Sevgilim ne yapmaya çalışmış olabilir? İhanet midir bu?

şimdiden okuyan arkadaşlara teşekkürler içinizden geçeni yazın lütfen bana tercüman olucaktır bunlar..bunu geç yazıyorum olaydan çok sonra lakin yazmam gerekiyor içimde sürekli acı bu.daha öncedende sevgilim konusunda geçmişinden büyük derecede rahatsızlık duyduğumu yazmıştım hale rahatsızım ama unutmaya çalışmak en iyisi devam ediceksen

problemim;sevgilimle 1 buçuk senedir birlikteyiz.aşamadığımız sorunlar var.geçmişini aşmaya çalışıyoruz fakat henüz tam aştık sayılmaz. neyse efenim benim sevgilim ilk sevgili oldumuz yerden başka bi yere taşındılar ailecek.daire satın aldılar bi kaç km uzakta bi yerde.taşındıkları yerin karşısındaki kişi babasının arkadaşının oğluymuş.babası ölmüş.bu nedenden çocuğa baba gibi davranıyodu taşındığı zamanlarda.benim kız da ilk gittiklerinde nalbura o onun kardeşi beraber gitmişlerdi.dediğine göre peltek konuşan biri çirkinmiş.neyse efenim bunlar bi gün 4 kişi ( sevgilim erkek kardeşi o çocuk ve kız kardeşi) bi kafeye gidiyolar okey felan oynuyolar bana demişmiydi net hatırlamıyorum çalışıyordum.sora o kişinin tanıdığının barına gidiyolar.kız arkadaşım içiyo bi bira.dediğine göre çocuk yanlarında takılmamış.ben bunu 6 ay sonra öğrendim.muhtemelen bir şeylerin artık ortaya çkmasndan korktu.sonra bu adam mesaj attı.akşam seni alıyım dertleşelim istersen iş yerinden alıyım oturup konşrz falan.tabi benim hatn ben svgilimi çk sviyorm diyip babasna karşı glmiş biri.bunu biliyo o çock.bende bi daha aramasın dedim ve kz arkadaşm rahtsz oldm diye mesaj attı sora aradı çock yanlış anladn felan.nyse ben ben kza ölsen dahi o adamın arabsına binme demiştim.

bi gün ailecek pikniğe gidicklerdi onlarda gelicekmiş.gönülsüzdm ama bişi dymdm.sabah oldu hava ktydü.oh gidemediniz diye mesaj attm.oda gidyruz ddi.ardım hangi arabadsn ddm.o çocuğun arabsındayım ddi.in dedim seni yüzlerce kez uyardım ddm.gençler bu arabaya bindi dedi.bağırdım yüzüme kapadı.gine 4 kişi ama o çocuğn svglisini yoldan almşlar.sevgilsi vrmış.yolda admı ardm.almştm nosunu.arkadaki arabaya binsin ben senden uyuz kapıyorm ddim.oda çok uzk bizden diğer araba ddi.kz arkadaşma ilet bdaha benle muhattap olmasn ddm.akşam içtim yanmda bi kaç kişi.tabi hanm efendi akşama kadar mesaj atmadı.çocuk gitmiş dmiş böle böle.gittim zrla evdn indirdim.bağrdm ağlyodm.bize gtirdim zrla.gece hatlrlamıyorm sarhoştm ama baya bi girdik birbirimze.ağladı oda baya bi.sabah da devam ettik.nası bana bunu yaptın dedim nası çiğnedin beni dedim.hani çok seviyodn.öğrendimki ailesi gelmemiş sonradanmı ne vazgeçmiş.diğer çocukta yalanı anlamış devamını getirmiş aradığımda.ben bu konuları unutamıyorum.neden bana bu yapıldı.mesela iş yerinde önceden hoşlandığı biri vardı onla yemeğe çıkmaya devam ediyodu soradan haberim oldu müdür çıkartıyomuş ama unutmuştum dedi hoşlandığımı ufak beğentiydi dedi.bide hiç sevmediği birinin elini tutmasını felan izin vermiş bira içmişler benden önce ama tabi kankasıda varmış sorada seni sevmiyorum demiş.napim arkadşalar devamıda var.cevaplarnza göre onlarıda yazıcam bi soru..

Güncellemeler:
uzun zamandırda bir şey yapmıyor.bana güven ne olur diyor.tamam yaptım ama kötü bişi yapmadım sadece gezmek istedim gezdim diyor.bukadar uzatcağına düşünemedim diyor.abi gibi görüyodum diyor.abi diyodu gerçi zaten.bu günde sordum kapat artık bu konuları ne olur diyor.bak artık sözünden çıkmıyorum diyor.
daha var bişilerde öncelikli olanlara cevap alsam en azından.ve geçen hafta ailecek tanışmaya gittik onuda ekliyim.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• ilişkinizi gözden geçir ve son bir şans ver. ona da söyle son şansı olduğunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• inanmayacaksin belki ama sana dusunklerimi ack ve net yazacagim.Bnmde boyle bir kiz arkadasim var ve sevgilisine asik ama baskalariylada bulusuyor.Hicbirzaman kendini sana ele vermeyecektir cunku yaptiklarina bahanelerini yapmadan once planliyordur yani bu benim dusuncem.Seni seviyor ama bu durum zamanla sekil deistirebilir yani aldatilabilirsin heyecani hevesi gectikten sonra.Bence iyi dusun ve bu iliskiyi bir gozden gecir derim.

0|0
    0|0
  • :S çok karışık bir durum:S

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• napsan boş bundan sonra .. sendede mide genişmiş aga, şu an hapishaneden yazıyo olman lazımdı :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...