Eşinizin sizden çok daha güçlü olmasını ister misiniz ya da sizi rahatsız eder mi?

Ben erkeklerin çok isteyeceğini sanmam.Şahsen ben istemem.Güç derken kast ettiğim olay Ekonomik güç-Siyasi güç-Zeka vb. konularda sağlanan güçten bahsediyorum.Bu konularda sizden çok daha güçlü olacak mesala.İstermisiniz ? Bide hazır sormuşken Ticari Zekası yüksek kızlardan hoşlanırmısınız ? Yani bilirsiniz bazı kızlar ne ticareti nede ticari kavramları bilmez.Anlamaz yani ticaretten ve yaptığın ticari bir olayı anlatan akadar canın çıkar ama sayısı çok az olan kesimde birde ticaretten anlayan ticari zekası yüksek kavramları bilen ve yorumlayıp size yardımcı olabilen fikir verebilen kızlar var işte ben 2.gruptaki kızlard n çok hoşlannıyorum.Siz severmisiniz bir kızın ticari zeka sahibi olmasını ? İki soruyada cevaplarınız için teşekkürler :))

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Abi bak işin olması gerekeni ve gerçeği şu.Güçlü erkekler ve zeki erkekler, kadınlarının da zeki ve güçlü olmasını ister.Çünkü salak kadınlara tahammülü olamaz öyle kimselerin.Ben de zeki ve güçlü biri olmak için okuyorum.Bunun için de çabalıyorum.Çünkü normal insanlardan farklı olma isteğim var.Sen nickime filan bakma, onu laf olsun eğlence olsun bazen öyle davranayım diye aldım ama zeki insan candır.Çünkü benim aptal kız arkadaşım da oldu ve onunla da denedim ama olmuyor abi.Kadının biraz kültürlü zeki ve ne dediğini bilen bir insan olması gerekir.Çünkü öyle olursa kadın; oturup konuşabilirsin iki çift laf.Mesela ben ödev için Kürt insanların aile yapısı vs. üzerine bir tez okudum ve Kürt kadınlar aile içinde söz hakkına sahip ve oturup siyaset üzerine eşleri ile konuşabiliyorlar.Çünkü kültürlü kadın.Kadın aile içi sohbetlere katılabiliyor.Bu dünyaya biz boş gelmedik ve ben boş gitmek de istemem.Tartışmak ve öğrenmek isterim.İyi olanın olmasını isterim ve de kadınımın zeki ve güçlü olmasını isterim.Ayrıca şöyle bir gerçek de vardır.Az olan değerlidir.Evet, öyle kadınlar azdır ve bu nedenle de benim için değerldirler.

Bari bu kadar döktürdüm, en azından en iyi cevap seç bea :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Farketmez, zekası ukalalığa, kibre, etrafındakileri hor görmeye neden olmuyorsa sorun değil. Zeka yanında huy güzelliği de önemli...

0|0
    0|0
  • ben karşımdaki insanın benden güçlü olmasını isterim çünkü benden güçsüz insanın gözümde çok değeri olmaz hatta hayatımda olmaz ya da tamamlamalıyız birbirimizi

0|0
    0|0
  • Benden güclü olmasini isterim.. Yoksa zamanla onu kendimden kücük görmeye baslayabilirim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• farkyapmaz desemde içten bi cevap olmaz

illem bi yerde bu mevzu sakata bağlanır!

0|0
    0|0
  • aslında garip bir şekilde hoşuma gider... bana bir yarış doğar, çabalayıp onu geçmem için =)

0|0
    0|0
  • Çevremdekiler benden üstün olmalıki bende onlara yetişmek için gelişmeliyim.

0|0
    0|0
  • Çok önemli değil ben kompleks yapmadıktan sonra ama sorun orda şte :)

0|0
    0|0
  • benden güçlü olmasın sevmem .

Tİcarete kafası yatkın olsun daha iyi olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...