Kapat

Ricardo Quaresma Beşiktaşta kalmak istiyorum diyor size kalmalı mı?

Quaresma; "Beşiktaş'ta kalmak istiyorum. Yıllık ücretimde indirim yapabilirim. Sorun yok." diyor sizce takımda kalmalı mı?

Ben gitmesi taraftarıyım...

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bekleneni veremedi.ilk geldiğinde binlerce kişi tarafından sanki bir kahraman gibi karşılanmıştı o zamandan bugüne baktığımızda ne verdi ki.bence gidebilir.kalacaksa da bir ernst ya da manuel fernandes'den daha çok ücret almamalı onlar çok daha fazla katkı yaptılar çünkü beşiktaşa

1|0
    0|0
    • ücret almalı diycektin sanırım :) bencede gitmeli kendini bize kakalamaya çalışıyor ücretim indirilebilr derken :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 16

• Querasma futbolu açısından bencil, kişiliği açısından ise şımarık bir profil çizdi, bence beşiktaş için yararlı bir futbolcu değil, ona verilecek para ile takım adına oynayan çok daha faydalı futbolcu alınabilir.Yetenekli olması sonucu değiştirmiyor, çünkü futbolunda istikrar yok.

0|0
    0|0
  • dün seninle konuşmuştık quaresma gibi futbolcuların büyük Beşiktaşımız da işi yok.

1|0
    0|0
  • Galatasarayımda görmek istediğim bir futbolcuydu kendileri..Halende gelsin isterim..Rİeradan çok daha etliki olucaktır kanaatindeyim.

0|0
    0|0
    • Rıerayı sakın hafıfe alma o adam Espanya mıllı takımında oynamış şampıyon olan takımda yanı

• Riearanın şeceresini çıkartırım sana burda kardeşim ben. İstikrarsız bir adam Rierada pas hataları kayıpları çok öyle bir adam genç Emre Çolak'a forma kaptırdı mesela. Hafife almak değil mevzu tercih hakkım olsa düşünmeden Ricardo Quaresma derdim.

• quaresma yeteneli bbir futbolcu ama yetenekli olması yetmiyor, takım oyunu yeterince gelişmemiş, gitmesi tarafındayım

0|0
    0|0
  • schuster zamanındaki gibi oynasa kalsın derim ama bu sezon berbat!

1|0
    0|0
  • beşiktaşta kabilir ama sadece semtinde

1|0
    0|0
    • bencede gitsin miladı doldu onun

• birde butun stad bu tarz futbolcuların adını kulubunden bile daha çok bağırır ya hiç sevmem bu durumu

• haklısın haklıııııı :)

• link

maruz gorunn :(

0|0
    0|0
  • Futbolda takımların oyun sistemi ile parlattığı oyuncular vardır.Quaresma bu tarz oyunculardan biri değil.bir hagi,alex hatta manuel fernandes dahi değil.

Yeteneğine söz söylenmez de zekasını kullanamıyor.

4 milyon euro ya maccabi maçı ve manisa maçını aldığını göz önünde bulundurarak yazıyorum

0|0
    0|0
  • indirim yapsa ne kadar yapıcak ki.o adama o parayı bi tek bizim ülke verir.

0|0
    0|0
  • gevşekliği bırakıp disiplinli oynayacaksa ve gerçekten canla başla azimle oynayacaksa kalmalı adam resmen şımardı ya böyle devam edecekse defolsun gitsin.

0|0
    0|0
    • defolsun gitsin aynen hiç sevemedim zaten onu

• hayır oynasa c.ronaldodan farkı yok emin ol ama çok gevşek bi adam mourinho zor baş ediyodu.ona dişli bi hoca lazım ;)

• quaresma kaliteli bir futbolcu olsaydı inter'de oynamaya devam ederdi.bence beşiktaşın quaresmaya ihtiyacı yok.takıma gün geçtikce daha çok zarar veriyor.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş oyun planını tek bu adamın üzerine kurmassa eğer adamda stres yapmaz ve daha başarılı olur inancındayım. Yetenekli ama sabırlı olmak gerek birazda rahat bırakmalı

0|0
    0|0
  • Yıllık ücretimde indirip yapabilirim beşiktaşta kalmak istiyorum gibi bir konuşması varsa bence dursun varlığı takımları korkutmaya yetiyor.

0|0
    0|0
  • kesinlikle kalmalı q7 siz olmaz

0|0
    0|0
  • kalmamalı...takım oyunu sıfır.

0|0
    0|0
  • size servet ve kaleci aykutu verelim sizde bize Q7 verin nasil ama

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 8

• Takımdan bagımsız oldugu surece bence besıktasta ısı olmamalı..

0|0
    0|0
  • Gitmeli bence

0|0
    0|0
  • Önce takım ruhunu kavrasın sonra kalsın derim ben..

0|0
    0|0
  • gitsin tabikiii

0|0
    0|0
  • gönlü bilir öncelikle

0|0
    0|0
  • kalmalı iyi

0|0
    0|0
  • gitmeli bence..takımdan kopuk bir oyuncu.

0|0
    0|0
  • ne kadar yakışıklılığına vurulmuş olsamda takımımı düşünmem lazım değil mi bunun için gitsin:-(

0|0
    0|0
Yükleniyor...