Sabri Sarıoğlu, size göre nasıl bir oyuncu?

Türk futbolunda izlemekten zevk aldığım birkaç oyuncudan biri :)

link

link

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• attığı şutlarla eşi benzeri olmayan bi futbolcu bı benzeri daha yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 1|0
    0|0
  • sabri adam gibi adam, kim ne derse desin. O Sabri Sarioglu ve ondan bir tane daha gelmeyecek daha dunyaya

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Türkiyede herkes hoca herkes antrenör olduğu için hayatında topa vurmamış insanların maskarası olmuştur ama Türkiyede yine de hocasına trip atmayan son dklarda bile oyuna girse ben bu saatten sonra girmem demeyen girdğinde iyi yada kötü olur ama elinden geleni ardına kadar yapıp formasını terleten ve o kadar kendisiyle dalga geçilmesine rağmen bazı kendini büyük futbolcu ilan eden Emre Belözoğlu gibi çıkıpta kimseye cevap yetiştirme derdinde olmayan işine bakan ve kaç yıldır forma giyip takımına hocasına formasına hiç bir terbiyesizliği bulunmayan Futbolcu gibi Futbolcudur Sabri Sarıoğlu.

0|1
    0|0
  • hah ha tam o ilk linkteki master card eklamını paylaşmak için girişmiştim ki baktım sen paylaşmışsın :)) ama biraz da adı çıkmış çok iyi olmasa da birçok futbolcuya göre ortaları ve şutları iyi bence

0|1
    0|0
  • bal yapmıyan arı sabrı

0|1
    0|0
    • nıhat dogan 1 sabrı 2 daha onlardan dunyaya gelmez bosuna oynuyır cımbomda

• yeteneklerı kısıtlı mucadelecı ve bır o kadar sempatık :D:D sabri reyiss <3<3

0|1
    0|0
  • doğa üstü güçlere sahip tek futbolcu

0|1
    0|0
  • ben TANER GÜLLERİyi çok begenirim .hani şu galatasaray filelerine sag sol sol iç dış 4gol atan unutulmaz efsaneyi.

1|0
    0|0
  • değerini bilemiyoruz aslında milli takım kaptanı olmayı hak ediyor

0|0
    0|0
  • taraftar katili

0|0
    0|0
  • ya sabrinin de üzerine fazla gidiyolar avrupada aslında ondan beterleri ne kazma oyuncular fazla ezmemek lazım sabriyi yine idare ediyo :D

0|0
    0|0
  • galatasarayın 2-3 senede bir yaptıgı meşhur etme olayından sonra hiç bi halta yaramayan iki oyuncudan biridir

0|0
    0|0
  • quiza gibi :) link

0|0
    0|0
  • sab ri

0|0
    0|0
  • ww.izlesene.com/video/sabrinin-sutu-ve-fatih-terimin-tepkisi/6084365

0|0
    0|0
  • Türkiye de herkez kendini mükemmel ötesi gördüğü için karşındaki adamın hatalarını küçümsemek. aslında amaçları sadece egolarını tatmin etmek ve depresyonda olanlardır bunlar.Sabri bjk-gs maçında trübinden inen genc'i tutarak ebouye saldırmasını önlemiştir ve çok önemli bir hareket yapmıştır. Orda eboyue vursaydı ebouede gence vursaydı sanrırım bütün çarşı sahaya inerdi. Olası bir katliamı önledi

0|0
    0|0
    • insanlık olarak iyi birrisi olabilir ona bişey demiyoruz

Yükleniyor...