Vücudunuzda beğenmediğiniz yeriniz, takıntı yaptığınız bir yeriniz var mı?

Vücudunuzda beğenmediğiniz yeriniz, takıntı yaptığınız bir yeriniz var mı?

Örn; Kilo, Boy, burun v.b...takıntı yaptığınız yerler nerelerdir?

0|0
17|19

En İyi Erkek Görüşü

• ooo ... dur sayayim :D kulaklarim kepce, tenim fazla beyaz, agzim actigimda asiri buyuk,cenem biraz fazla uzun, yuzumde dikis izi var belli belirsiz, burnum hafif yamuk, yuzum asimetrik, kaşlarim fazla ince , kirpiklerim varla yok arasi, alnim hafif kavisli ve bu yuzden sc baslangicim garip, ayaklarim ve ellerim asiri buyuk, ayak parmaklarim berbat, el parmaklarim haddinden uzun ve yamuk... gibi gibi :D yine de seviyorum kendimi idare ediyorum ehheheh

2|0
    0|0
    • Bu ne abi Notre Dame'ın kamburu gibi :)

• amanda :)))

ben kaçim en iyisi yoksam kafama o kürekle darbe yicem...

• nerede benim islak odunum! nihahaha

Erkekler Ne Diyor 18

• Kafamda 3 tane saç var, takıntılı değilim. Ne de olsa daha çok saçım varken evlenme şansına erişmiştim :)))

0|0
    0|0
    • hımm sen yakında ferrari alırsın :D

• hugorina ya yannıs dedım benım lakap...hugonun karısı

öne doğru fırklak bir diştir kendisi ...

ama rahatsızlık duymuyorum sevgılım dedıkı kızım senın karızman orda :)))

• Anladım şimdi. Teşekkürler :)))

Helal olsun sevgiline :)

• Şeyim kalın ama biraz kısa.

1|0
    1|1
  • saçımın kıvırcık olması gözümün ne olduğu belirsiz bir renk olması ayaklarımın bebek mezarı gibi olması

0|0
    0|0
  • Kaşlarım fazla belirgin.Çok kısa saçta fazla ön plana çıkıyorlar.

0|0
    0|0
  • Adem elması ve burun köprüsü :'( nefret ediyorum kendimden profilden görünce.. karşıdan daha iyiyim

1|0
    0|0
    • Burun traşlanır da adem elması zor. Adem elması bazı kadınlara seksi geliyor.

• adem elması hani şu gırtlağındaki çıkıntı. google resimlere ara, daha net anlarsın. Tamam o zaman burnumu fazla kafaya takmayım ^^ İçime bi su serpildi valla

• hı teşkür..

her erkekte olan şey ozaman adem elması onuda kafana takma :))

sen ıyısımı hıcbıseyı kafana takma...

• Takıntım yok ama boyum 1.80 üzeri olsa Fenerbahçe kalecisiydim şimdi ...

2|0
    0|0
  • ben heryerimi begeniyorum elhamdulilalh uzun boyluyum boylu poslu normal kilolu normal yapili halime sukurler olsun bundan daha iyi nasil olabilir ...

0|0
    0|0
  • Göğüs kıllarımı beğenmiyorum, o yüzden kesiyorum..

1|0
    0|0
  • Allah'ın yarattğı her kul özeldir o yüzden asla neden buram şöyle oram niye böyle demem... Çok kendimi beğeniyorum...

0|0
    0|0
  • Son 3 gündür yirmi yaş dişlerim.

1|0
    0|0
  • sacımın uzadıkca dagınık gorunumu ve sekil almakta zorlanması

0|0
    0|0
  • Burnum ve bileklerim.

0|0
    0|0
  • saçlar bence..görüntüyü direkt etkiliyorlar

0|0
    0|0
  • beğendiğim yerleri saysam daha kolay biter harhalde :)

0|0
    0|0
  • burnum biraz büyük, ellerim baya büyük, kalçalarım da büyük :D

0|0
    0|0
  • :) sanırım heryerimi seviyorum ... Bide ayva göbeğim olmasaa :P

0|0
    0|0
  • Koca kafalıyım ben

1|1
    0|0
  • cinsel organımın fazla uzun olması. neredeyse iple bağlayacam.

1|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 17

• başıma bela gıbı yapışan 4 kılo fazlalıgım bende kaldı bu veremıyorum kafayı yıycem. Hem aç gezıyorum hem guneş alerjımı ragmen ( tabıı bol bol guneş koruyu kremlerımı surerek) yüzyorum bıle.

