Sevdiğinize trip atar mısınız?

sevdiklerinize trip atar mısınız ? Dozu ne kadar attığınız tribin ?

Mesela benim sevdiğim kız bokunu çıkartıyor o derece yani tribe boğuyor beni sınırden ağzını yüzünü kirasım geliyor :) bu trip olayını nasıl düzeltiriz gerçekten fazlası kötü yani...

Güncellemeler:
insan sevdiğine trip atarmiş doğru mu bu ? :)

0|0
14|2

En İyi Kız Görüşü

• atarım ama onun sesini duyduğum an her şey silinir :)

ama sevgilim olacak öküz 3-4 gün bile sürdürür çıldırtır beni yok arkadaşım bunun çaresi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Yok trip atmam trip nedir bilmemde. Çok gereksiz ya çocukca bir davranış gerçekten aşırısı son derece bunaltıyta sokar insanı harbiden kır agzını gözünü :P sevgilim trip attıgında umrumda bile olmaz çok saçma buluyorum.. ama bazen nazlanırım.

0|0
    0|0
    • Nazlanmakla trip atmak benzer şeyler sanırım ama siz en iyisini yapıyorsunuz çoğu zarar azı karar tüm kızlar böyle olmalı :)

• atarım gönlümü alana kadar.. trip attığında umursama üstüne düşme kendi kendine bırakır tribinin işe yaramadığını görünce

0|0
    0|0
  • aslında trip atmak nazlanmak demek yani ilgini daha fazla istiyorum gibi bir şey gerçek bir kalp kırıklığı falan değil en azından benim için :D bir eğlencesi var ama trip atılmasını sevmeyen biriyle birlikteyseniz atmıyorsunuz ve buna ben bile şaşırıyorum bazen :)

0|0
    0|0
    • trip atmak kötü birşey değil aslında hep istediğimiz olsa anlamı olmaz bazen tartışmak ve trip atmak güzel falan abartınca kötü ışte .d

• evet bazı kızlar var ki hayatlarının tamamı trip :D ben hiç atmıyorum artık karşındaki kişiyede bağlı biraz :D

• hakettiğimiz kadar atın ya acı çektirmek için yapmayın :)

• hayır .D Ben beni sevenlere daha çok trip atarım. Benim olduklarını bildiğim için. Beni sürekli çekebilceklerini bildiğim için. İğrenç ama öyle valla

0|0
    0|0
    • onların yerinde olsam takmazdım seni sevgilim olsam idare edebilirdim bir yere kadar fazlası zarar harbi sinir krizi :)

• şaka didim şaka :)

• şaka didim şaka :))

• Atarım ama fazla değil ki trip atmaktan sıkılan bir insanımdır :D

0|0
    0|0
  • Sevdiğimize atmıycazda kime atıcaz başka (=

0|0
    0|0
    • arkadaşlarına olamaz mi :)

• O da olur yani sevdiklerimize demek istedim :)

• bence arkadaşlara pek trip olmaz. Kızmış isek öyle bekleriz bir amaç yoktur ama sevdiğimiz kişiye bile bile yapılıyor bazen inadına çıldırsın diye heralde :)

• ee yani nazları bir tek sevdiklerine geçer insanın :)

0|0
    0|0
  • Aşırı trip attığımı söylerler..Haklıysam hele bir konuda ooo :D

0|0
    0|0
    • hangi konuda ? :)

• valla ben birine aşığımm. Odununda odunu yani. Ben öyle insan hiç görmedim hayatımda. öküz. :D Amaçok seviyorum.Odun erkekler de ilgimi çeker. Hele aşık olduysam ve o beni peşinde dolandırıyosa. Kolay lokma değilse değerlioluyo hemen. :D Ayenn şimdiki gibi. (: ama boş değil yani D:

• fantazilerin çok genişmiş harbi :)

• Bende çok fazla trip atarım.

0|0
    0|0
    • çok iyi yapıyorsun aferin eminim o çocuk seni öldürmek istiyordur :)

• hıç sevmem trıbı

0|0
    0|0
    • evet hiç sevmezsiniz ama atarsınız di mi :)

• hah hah aynısının erkek versıyonunu yasadım ben:)bıde rahat tavırlar yok bısey tamam kızmadım fılan çarpıcaksın agzına kurekle konusuyormu bakalım bıdaha:)

• kadına vurmam ama sevdiğim kızın ağzına vurmak isterim bu huyu yüzünden :) kemal sunal klasiği gibi tokat manyağı yapmak gerek ondan sonra istediği kadar sussun diyecem ama benekeri açılır sonra :)

• Çooook :)

0|0
    0|0
    • çok atmayın :( sinirleniyoruz içimizden küfür ediyoruz ona göre :)

• ben bir trip atsam o fazlasıyla iade ediyor o yüzden atmamaya çalışıyorm

0|0
    0|0
    • o daha da mi çok yapıyor yani :)

• evet. Sorsan hiç yapmıyorm erkek adam yapmaz trip der:D

• siz de haketmiyor değilsiniz yani aklınız başınıza gelene kadar yapabiliriz bazen ama ben genelde önce kavgayı deniyorum sonra baktım oluru yok tribe başlıyorum :)

• benim tribime şu ana kadar katlanabilen çıkmadı demek ki dozu biraz fazla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sevmem diyendir en çok atan...;)

0|0
    0|0
    • bazıları öyle evet ben yalan söylemem der sözler ben trip atmam der atar kız yani bu yapar .d

• he de geç atarlar mı canım :D

• olsa ona atar yapıcam:)

0|0
    0|0
    • tribe başladıkları zaman yalvarumak istiyorlar o derece yani suratlarına tokatı vurasım geliyor :)

Yükleniyor...