Ona sinirlendiğimi belli etmem lazım ama ne diyeceğimi şaşırdım...

Evet lütfen hemen cevap verın sinirliyim :)

benim 1.5 yıllık sevgilim var işi yüzünden şu anda ayrı şehirlerdeyiz kendi çok iyi güvenilir bi insan istemedgm hiç bişeyi yapmaz henüz öpüşmedk bile istemiyorum diye .. temiz bi aşk yani ailesi biliyo ablasyla sık sık görüşyrz .. geçen gün o burdayken çektiğim bi fotoğrfni facede paylstm bi albümümz var onun içinde .. facede ilşkmzde var yani face alakalı bi sorunumuz yok .. doğm günü oldgü gün o gün birlktydk sabah yine face.e girdim demişti ki herkes kutladı ama sevglm kutlamadı daha demişti duvarnda yani .. bakın böyle şeylere takılmak hiç istemiyorum face.e falan ama ... dün girmiş kuzeninin fotoğrafını beğenmiş kuzeni 2 yaş büyük kendinden 23 yaşında abla diyo kendsne kıskanmak için hiç bi sebep yok ama kızın fotoğrafı mini etekli beni kapatmak isterken neden öyle bi fotoğrafı beğenio onu bgenio ama başta dediğim benim albümlermde olan kendisnide etiktldgm fotgrafı beğenmiyo .. o böyle şeylere takılmaz telefondan girio zaten ki hep te giremiyo belki o kızın fotoğrfi bile anasayfada denk geldi beğendi ama neden benim paylaştğmi beğenmiyo .. ya kendi kendime takılıyo gibi oluyorm salak gibi hissediyorum .. face.e takılma byle şeylere yaşın kaç falan demeyin yaşım 19 şimdi ona sinirlendğmi belli etmem lazım ama ne diyiceğimi şaşırdım ne diyiym ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Siz birbiriniz delice sevin yeter. gerisi gelecektir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• cocugum, 1.5 yildir adam seninle opusmediyse sana cidden cok sadik ulvi derecede asik mi saniyorsun? seni ileride esi yapacaktir hem de inancin ve yasantini bile kendi istedigi hale getirip. ama o surede kendisi istedigini yapacak , demedi deme.

0|0
    0|0
    • sen onun yerınde olsan yapacagını anlatıyorsun sadece ;)

• onca surede opup de pismanlik. ne diyim ilginc :)

• :))

• olay karışık anlayamadım

0|0
    0|0
  • ayrıl bence kurtul sinirden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• canımmm cok abartıyorsun .. ne guzel temız cıkarsız bır ılıskın var degerını bılmen lazım.. ne var yanı bende kuzenlerımın fotolarını begenıyorum ne var yanı kardesım hepsı .. yaa etıketledıgın fotolarınıda begenmenmek zorunda degıl ama begensede onu orda belırtmek zorunda degıl belkı aklına bıle gelmedı senın zıhnıyetıne goremı olucak her hareketı? boylle seyler yapma ılıskını yıpratma bol sanslar:)

0|0
    0|0
    • gercekten cok mu abartıyorum :((

• evet canım.. kesınlıkle soyleme yıpratma ılıskını cocugun hıc bır sucu yok cunku..

• tamam canımm :))

• yani sz şimdi sevdğnz kişinin kuzeniyle arasında bişey olduğunumu düşünyrsnz..

0|0
    0|0
Yükleniyor...