Olgun kadınları daha çok beğeniyorum...ve ciddi olacağım kadın da olgun olmalı

benim evlenmek istediğim kadın benden bir kaç yaş 5 yasa kadar büyük olsun istiyorum olgun olsun beni yönettsin istiyorum mantıklı bir evlilikte de kadının büyük ve olgun olması gerektiğine inanıyorumki erkekleri çekip çevirebilsin siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• yani Türk dilinde kılıbık erkek olmak.. kadın erkeği yönetmeli çekip çevirmeli? bence öyle olmamalı aksine erkek kadına sözünü geçirebilmeli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• düşüncemi.. yok kalmadı kiii

0|0
    0|0
  • Yöneteceğim bir erkek, bir koca istemem.. Bence erkek bir adım önde olmalı..

0|0
    0|0
    • benım elım cok acık o benım arkamda olmalı benım elıme para gecınce hepsını dusunmeden harcarım :D o yuzden olgun olsun benı yonetsın

• Yönetmek değil o, zaten normal işleyiş. Sen savurgansan toparlayıcı kadındır her zaman, evin gelirini giderini o bilir, bunun olgunlukla alakası yok, yönetmekle de.. Maddi açıdan o daha gözü açık olacaktır sadece..

• ondan degılde olgun bayanlar hosuma gıdıyor cok dısı gelıyolar bana :p

• yok canım baygınlık derecesinde sıkıldım küçük erkeklerden. böyğğkk

1|0
    0|0
  • nedem gizli sordun

0|0
    0|0
  • Ayy çocuk mu büyütücem kocamı mı :D Yok ben gelemem kücük erkeğe zaten geç olgunlaşıyorsunuz

0|0
    0|0
  • Kadın erkekten küçükte olsa yine onu çekip çevirir.

Şu an böyle düşünüyorsun.

0|0
    0|1
  • sen öyle düşünüyorsan bize susmak düşer.düşüncene saygı duyarım fakat hayatta kendimden 1 yaş bile küçük bir erkekle bile sevgili olamam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hemen bülent ersoya yazıl. o senin gibileri çok seviyor.

1|0
    0|0
  • büyümemissin

0|0
    0|0
  • Kadınlar yönetmeyi sevmez, yönetilmek ister ;)

0|0
    3|0
Yükleniyor...