Protein tozu önerisi-gelişme

Arkadaşlar protein tozu almayı düşünüyorum.Başlayalı 3 ay oldu ama gelişim fazla olmadı diyebiliyorum.Ne kadar istesemde protein ihtiyacımı karşılayacak kadar yiyemiyorum.Midem çok bulanıyor bazen.Okulum bu hafta bitiyor ve yaza kadar baya boş olucam,salona hergün gidebilirim yani :)Pazartesi-salı-perşembe-cuma programı uygulayıp(her kas grubu haftada 2) kalan 3 günde kardiyo yapsam kaslarımı gelişirerek hafif yağlardan kurtulabilir miyim?

Bu arada bacak hariç diğer kas gruplarını 3 kere çalıştırsam ,kas yıkımı olur mu?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Haftada ikişer kere tüm kas gruplarını çalıştırman yeterli hatta fazla bile. Kas yıkımı her çalışmadan sonra olur. Önemli olan bu katabolik etkiyi durdurabilecek beslenmeyi sağlayabilecek misin? Protein tozuna gelince her gün kullanmalısın. Protein7.com dan optimum markasını öneririm. Site ve marka güvenilirdir. Çok çalışarak çok gelişeceğin gibi bir düşünceye kapılmışsın. Onu düzelteyim. Vücut dinlenirken gelişir. Günlük alman gereken protein miktarı gram olarak ağırlığının ik katı olmalı en az 70 kilo isen 140 gram protein almalısın demektir bu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• kardeş felsefe yanlıs çok çalısınca çok büyülmez çalısmak kadar dinlenmek beslenmede gereklidir we antremanlarıda kısa tut yıprat we bırak uzatma zorla tabi ama benc e yatıp 5 set yapma yani umarım bu arada haftada 3 kezde fazla

0|1
    0|0
  • benım arkadaşım protein tozu kullanıyor vucudu tahmin etmeyecegim kadar gelişmiş ama sonuçta fitnes solunundaki çalışma kadar sağlıklı degil.bu işle ugraştıgım için biliyorum.ayrıca ewde çalışıyorsan şınav ve dambıl hareketlerini arka arka ya yapmamalısın.O hatayı yaptım sol kolum 2 yıldır dambıl çalışırken hafif sızlıyor

0|1
    0|0
  • kararında yap her şeyi.fazla çalışmakla fazla kas yapılmaz.çok yoğun çalışma kas erimesine neden oluyor.

0|1
    0|0
  • sana öneri toz kullanma karaciğeri salonda bırakırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...