Nedir bu Fener'in çektikleri yetmedi mi?

1. Şampiyonsunuz dediler yanlış anons etmişler 5dk sürdü şampiyonluğumuz bursa oldu mu sana şampiyon.

2. Şampiyon olduk sevindik çok geçmeden şike yaptınız dediler kupamızı burnumuzdan getirdiler trabzonu avrupaya aldılar bir de üstüne yetmezmiş gibi interi yendi trabzon öyle bi sinirlendim ki.

3. Şimdi de tam şampiyon olacaz trabzın'dan yatarak maç oynamalar flan filan ne bu yha nedir bu şansızlık?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• fenerin şike yaptığı bugün yarınlık bir dava değil. aziz başkan olduğundan beri bu böyle. her maç bir hakem hatası yüzünden kritik maçlar sürekli size geliryordu hepsimi tesadüftü yapmayın.

kaç fenerli şike yapmadık diyebilrki ?

3|0
    0|1
  • Ne ekersen onu biçersin güzelim..Bakma Feneri akladıklarına, sokağa çık, büyük çoğunluk Fenerin şike yaparak şampiyon olduğuna inanıyor. Bir de kendinize bir sorun bakalım: Tüm takımlar neden Fener'den nefret ediyorlar? Rüzgar ekip, fırtına biçmek olay budur. Ama üzme canını, Federasyon ve siyaset sizi kurtarıyor, en az cezalarla çıkacaksınız işin içinden..

1|0
    0|0
  • çok fazla fener düşmani.hep çekememezlikten kıskançlıklarından yapıyorlar

1|0
    1|0
  • Fenevbahçe tam şampiyon olacakken he? hadi ordan gülüm M.A.Aydınlar olmasa biz size 9 puan fark atarak ilen etmiştik şampiyonluğumuzu Saraçoğlunda Playoff saçmalığı yüzünden asıl madur GALATASARAY. ama merak etme biz hakkımızı alıcaz sizde tabiki hak ettiğnizi.

1|0
    0|1
    • Ligin başından belli olan bir şey play off sistemi. siz 9 puan fark attıktan sonra çıkarılan bişey değil...

• neyse ben sıkıldım artık AT gözlüğüne sahip kişilerle munakaşaya girmekten ne siyasette ne sporda nede diğer dallarda çekilmiyorsunuz o AT gözlüğünü çıkardığın zaman haber et istediğin konuda munakaşa ederim seninle.

• AT gözlüğü kimde hepberaber görüyoruz zaten arkadaşım sen o olmayan beynini bunlara yorma bencede:D olmayan şeyin neyini çıkarıcam bence sende olan şeyleri başklarındada varmıs gibi dşünmekten vazgeç:D

• Şike yapan takımın yüzü gülmez

1|0
    0|1
  • canım cok kibarsın ama hafta sonu yine misafirimizsiniz sen sinir olma yakışmıyorrrr spor kardeşlik deyilmiki ayrı kutuplarda penguenneşiyoruz olmuyorki böyle

0|0
    0|0
  • üzüldüm haline.şampiyonsunuz diyip anons yapan sizin stat sorumlusu.federasyon falan değil.2 dakikalığına sevinmekse senin suçun

1|0
    0|1
  • Beşiktaş trabzonu geçsin diye beşiktaşa şike yaptık diyorlar . Çok saçmaladılar :D

0|1
    1|1
    • fener nasılsa şampiyon olamicaz bare şamp. ligine beşiktaş gitsin diyormuş :)

• @berkut ts de diyormuş ki geçen sene fenerbahçe şampiyonlugu aldı elimizden hiç yoktan gs şampiyon olsun dıyorms :D

• o kadar ballısınız kı arı goruncu ve kenan ısıgı ızleyınce aklımja sız gelıyorsunuz :)

1|0
    1|1
    • Son Dakika!

Play-off Sistemi Kalktı Galatasaray Şampiyon Oldu !

Kaynak : Radyodan Alt Yazı Geçtiler !

• dün çıktık oynadık yendik,varmı ötesi

0|1
    1|1
  • azizsilin yok kudurdular

0|0
    0|0
    • ben hep böyleyim sana yenimi denk geldi :D

• teşekkürler :) sık giderim kartal yuvasına ama ürretimi yokmuş :)

• tamam birde oraya bakim nette dahi bulamamıştım :) sağol fikir için :)

• BU ALEMDE TEK EĞLENCE FENERBAHÇEEEEEE

1|0
    1|2
    • evet fbyi yenicez diye gelip yenilmeniz cok büyük bir eğlence tebrkler:D

• s. gitsinler

1|0
    1|3
  • 17 takım 1 takıma karşı olunca maalesef böyle oluyor. Yapacak birşey yok. hepsinin acısı büyük.

2|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 7

• fener mi şansız eğer şuan şampiyonluğa oynuyorsa bu şansı sayesindedir yoksa iyi maç oynamaktan değil

0|0
    1|1
    • türkiyede adalet olmasada ilahi adalet denilen bişey var şanstan öte.

• cahil yanında kitap gibi sessiz ol demişler bu söze hitaben susuyorum, by by ;)

• evet,seninde benden fazlan olmadıgı için bende susuyorum:D ha birde derler ki kötü söz sahibine aittir;) smdi sanada byby

• Oh iyi oluyo :)

1|1
    1|2
  • ya onlar çok konuştular,biri kemik attı bütün açlar peşinden gidiyor işte.:) gereken cevap verilecek takımım bizzat kendi verecek:)

0|0
    2|0
  • siz mi şanssızsınız ? hahahahayyyttt güldürmeyin beni..

o balınız olmasa siz bir hiçsiniz..

1|0
    2|1
    • :D hiç oldugumuzdan bizimle maçınız oldugunda eteklernz tutuşuyor:D ya bigt kızım sütünü iç sen kim yorum yapmak kim:d

• sende seviye olmadgı için,seviyende olmamam okdr düşmedim haklısın:D ha sen benim seviyemsin zaten ondan uğraşıyorum:D ya bit git seviyeden bahsedene bak :D

• üf ne zırvalıyosun hala sen ya..sen çeneni kapamıcan anlaşıldı, hadi naşş

• Acınacak haldeler, çok zevk alıyorum

1|0
    2|1
  • Rezilliğin daniskası :D

0|0
    2|1
  • ötekı tarafta sevınırsınız belkım

0|0
    2|1
Yükleniyor...