Bu sıralar pek canı sıkkın derdini anlatmıyor. Siz olsanız ne düşünürsünüz?

9 yıllık bir ilişkim var birbirimizi seviyoruz buna inanıyorum yada inanmak istiyorum ben onu hala çok seviyorum oda sevdiğini söylüyor ayrı şehirlerdeyiz arada buluşuyoruz bu sıralar pek canı sıkkın derdini anlatmıyor hiç yapmadığı şeyi yaptı bir kaç gün yalnız kalmak istediğini çok üzgün ve sıkıntılı olduğunu belirterek bu bay 35 yaşında küçükte değil bitirmek istese bitirirdi hislerinden kaynaklanmadığını asla böyle düşünmemem gerektiğini söylüyor ama içimde fırtınalar kopuyor genellikle erkeklere sorum böyle dönemlerde içinize kapanıp sevdiğinizi görmek konuşmak istemezmişiniz ?

Güncellemeler:
Arkadaslar lütfen cok zor bir soru sormadım siz erkeklerin böyle yalnız kalmaya ihtiyacınız oluyormu? Ben aksine o zor günlerimde yanımda olmasını isterim...
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim hayırlı akşamlar

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle sıkıntılı dönemlerde sevgilimden uzaklaşmaz tam tersine onunla daha fazla ilğilenirim,bana sıkıntılı bir dönemde sıkıntılarımdan kurtulmam için ondan destek alırım,böyle bir durum varsa kesinlikle sen sogumuş olabilir ve senden kaçmak uzaklaşarak kendince bitirme eyiliminde.

1|0
    0|0
    • Bende bunu düşündüm ama aklıma sacma seyler getirmememi bitirmek istese bunu söyleyecek cesareti olduğunu söyledi sonuçta birbirimizi kandirmanin anlamı olmaz dedi sadece bir kaç gun izin istiyorum senden yazmış

• Hayır olsa söyler sonuçta ask bitmişse oyuna gerek yok beni oyalamaz hatta kendisi sorgular surekli baskası varmi diye kesinlikle bu degil cok uzgundu bunu biliyorum

• belki düşüncesinde bitirmiş olabilir,gerçekten sıkıntıları vardır,gelgitler yaşıyor olabilir,özelden gelirseniz baştan konuşalım en başından,olayların üstü körü yada belli bir kısmından degerlendirmek yada çözüm aramak yanlış bir degerlendirmeye sebeb olabilir,

Erkekler Ne Diyor 5

• İşiyle ilgili olmasın ? İşi dolayısıyla seni bırakmak durumundadır vs. bir şeçim yapmak zorundadır bunu düşünmek istiyor olabilir

Çok film izledim kabul

1|0
    0|0
    • Kendi şirketini kaybetti şimdi yeni isinde genel müdür ve cok yogun çalışıyor işiyle ilgili olabilir diye bende düşünüyorum

• benim bir ilişkim bu yüzden bitti. biraz rahat bırak o sana döner bi süre sonra.

1|0
    0|0
    • Bu yüzden nasıl bitti?

• ben biraz yalnız kalmak istedim sevgilim ayrılmak istediğimi zannetti.

• Daralmıştır biraz kafa daqıtsın geçer

1|0
    0|0
  • ben 30 yaşındayım en azından rahatlamak için senle konuşur dertleşirdim oysa.. hem ne kadar sıkıntılı olursam olayım senin yanımda olmanı daha çok isterdim

1|0
    0|0
  • 9 sene olmuş hala evlenmemişsiniz. ilgincsiniz. Nedir amacınız . Öyle gidecek mi?

Bazen sevgilinle konuşmak istemezsin. Herşeyi sana yüklemek istemiyor.

1|0
    0|0
    • Evlilik çözüm degil ...

• inan ki 9 senelik ilişkinin bitmesi de çözüm olmayacak.

• Engeller var evlenemeyiz aileler karsı

Kızlar Ne Diyor 2

• ustune dusme bırak kafasını dınlesın bellıkı dusunmeye ıhtıyacı var

1|0
    0|0
  • Bir erkek düşünmek istiyorsa bitirmek için arayı soğutmaya bakıyordur.

0|0
    0|0
    • Düşünmek istediği iliski degil ayrı bir sıkıntısı var çözmeye çalıştığı cok üzülmüş konuşamadı o derece geldiginde konuşacağını söyledi ama benimle bizimle alakasız söylediğine göre

• Dediğim gibi sevmek sevilmek için evlilik şart degil detayları bize kalsın konumuz bu degil

• Başkasını bulmuştur.

Yükleniyor...