Otomobilsiz bir gün...

İstanbul da otomobillerin çalışmadığı bir gün olsa sizce nasıl olur.

Ambulanslar hariç hiçbir arabanın çalışmadığı bir gün

Güncellemeler:
Sanırım toplu işten çıkarılma kadar işinden olan insan olurdu :D

0|0
67

En İyi Kız Görüşü

• Adalar gibi olur çok güzel sesizlik hakim olur benzin kokusu yok hızla üzerimize gelen araçlar yolun karşısına geçmek için o tarafa bu tarafa bakmatan maymuna dönmeyiz..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• 1 mayıs günü yürüyüş yapılmıştı ya tırafiğe kapanmıştı ozaman arabasız bir gün geçirilmişti 1 kaç saatliğinede olsa. duyguğum tek şey arabasız hayat ne kadar güzelmiş yorumları geldi söylediler yani =) örnek verim dedim.

0|0
    0|0
  • ben cok bırsey kaybetmezdım:Dozel araclardan cok hoslanmıyorum,toplu tasımaya da yakın bı yer ıcın bınmem sonuc mıs gıbı yururdum:D

0|0
    0|0
  • hayat dururdu :D

0|0
    0|0
  • Sukunet...

0|0
    0|0
  • Şöyle düşünelim.Patronlar uzaylımı uzay gemisiylemi gelecek iş yerlerine..Biz geç kalırsak onlarda geç kalacak hiç bişey olmaz merak etme..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• istanbula araba giriş cıkışı yasaklanmalı. Belli yerlerde tabi. Sadece raylı sistem. Raylı sistemi moskova gibi yapabilseler oh

0|0
    0|0
  • o gün sakın hastalanmayın

o ambülanslar saati 5-10 bin liraya millete kiralandığı için evinizde ölürsünüz valla :)

0|0
    0|0
  • olmazdı çünkü patronlar da işe gidemezlerdi.

0|0
    0|0
  • herkes evinde oturur. kaos olur

0|0
    0|0
  • köprüyü yürüyerek geçen insanları izlemek güzel olurdu :)

0|0
    0|0
  • metro ve bisiklete gun dogardi

0|0
    0|0
  • şehir içinde aslında herkes bisiklet kullanacak varya toplu bisiklet taşımacılığını geliştirceksin:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...