Iki gündür bütün diyetimi bozdum n'oldu bana ya?

Kızlar iki gündür doymak bilmiyorum. O kadar spor yap yeme yeme bu iki gün noldu bilmiyorum deli gibi yiyorum aslında aç değilim ama bu yeme isteği nerden geliyor ya patlıcam ama dondurma mısır köfte bugün kalorisi yüksek ne varsa yedim. Napçam kızlaaaarrrr kalktım şimdi yine atıştırdım korkuyorum yahu noluyor bana :(

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• bebeğim su iç acıktıkca yada bitki çayyi kepekli galetede yiyebilirsin birazda iradeli ol :/ Bünyeni düşürme herseyden ye ama az ye sonra verdiklerini kat kat geri alırsın

1|0
    0|0
    • bebegım cok ıyıdım ya ıkı ogun yetıyordu bana duzen tutturmustum bu ıkı gundur manyak gıbı yıyorum delırcem ondan artık sorme geregı duydum

Erkekler Ne Diyor 5

• demek ki diyetinde yeterince vucuduna besin almamışsın.buda ister istemez seni bu yiyeceklere itt..ama şu var diyette de olsan arada bir kendini ödüllendir.yemeden diyat olmaz...Az ye sık sık yemelisin..vucudunu sakın ama sakın çok fazla aç bırakma çok aşırıda mideni doldurma.

0|0
    0|0
    • haklısın belkıde cok eksık gıda aldım baze ogunumde ekmek hıc yemedım zaten aksam yemegım yoktu ama yınede bu kadar ac olmadıdım halde yeme ısegım nıye kı :( bozuldu hepsı yenıden hemede kılom fark edıyo

• dediklerimi kulak ardı yapma.uygulamaya bak... spor yapıyorsan eğer spor yapmadan 30 45 dk önce 200 gr kadar sade nescaffe iç öyle sporunu yap.yağ yakımını hızlandırır.(kafein)

sebzelere özen göster , meyvelerden de bu mevsimde çıkan hepsinden yemelisin..Yoğurda özen göster.yoğurt zayıflatıcı özelliği vardır...

• Sıkıntıdan oluyo meşguliyetin olsun bende 2haftadır dietteym iradeyi arttırmak icin dominosun kebapcıların önünden geciyom gene de tutuyorum ki kapısından gecsen bile kapıdan gelen koku öyle bir çagırıyo ki insanı gene de iş kafada şartlanacan

0|0
    0|0
  • menapoza girdin galiba

0|0
    1|0
  • uğraşacak birşeyler bul can sıkıntısı yüzünden olabilir.

0|0
    0|0
  • spor yaptın vücudun enerjiye ihtiyacı var.hem yemem hem spor yaparım diyorsan olmaz o iş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• gözün doymuyor o yüzden yiyorsun.. ama bir süre abur cubur yemezsen bir süre sonra hiç canın istemiyor..

0|0
    0|0
  • İradeli ol biraz sonuçlarına katlanmak zorunda kalırsın ilerde

0|0
    0|0
  • bazen olur öyle,insana basarlar hep aynı şeyleri yapmaktan. ama artık unut daha önce yediğin içtiğin ne varsa.geçmiş için birşey yapamazsın.bundan sonraki günler daha önemli.sen yine kaldıgın yerden devam et diyete ve spora.zaten 2 günlük yemekle kilo almazsın merak etme.

0|0
    0|0
  • Yagi az olan seyler tuketmeye bak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...