Hamam otu işe yarıyor mu gerçekten?

Tüylerinden arınmak için hamam otunu deneyen oldu mu?Lütfen deneyenler cevap versin ciddi bir konu cilde zarar verebiliyormuş sanırım.

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• lağam gibi kokuyor.çamur hale getirp tüylerin üstüne sürüyosun 5dk sonra tertemiz çıkıyor.bazı kişilerde yan etkisi oluyor yanma hissi gibi.bi ara kadınlar hamamda zehirlenmişti onuda duymuştum.seyreltip seyreltmeme konusunda fazla kullanmadığım için bilgim yok.jiletten iyi ama kokusu dediğim gibi berbat :S

0|0
    0|0
    • aman birşey olmaz yıkarız kokusu çıkar:))

• kullandıktan sonra tüyler jiletteki gibi mi çıkıor hani diken gibi

• hayı.daha yumuşak çıkıyor.ayrıca sık kullanılığında seyrelmede oluyomus öyle diyorlar.

Erkekler Ne Diyor 4

• Tüy dökücü krem gibi tüyleri döküyor ama kökleriyle birlikte alıyor diye biliyorum. Yani ağda gibi daha geç çıkar tüyler ve de zamanla tüylerde güç kaybı ve seyrelme olabilir. Amaaa tabi ki hiç kullanmadım :)

0|0
    0|0
  • Cildin hassas değilse, ağda sonrası ve tüydökücü (hamam otu) kullnadıktan sonra yarım çaybardak sıkılmış lion suyu ile iyotlu tuzu karıştır sür... en azından 10 gün daha uzatıyor süreyi... Etkisi biraz ilk gün kızartılık yanma yapabilir.

0|0
    0|0
  • Geçende burada bir erkek kullanıcı bununla ilgili birşey sormuştu ve kullanmış kendisi.Cilde yan etkisi, tüy dökücü krem ile aynıymış.Yani kızarıklık.

0|0
    0|1
  • link

merak ettim bakayım neymiş diye burda bi yorum var bak istersen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sayende denunu kullanmayıp hala daha jilet yapan varsa çok şey kaybetmiştir :D ayrıcıa kokmuyorda yada benim burnumda sorun var :D

0|0
    0|0
  • memnuniyet sayısı çokmuş ama kötü kokuyormuş şaşırdım tüy dökücü krem gibi bişeymş umarım jilet etkisi yapmaz kullanırsan bana da söyle jilet etkisi yapmazsa eziyet çekmiyim :D

0|0
    0|1
    • kökten döküyormuş ya jiletle alakası yok bence kokusunuda birkaç kez kokulu sabunşa yıkarsak faşan geçer heralde acısı yok konuya dayanalım bari:)

• :))

• aynen ya jilet gibi çıkmıosa bende kullanım :d

• nınem zamanından kalma hamam otu jiletten farkı yokmus ek olarak kokusu cok kötüymüş

0|0
    0|0
  • hıcbı ıse yaramıyo sakın deneme.bıoder kullan.

0|0
    0|0
  • Tek bildiğim çok pis koktuğu.

0|0
    0|0
    • evet bunu bende biliyorum:))

• walla jilet gibi çıkarmıosa tüyleri kökten atıosa ben kokusuna katlanırım :D

• Hiç kullanmadım ama ağda gibi olduğunu tüyleri azalttığını biliyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...