Gün boyu mesaj çekmeyen sevgiliye verilecek cezalar nelerdir?

akşamdan beri konuşmuyoruz,mesaj falan hiç atmadı teli kapalıydı.gündüz 1 de açmış (sabahleyin günaydın diye mesaj attım raporu o saatte geldi.)ve bana herhangi bir mesaj atmadı.siz olsanız ne yapardınız? bir şekilde burnu sürtsün istiyorum ne yapmalıyım?

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Hiç sallama bile.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Çıkartırım pantoldan kemeri anladınız gerisini.

0|0
    0|0
  • neden burnunu surtmek ıstıyorsun kı surtunce ne olacak elıne ne gececek ara soyle bence nıye sesın cıkmadı de sen surat yapınca yada onun burnu surtunce akıllanacak mı zannedıyorsun

0|0
    0|0
  • sana her dakika mesaj atmak zorundaymış gibi davranma.işi gücü var bel ki de.bırakın bu işleri.her dakika seni pohpoflayamaz

0|0
    0|0
  • Ağzına acı biber sür bence :D

0|0
    0|0
  • bi aşın bunları artık. ergen kafası. yazık günah.

0|0
    0|0
  • cok mu onemlı yani kıcı kırık bı mesaj

0|0
    0|0
    • alışkanlık haline getirdi.

• sevıorsanız deger verıorsanız ve sevıldıgıne ve deger verıldıgıne ınanıyorsan gerek yok takılma boyle seylere. yada takıl

• sende arama sorma sürtsün

0|0
    0|0
  • heccc oralı olma sende ona yazma

0|0
    0|0
  • gider başka bir bayana ayar verirdim sonrada sen benı böyle sallarsan bende başka bırının tadına bakarım :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sen de mesaj atmayacaksın , aramayacaksın ..Belki meşguldür ...

0|0
    0|0
  • evet bir ay önce bir hafta yaşadım bu durumu çok sinirleniyodum trip atmaktan adeta yorulmuştum :) ayrıldık :S bir ay boyunca görüşmeye devam ettik dönmek istedi falan filan dün barıştık ve işi olduğu halde sadece aşkım yazıp bile gönderiyor barıştığımız dakikadan beri :)) biraz uzaklaşmak iyi oluyo

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Biraz daha rahat bir kişi olsan fena olmaz. :)

0|0
    0|0
  • sende yazma , kapat telefonunu boşver bak hayatına..önceden uyarmışsın madem..

0|0
    0|0
  • telefonu kapat acma uzun bı muddet cıldıracak emın ola bılırsın denendı onaylandı bu yontem:)

0|0
    0|0
  • Kontörü yoktur çocuun

0|0
    0|0
  • faceiniz varsa git arkadaşlarnla eğlen bisürü foto çekin face e at bugün içinde. o da görsün bak seni takmadım eğlendim kendi kendine triplere giriyorsun mesajı vermiş olursun :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...