olur."

he tamam.

Yükleniyor...