. Gıtmıyor bu bende. Zaten vesemde gerı gelıyoo hemen ınsafsız

var tabı daha begenmedıgım yerlerımde ama öyle takındtı yapacak kadar uzerınde durmam. Hamd olsun der geçerım

0|0
    0|0
  • Kolumun üstünde yaklaşık 10 santimlik bir dikiş izi var, daha ufağı belimde de var. Sevmiyorum

El tırnaklarım çok biçimli değil, Küçükken el şeklinde sabunluk olurdu kırmızı ojeli, öyle olmasını isterdim mesela

Damarlarım üşüdüğümde fazla belirginleşiyor. Bu durumu da sevmiyorum

Dikkat etmeyince hemen kilo alan bir bünyeye sahibim. Sevmiyorum

1|0
    0|0
    • :)))) evet bır dönem onlar herkezın evındeydı

• ha ha Tortured çok güldürdün beni :D :D

floral benim de sürekli spor yapmam lazım yoksa +++ oluyorum hemen :D sorma yaa

• Kilom. Normalin altında 2-3 kilo daha azım, nedense balık etli kadınlara hep özenmişimdir..

0|0
    0|0
  • şu anda sadece hafif de olsa göbeğimin olması. ilk doğumdan sonra da göbeğimin eski haline dönmesi 1 yılı almıştı. şimdi de 10 ay oldu. 1 yılın dolmasını bekliyorum. sanırım vücudum anca 1 yılda toparlıyor. gerçi yine allaha şükür bazı genç kızlara göre yine de göbeğim yok sayılır. özellikle 2 doğuma göre...

bunun dışında beyaz tenli olduğum için yazın işkence oluyor. ve maalesef çillerim artıyor :(

ama yine de dert etmiyorum hiç birini...

0|0
    0|0
  • bacaklarım şekilsiz iç bacağım özellikle et yok ama yinede mini elbise falan giyince güzel görünüyo allaha şükür başka bi sorunum yok :D

0|0
    0|0
  • sadece boyumun kısa olması

0|0
    0|0
  • Yazın çillenmem :)

2|0
    1|0
  • Yok bu kadar sağlıklıyken kendimde o haddi görmüyorum artık:)

0|0
    0|0
  • yazın güneşe çıktığım zamn yüzümn kızarması :(((

0|0
    0|0
    • :(( O bndede var ne kötü bişi yaaa

• yazın bronzlaşmanın en sevdiğim yönü o kızarıkların az olması. esmerlerin şanslı yönü sorma ya

• boyum:(

0|0
    0|0
  • ayaklarım

0|0
    0|0
  • dikişlerime yani göbek bölgeme takmış durumdayım

0|0
    0|0
  • Hayir yok... bunada sükretmek lazim :-)

0|0
    0|0
  • Gözlerim iri bunu çok seviyorum kirpiklerimde uzun dudaklarımda dolgun bunlar memnun kaldığım yerlerim.ama maalesef burnum kemerli ve biraz büyük ya kemerli olsun küçük olsun amenna.burnum güzel olsaydı dört dörtlük bi kız olabilirdim ama lanet olası burnum bu yüzden kendime olan güvenimi kaybediyorum uff :(

0|0
    0|0
  • yuzumde beyenmedıgım hıc bır yer yok...

bacagımda bıkını bolgeme yakın bır dıkıs ızı var denıze gırdıgımde gozukur dıkkat etmedıgımde ama her banyodan cıktıgımda o dıkısı gorunce moralım bozulur..

fazlaca beyaz tenlıyım damarlarım hep belırgın bunu sevmem..

cok hassas bır tenım var beyenıp ozenıp bır kolye yuzuk vs alıyorum takmamla boynumun ellerımın yara olması kaşınması bşr oluyor bunuda sevmıyorum...

balık etlıyım ama normaller grubundayım 1 2 kılo versem ıyı olucak ama veremıyorum bunuda sevmıyorum...

0|0
    0|0
  • tenis oynayıp bırakmanın cezası olarak taşıdığım tombul kollarım ve oburluk nişanesi olarak her daim yanımda olan göbeğim. takıntılıyım velakin ne yapsam istediğim hale getiremiyorum onları, pek moral bozucu bir durumdayım anlayacağın...

0|0
    0|0
  • Göbeğimdeki yağlar.

1|0
    0|0
Yükleniyor...