Sevgilinizde fiziksel özelliğe mi bakarsınız, yoksa kişisel özelliğine mi bakarsınız?

Sevgiliniz olmak isteyen bir kişide fiziksel özelliğe mi bakarsınız, yoksa kişisel özelliğine mi bakarsınız ?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• önce fiziksel özelliğe bakarım sonra tanımaya başlarım kişilik de tutuyorsa tamam 2 aşamalı sınav gibi :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• önce fizik sonra karakter..ne yazık ki bu böyle..

0|0
    0|0
  • Sevgilim olduysa zaten beğenmişimdir, artık kişiliğine de fiziğine de bakacağım kadar bakmışımdır... :) Ama ilk başta genel olarak fizik kontrol edilir, ilk birkaç saniye yani:) Kalanı zaten uyum, kişilik falandır...

0|0
    0|0
  • ikisine de önem veririm..

0|0
    0|0
  • önemli olan iç güzellik

0|0
    0|0
  • önce kişisel özlliğine bakarım ama fiziksel olark da önmli :D

0|0
    0|0
  • kişilik önce benim için çünkü fiziği düzgün ,yakışıklı erkeklerin gözü dışarda oluyo sen ne kadar güzel olursan ol ama kişiliği düzgün olan hep sadık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben fiziksel güzelliğe bakmam diyen erkek ya yalan söylüyordur ya da ermiştir.

Önce fiziksel güzellik. Olmazsa olmaz. Kişisel özellikler zaman içinde belli olabilen birşey zaten, o ayrıca değerlendirilir.

0|0
    0|0
  • önce fiziksel sonra kişilik.. çünkü ilk bakışta kimsesinin kişilğini göremezsiniz ve fiziksel olarak hayran olursunuz

0|0
    0|0
  • hala fiziksel özelliklerine bakıyorum çünkü ciddi bir ilişki düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Kulak memelerine bakarım. Yapışıksa olmaz o iş.

0|0
    0|0
    • Karakter özelliklerini etkileyen bişey mi? Yoksa dalga mı geçiyosun, şakacı seniiii ;)

Yükleniyor...