Bir erkek ve bir kadın aşık olduklarını nasıl belli eder?

Bir erkek ve bir kadın aşık olduklarını nasıl belli eder?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Erkek hoşlandıysa, sürekli gözü onu keser, ona bakışlarıyla belli eder. Bayan hoşlandıysa, gözleri ile belli eder, saçlarını oynar, sempatik hareketler yapar, alçak ve kibar konuşur, erkek her konuştuğunda gülümser çekinir sonra gözlerinin içine bakar.

Erkekler Ne Diyor 5

• gülümsemelere dikkat seni ilk gördüğünde hemen gülümsüyor veya hoş bir yüz ifadesi oluşur seven insanda. sonra ses tonu alçalır kibarlaşır falan...

• Erkek genelde kızın etrafında pervane olur. Göz göze gelmeye ve her an yanında, peşinde olduğunu ve bunu kızın fark etmesini sağlamaya çalışır.Bayanları halen çözebilecek bir erkek çıkmadığından diğer soruyu bayan arkadaşlar cevaplasın :)

• Bence gerçekten hoşlanan bi erkek veya bayan kolay kolay karşısındaki hoşlandığı kişiye hep çekingen yaklaşımlar gösterir.Göz göze gelmek ister ama cesaret edemez.Normal sıradan bi insanla konuştuğu gibi konuşamaz yüzü kızarır Hoşlandığı kişiyi çok dikkatli dinler. ve Soru sorduğunda yanlış cevap vermekten çekinir. Sıradan bir insana göstermediği yaklaşımı gösterir ama karşı tarafında bunu anlamasından biraz korar. Korkmasının sebebi ise reddedilme korkusudur.

• çocukken kızın saçını çekerdik :D

• bir erkek bir bayana asik oldugunu gozlerini ondan ayirmayarak sadece ona odaklanarak zaten kendini ifade eder diyorum cunku asik oldugundan baska birisine bakmayi aklindan geciremez o an dolayisiyle kendini ele vermis olur bayanlarida siz soyleyeceksiniz bizde ogrenmis olucaz :)

Kızlar Ne Diyor 8

• bakar güler sever

• Kişinin yaşı da etkiler bence. Yani 19-20 yaşlarında bir bayan ya da erkek genelde hoşlandığını direkt belli eder ama yaş ilerledikçe (30'lara doğru ve sonrasında) çok aşık olsa bile daha kontrollü davranır insanlar. Öyle heyecandan ses titremeleri, elini kolunu koyacak yer bulamama vs 25'inden sonra pek olmaz, aşık olduğunu bu tip hareketlerden anlayamazsınız.

• onu görnce miğdeme ağrılar girer:)

• EVet o ben de de oluyor :):)

• Ses tonu bile daha farklı olur. Alçaltır kibarlaşır, sürekli bişey söylerken gülümser.

• O bakar diğeri de bakar. link Herkes de onlara bakar

• kopardın beni güzelim :)))

• Öncekileri Göster
    • yook gıdaklama birden gelen ani gülmelerde tavuk gibi gıdaklarım :))))

• ha:D gıdı değil :D yanlış okumuşum, Adile Naşit :D

• bence belli etme çabasına gerek kalmıyor aslında..kimi kusuyor,kimisi mide krampları yaşıyor,kimisi titriyor heyecandan ,elini kolunu koyacak yer bulamıyor,kimi salaklaşıyor,tuhaflaşıyor vs vs..benim bir arkadaşım vardı,uzakta idi sevgilisi 2-3 ayda 1 gelirdi her buluşmasında midesi bulanırdı ve kusardı :))) bu onun aşk belirtisiydi ;)

• bi kere heyecanlanır ve sende bunu anlarsın zaten yürürken eğer o karşıdan geliyorsa telefonla falan oynuyomuş gibi yapar çünkü elini kolunu koyacak yer bulamaz. sana selam vermek için göz teması kurmaya çalışır sürekli.. arkadaşlarına sürekli senden bahseder.. seni görünce üstünü başını düzeltirr.. saçlarına özen gösterir.. falan filan vs :D

• normalde çok sıcak kanlı, neşeli ve arkadaşlarımla samimi olan biriyim. çok güleryüzlüyümdür. o yüzden ben aşık olsam o kişiye çok soğuk ve mesafeli davranırım. öyle oluyor maalesef. tersliyorum, konuşmuyorum... hatta bazen de görmemezlikten geliyorum.

Yükleniyor...