Mutsuz olacağınızı bile bile evlenir misin?

mutsuz olacağınızı bile ble evlenir misin? düşünün siz artık eskisi kadar aşık değilsiniz ama o sizi sevdiğini söylüyor ama hareketlerine bunu hiç yansıtmıyor yani lafta seviyor gibi arkadaşları sizden öncelikli bu kişiyle evlenilir mi yok yakınken ayrılmak mı gerekir?

Güncellemeler:
kendinden beni soguttu şimdide evlilik lafı edip evlenecegi kız gibi davranıyor

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• ayrılmak mantıklı..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• evlenince de muhtemelen ilk başlarda eskisi gibi olacak zamanla yine böyle davranacak hatta dahada ilgisiz olacak.. sebebiyse sadece aşk hissetmesi aşk bitince geriye bişey kalmıyor sevgisi yok

0|0
    0|0
  • böyle bir hamleye gerek yok derdim ben şahsen

nedeni şu ki daha yolun başındayken sen belirlemissin evliligin sınırlarını yok sevmiyorum evlilik çok uzun bir yol o yolda dayanacak sevgin yoksa hiç yola cıkma ( tabi şahsi düşüncen )

sen ne dersin bilemem

0|0
    0|0
  • o kadar kusur saydin mutlu olamıyorsan onunla niye evleniyorsun ? Baban evden mi kovuyor git kocaya diye ? Sevmiyorsan güvenmiyorsan mutlu olacağına inanmıyorsan evlenmeyeceksin o zaman...

0|0
    0|0
  • Evlenmem evlenmem

0|0
    0|0
  • Ne geregi var boşver evlenme , evlilik bi hayatı paylaşma istegidir istediqini düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Kendinden Beni soğuttu '' Sanırım soğudunun farkına vardı ve geri kazanmaya çalışıyor. Fakat Kaç yıllık sevgilin olursa olsun 3 5 7 10 hiç fark etmez önünde daha çok yıllar var. 5 sene geçmişin var diye 45 50 seneni yalmaya değmez diye düşünüyorum .

0|0
    0|0
  • eve play stion3 alin gecer gecer

0|0
    0|0
  • arabesk olacak ama kanma sever gibi göründüğüne.

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayır ben seninle mutsuzluğa da varım demek aptallıktan başka bir şey değil bence..

0|0
    0|0
  • asla! benim için hayatta en önemli değerlerimden.

0|0
    0|0
  • evlenmem

0|0
    0|0
  • bu sorunun cevabını bulamadın ve bizlere sordun öyle mi? bence vazgeçme, kesinlikle evlen.

0|0
    0|0
  • Mutsuz olacağını bile bile evlenmek mantık dışı bir olay.

0|0
    0|0
  • evlenmem evlenıpte ne yapacam evlenenler ne yaptıkı şimdiye kadar :)

0|0
    0|0
  • evlenmezdim galiba..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayir

0|0
    0|0
  • evlenip boşanmaktansa hiç evlenmem daha iyi.

0|0
    0|0
  • Aklında soru varsa yol yakınken dön.

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun evlenmem.hıcbır erkek veya yaptıgım evlılık benım kendı mutlulugumdan daha onemlı dgldır.kendı saglıgımı tercıh ederım vazgecerım.yanlıs bı karar vermem.

0|0
    0|0
  • Aşk yoksa niye evleniyim evlilik ciddi bir iş her sabah uyandiğimda ayni adami görcekcem onla ama cinsel ama duygusal ama mantiksal paylasimim olcaksa ayni masada yemek yiyeceksem evlenmeden beş bin kere düşünürüm

0|0
    0|0
    • beş bin kere mi ? 3 kere 5 kere 10 kere yordu bu aşk çok kere.. :)

• Evlenmem..

Kafam da soru işaretleri varken, hiç bir şeyden emin değil iken nasıl evlenebilirim ki?

0|0
    0|0
  • ben hayatta evlenmem.

0|0
    0|0
  • Ben bu durumdayım ama evlenicem galiba ya. Senden farkım ben hala seviyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...